x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Avyna Pro-Line Trampoline met Veiligheidsnet 200 cm (6ft) - Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Avyna Pro-Line Trampoline met Veiligheidsnet 200 cm (6ft) - Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Avyna Pro-Line Trampoline met Veiligheidsnet 200 cm (6ft) - Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Avyna Pro-Line Trampoline met Veiligheidsnet 200 cm (6ft) - Grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183992044.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230617199.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85155127.jpg?ts=1
Avyna Avyna Pro-Line Trampoline met Veiligheidsnet 200 cm (6ft) - Grijs Pro-Line Trampoline met Veiligheidsnet 200 cm (6ft) - Grijs Pro-Line Trampoline met Veiligheidsnet 200 cm (6ft) - Grijs De trampoline proline 6 rond 200 cm diameter is voorzien van een soepele spring mat en een sterk trampoline randkussen. Proline 06 trampolines behoren tot de beste trampolines! Artikel naam : TEPL-06 Buisdikte : 32 x 1.6 mm Trampoline diameter : 2.00 meter Frame hoogte : 410 mm Gebruikersgewicht : 100 kg Aantal poten : 4 Aantal veren : 48 Lengte veren : 140 mm Eigenschap veer : elektrolytisch gegalvaniseerd PVC dikte beschermrand : 0,6 PVC mm Totale dikte beschermrand : 25 mm Breedte beschermrand : 280 mm Netto gewicht : 26 kg Bruto gewicht : 29 kg Afmeting verpakking : 97 x 36 x 35 cm (2)
  • 08717662615955
4
  • Algemene kenmerken
    • trampoline type: Bovengronds
    • Inclusief trampoline functies: Veiligheidsnet
    • Geslacht: Unisex, Kinderen
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Metaal, Roestvrijstaal, Staal
  • Functies
    • Veiligheidsnet: Ja
  • 549.00 628.00 EUR 4
    4
    • Thystoys.nl Thystoys.nl
      De trampoline proline 6 rond 200 cm diameter is voorzien van een soepele spring mat en een sterk trampoline randkussen. Proline 06 trampo...549.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Trampoline Avyna Pro-Line 06+Safety Net Grijs online. Bekijk alle Trampoline van het merk Avyna bij Etrias.549.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tuintoebehoren.nl Tuintoebehoren.nl
      De Avyna Pro-Line trampoline met Safety Net is kwalitatief zeer hoogwaardig en heeft een diameter van 200 centimeter. De trampoline heeft...549.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Avyna Pro-line 06 Ronde Trampoline ø200 Cm, Net Boven, Ladder, Grijs628.00, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908885.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908896.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een rechthoekige trampoline. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kan komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Op de rechthoekige EXIT Silhouette trampolines beleef je eindeloos veel springplezier! (1)
      Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      1
    • Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908661.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een ronde trampoline van goede kwaliteit. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kunt komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Beleef eindeloos veel springplezier op de EXIT Silhouette trampolines! (1)
      Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      1
    • Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248203341.jpg?ts=1
      Viking Choice Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg (1)
      Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg
      • 08720602866171
      1
    • Klarfit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197575525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236434491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218621206.jpg?ts=1
      Klarfit Klarfit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit Plezierig trainen: Fitnesstrampoline voor het trainen van conditie, coördinatie en balans, Veel ruimte: Extra groot springoppervlak met een doorsnede van 44" / 112 cm, Eenvoudige opbouw: Voorgemonteerde rubberen kabels voor snelle gereedheid, Gewrichtsontziend en geluidsarm: Innovatieve suspensie van rubberen kabels zonder lastige bijgeluiden, Robuust en stabiel: Frame en grijpstangen van staal met een doorsnede van 2,5 cm, Plaatsbesparend opbergen: Springoppervlak in het middel klapbaar (1)
      Klarfit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit
      • 04260509687539
      1
    • min
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 548.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 548.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 548.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 549.00
    • partner@vergelijk.nl