x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er trainingspakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beige trainingspak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in trainingspak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Mandala Biker Dames Shorts XS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186007628.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179079969.jpg
      Mandala Mandala Biker Dames Shorts XS Biker Dames Shorts XS Biker Dames Shorts XS Mandala Women's Biker Shorts Short: Kleur: Beige/Zwart; Maat: XS; Eigenschappen: Stretch; Gebruik: yoga, fietsen, hardlopen, fitness; Materiaal: Hoofdmateriaal: 95% katoen, 5% elastaan; Voor meer keuzes van Mandala ga dan naar de onlne winkel van Bergfreunde.nl - Koop nu online! (1)
      Mandala Biker Dames Shorts XS
      • 04054655254581
      3
      deal
      53.95 EUR
    • Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186402536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187896849.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187896848.jpg
      Nike Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek L Dri-FIT Heren Trainingbroek L Dri-FIT Heren Trainingbroek L Heren sportbroek van Nike. Deze sportbroek heeft een elastische tailleband met aansnoerkoord. De broek heeft een logo-opdruk.kenmerken:2 steekzakken (1)
      Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek L
      • 00195237851119
      2
      44.99 EUR
    • Trigema Joggingpak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156938698.jpg
      Trigema Trigema Joggingpak Joggingpak Joggingpak Trigema Joggingpak (1)
      Trigema Joggingpak
      • 04055969968294
      2
      136.45 EUR
    • Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186402536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187896849.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187896848.jpg
      Nike Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek S Dri-FIT Heren Trainingbroek S Dri-FIT Heren Trainingbroek S Heren sportbroek van Nike. Deze sportbroek heeft een elastische tailleband met aansnoerkoord. De broek heeft een logo-opdruk.kenmerken:2 steekzakken (1)
      Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek S
      • 00195237851072
      2
      44.99 EUR
    • Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186402536.jpg
      Nike Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek M Dri-FIT Heren Trainingbroek M Dri-FIT Heren Trainingbroek M (1)
      Nike Dri-FIT Heren Trainingbroek M
      • 00195237851096
      1
      deal
      49.94 EUR
    • Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187597835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187581135.jpg
      Nike Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts XL Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts XL Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts XL De Nike Pro Dri-FIT Flex Rep shorts zijn gemaakt met licht, flexibel materiaal dat je droog houdt en natuurlijk met je meebeweegt wanneer je squat, rekt en sprint. Elastische versterking op slijtgevoelige plekken kan intensieve work-outs of wedstrijden aan. (1)
      Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts XL
      • 00195237910298
      1
      deal
      69.94 EUR
    • Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187597835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187581135.jpg
      Nike Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts S Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts S Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts S De Nike Pro Dri-FIT Flex Rep shorts zijn gemaakt met licht, flexibel materiaal dat je droog houdt en natuurlijk met je meebeweegt wanneer je squat, rekt en sprint. Elastische versterking op slijtgevoelige plekken kan intensieve work-outs of wedstrijden aan. (1)
      Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts S
      • 00195237910267
      1
      deal
      69.94 EUR
    • Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187597835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187581135.jpg
      Nike Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts M Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts M Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts M De Nike Pro Dri-FIT Flex Rep shorts zijn gemaakt met licht, flexibel materiaal dat je droog houdt en natuurlijk met je meebeweegt wanneer je squat, rekt en sprint. Elastische versterking op slijtgevoelige plekken kan intensieve work-outs of wedstrijden aan. (1)
      Nike Pro Dri-FIT Flex Repel Heren Trainingshorts M
      • 00195237910274
      1
      deal
      69.94 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart-Wit DEFAULT
        • zwart_wit
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Puma DEFAULT
        • puma
      • PSG DEFAULT
        • paris_saint_germain
      • FC Barcelona DEFAULT
        • fc_barcelona
      • Juventus DEFAULT
        • juventus
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Puma (puma)
      • Australian (australian)
      • Hummel (hummel)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • Ahorn Sportswear (ahorn_sportswear)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • Asics (asics)
      • Babista (babista)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Brabo (brabo)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Catamaran (catamaran)
      • Champion (champion)
      • Cruyff (cruyff)
      • Donnay (donnay)
      • EA7 (ea7)
      • Eastwind (eastwind)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Errea (errea)
      • Falke (falke)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Icepeak (icepeak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jordan (jordan)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Mandala (mandala)
      • Moncler (moncler)
      • Odlo (odlo)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Precision (precision)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Ringella (ringella)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Stanno (stanno)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • The North Face (the_north_face)
      • Top ten (top_ten)
      • Touzani (touzani)
      • Trigema (trigema)
      • Under Armour (under_armour)
      • Westfalia (westfalia)
      • Widmann (widmann)
      • Yonex (yonex)
    • Prijs (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 55 (price_2)
      • € 55 - € 75 (price_3)
      • ≥ € 75 (price_4)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 9 (9)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Sport club (sport_club):
      • Ajax (ajax)
      • Atletico Madrid (atletico_madrid)
      • Bayern München (bayern_mu_nchen)
      • Chelsea (chelsea)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Inter Milan (inter_milan)
      • Juventus (juventus)
      • Liverpool (liverpool)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Nederlands Elftal (nederlands_elftal)
      • Paris Saint-Germain (paris_saint_germain)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Tottenham Hotspur (tottenham_hotspur)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl