x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Avyna Proline 275 x 190 cm Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Avyna Proline 275 x 190 cm Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Avyna Proline 275 x 190 cm Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Avyna Proline 275 x 190 cm Grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226946713.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227113773.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106563344.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106527448.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101389398.jpg?ts=1
Avyna Avyna Proline 275 x 190 cm Grijs Proline 275 x 190 cm Grijs Proline 275 x 190 cm Grijs Bestel Trampoline Avyna Pro-Line 213 Grijs online. Bekijk alle Trampoline van het merk Avyna bij Etrias. (1)
  • 08717662613197
  • 08717662616136
  • AVGR-213
3
  • Algemene kenmerken
    • trampoline type: Bovengronds
    • Certificering: TUV
    • Montuur materiaal: Metaal
    • Garantie: 3, 10 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 275 cm
    • Hoogte: 63 cm
    • Diepte: 190 cm
    • Gewicht: 43 kg
    • Lengte: 275 cm
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 100 kg
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Vorm: Rechthoek
    • Materiaal: Staal, Metaal, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Veiligheidsnet: Nee
  • Technische details
    • Number of springs: 56
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden, 3+
  • Ergonomie
    • Aantal poten: 2
  • 649.00 740.85 EUR 3
    3
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Trampoline Avyna Pro-Line 213 Grijs online. Bekijk alle Trampoline van het merk Avyna bij Etrias.649.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tuintoebehoren.nl Tuintoebehoren.nl
      Deze rechthoekige trampoline van het bekende kwaliteitsmerk Avyna is voorzien van een zeer soepele springmat voor optimaal springcomfort....649.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Avyna Pro-line 213 Trampoline Rechthoekig 275 X 190 Cm Grijs740.85, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204608965.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616819.jpg?ts=1
      Exit Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart De EXIT Dynamic groundlevel trampoline is een ronde, matzwarte ingraaftrampoline van absolute topkwaliteit. Deze stevige trampoline wordt standaard geleverd met veiligheidsnet, zodat je zorgeloos kunt springen. Kinderen met veel springervaring tillen hun vaardigheden moeiteloos naar een nóg hoger level, want deze trampoline heeft dubbel conische veren van maar liefst 25 cm lang. Toch blijft de trampoline bij de hoogste sprongen stevig op zijn plek, want de ultra stabiele toprail is wel 42 mm dik. Ook is het frame gegalvaniseerd en gepoedercoat voor een optimale bescherming tegen weersinvloeden en roest. De luxe matzwarte uitvoering en subtiele kleurdetails geven de trampoline een stijlvolle, moderne uitstraling. En het voordeel van een groundlevel trampoline is dat de beschermrand precies gelijkloopt met het gras, waardoor de trampoline volledig integreert met de rest van de tuin. Naast het lage ingraafmodel, wordt éxtra bescherming gegarandeerd dankzij het veiligheidsnet met overlappe (1)
      Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart
      • 08720088268414
      • 10.85.10.00
      8
    • Etan Premium Trampoline Inground Combi Deluxe - 1259 / 380 x 275 cm - Incl. Deluxe Veiligheidsnet - Grijs - Rechthoekig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206849753.jpg?ts=1
      Etan Etan Premium Trampoline Inground Combi Deluxe - 1259 / 380 x 275 cm - Incl. Deluxe Veiligheidsnet - Grijs - Rechthoekig Premium Trampoline Inground Combi Deluxe - 1259 / 380 x 275 cm - Incl. Deluxe Veiligheidsnet - Grijs - Rechthoekig Premium Trampoline Inground Combi Deluxe - 1259 / 380 x 275 cm - Incl. Deluxe Veiligheidsnet - Grijs - Rechthoekig Etan Premium Trampoline Inground Combi Deluxe - 1259 / 380 x 275 cm - Incl. Deluxe Veiligheidsnet - Grijs - Rechthoekig (1)
      Etan Premium Trampoline Inground Combi Deluxe - 1259 / 380 x 275 cm - Incl. Deluxe Veiligheidsnet - Grijs - Rechthoekig
      • 08720663120816
      1
    • VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231156879.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223802836.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247769941.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234484363.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234484362.jpg?ts=1
      VXL VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Beleef veel plezier en spring lekker op onze ronde trampoline! Onze trampolineset wordt geleverd met veiligheidsnet, toegangsladder en regenhoes. De tuintrampoline is gemaakt van een roestbestendig gegalvaniseerd stalen frame met 3 U-vormig (1)
      VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm
      • 08719883909622
      4
    • Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213978111.jpg?ts=1
      Magic Circle Pro Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje (1)
      Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje
      • 07423432961979
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 648.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 648.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 648.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 648.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 649.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 649.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 648.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 648.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 740.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 647.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 740.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 740.85
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 649.00
    • partner@vergelijk.nl