x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er trainingspakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bruin trainingspak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in trainingspak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Australian - Sweatsuit - Heren - maat 48
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159705036.jpg
      Australian Australian - Sweatsuit - Heren - maat 48 - Sweatsuit - Heren - maat 48 - Sweatsuit - Heren - maat 48 De Australian Sweatsuit is een bruin trainingspak voor heren. Dit trainingspak bestaat uit een jack en een broek. Het jack is bruin en heeft twee steekzakken. Op de borst is het kangaroe logo geborduurd. Aan het eind van de mouwen zit een elastische band net als aan de onderkant van het jack. De broek is zwarte met het logo klein erop geborduurd. De broek heeft ook twee steekzakken. Aan de bovenkant zit een elastische band wat de broek op z'n plaats laat zitten. Kenmerken: - Normale pasvorm -... (1)
      Australian - Sweatsuit - Heren - maat 48
      • 07106623597163
      1
      75.90 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart-Wit DEFAULT
        • zwart_wit
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • PSG DEFAULT
        • paris_saint_germain
      • FC Barcelona DEFAULT
        • fc_barcelona
      • Juventus DEFAULT
        • juventus
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Australian (australian)
      • Hummel (hummel)
      • Ahorn Sportswear (ahorn_sportswear)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • Avento (avento)
      • Babista (babista)
      • Billieblush (billieblush)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Blitz (blitz)
      • Brabo (brabo)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Catamaran (catamaran)
      • Champion (champion)
      • Cruyff (cruyff)
      • Donnay (donnay)
      • Dress In (dress_in)
      • Eastwind (eastwind)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Errea (errea)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Killtec (killtec)
      • Lacoste (lacoste)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Moncler (moncler)
      • Odlo (odlo)
      • Only Play (only_play)
      • Precision (precision)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Ringella (ringella)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Stanno (stanno)
      • Super Pro (super_pro)
      • Top ten (top_ten)
      • Touzani (touzani)
      • Trigema (trigema)
      • Under Armour (under_armour)
      • Westfalia (westfalia)
      • Yonex (yonex)
    • Prijs (price):
      • < € 50 (budget)
      • € 50 - € 60 (price_2)
      • € 60 - € 80 (price_3)
      • ≥ € 80 (price_4)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 9 (9)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Sport club (sport_club):
      • Atletico Madrid (atletico_madrid)
      • Chelsea (chelsea)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Inter Milan (inter_milan)
      • Juventus (juventus)
      • Liverpool (liverpool)
      • Nederlands Elftal (nederlands_elftal)
      • Paris Saint-Germain (paris_saint_germain)
      • Tottenham Hotspur (tottenham_hotspur)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl