x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Essentials 3-Stripes Trainingspak Dames - Trainingspakken Rood S

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Essentials 3-Stripes Trainingspak Dames - Trainingspakken Rood S
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Essentials 3-Stripes Trainingspak Dames - Trainingspakken Rood S
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Essentials 3-Stripes Trainingspak Dames - Trainingspakken Rood S
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209708364.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211830575.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230015798.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211204979.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211204977.jpg
Adidas Adidas Essentials 3-Stripes Trainingspak Dames - Trainingspakken Rood S Essentials 3-Stripes Trainingspak Dames - Trainingspakken Rood S Essentials 3-Stripes Trainingspak Dames - Trainingspakken Rood S Normale pasvorm Zachte stof Elastische tailleband (3)
  • 04065423707925
5
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Unisex
    • Motief: Logo
  • Design
    • Kleur: Roze, Rood
  • 49.00 74.98 EUR 5
    5
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Trainingspak voor dames van adidas Performance. Deze set bestaat uit een vest en een lange broek. Het vest heeft een opstaande kraag, lan...
      49.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      adidas Performance Trainingspak ESSENTIALS 3-STRIPES53.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Normale pasvorm Zachte stof Elastische tailleband59.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Intersport.nl Intersport.nl
      Een klassieke, sportieve outfit bij elkaar zoeken was nog nooit zo makkelijk. Dit adidas trainingspak met een normale pasvorm voelt tijdl...69.94, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Intersporttwinsport.nl Intersporttwinsport.nl
      Een klassieke, sportieve outfit bij elkaar zoeken was nog nooit zo makkelijk. Dit adidas trainingspak met een normale pasvorm voelt tijdl...
      71.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Puma Active Long Boxer Heren - Ondergoed Zwart XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198477849.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229381812.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112051427.jpg
      Puma Puma Active Long Boxer Heren - Ondergoed Zwart XL Active Long Boxer Heren - Ondergoed Zwart XL Active Long Boxer Heren - Ondergoed Zwart XL Deze lange sportboxer wordt gekenmerkt door de tailleband met het iconische Puma logo. Het is gemaakt van ademend, stretch polyester voor een optimale vochtregulering. De inzet tussen de benen en achteraan van stof met kleine gaatjes zorgt voor een nog betere vochtafvoer, terwijl de anti-bacteriële werking zorgt dat onaangename zweetgeur langer uitblijft. Dankzij de 4-way stretch blijft de boxer nog beter zitten tijdens het sporten. De tailleband heeft een extra zachte afwerking aan de binnen... (1)
      Puma Active Long Boxer Heren - Ondergoed Zwart XL
      • 08718824377148
      1
    • Adidas X Football-Inspired Kids Trainingsbroek Jongens - Trainingspakken Zwart 152
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186453494.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186489364.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219463860.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186368695.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186368697.jpg
      Adidas Adidas X Football-Inspired Kids Trainingsbroek Jongens - Trainingspakken Zwart 152 X Football-Inspired Kids Trainingsbroek Jongens - Trainingspakken Zwart 152 X Football-Inspired Kids Trainingsbroek Jongens - Trainingspakken Zwart 152 X laat zien waar snelheid woont. Trek dit junior trainingspak aan en stel je voor dat je je warming-up doet met de adidas X voetbalschoenen aan je voeten. Elke beweging die je maakt wordt krachtiger, explosiever. Zet de capuchon op en focus je op de toekomst. Hard werken. Hard spelen. Op een dag zullen ze ook om jouw handtekening vragen. Dit product is gemaakt met Primegreen: een reeks gerecyclede high-performance materialen. (1)
      Adidas X Football-Inspired Kids Trainingsbroek Jongens - Trainingspakken Zwart 152
      • 04064057705734
      1
    • Adidas Trainingspak ADICOLOR HOODIE-SET
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184362049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202196074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200850138.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216503881.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216503879.jpg
      Adidas Adidas Trainingspak ADICOLOR HOODIE-SET Trainingspak ADICOLOR HOODIE-SET Trainingspak ADICOLOR HOODIE-SET adidas Originals Trainingspak ADICOLOR HOODIE-SET (1)
      Adidas Trainingspak ADICOLOR HOODIE-SET
      • 04064054434590
      2
    • Adidas Trainingspak Adidas Sourit Kind Zwart | Maat: 5 / 6 jaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184362049.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202196074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200850138.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216503881.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216503879.jpg
      Adidas Adidas Trainingspak Adidas Sourit Kind Zwart | Maat: 5 / 6 jaar Trainingspak Adidas Sourit Kind Zwart | Maat: 5 / 6 jaar Trainingspak Adidas Sourit Kind Zwart | Maat: 5 / 6 jaar Adicolor trainingspak voor kids van adidas Originals. Deze set bestaat uit een hoodie en een lange broek. De hoodie heeft een capuchon, lange mouwen en een logo-opdruk. De broek heeft een elastische tailleband met koord en een klein logo op het linkerbeen. Geribbelde boorden Kangoeroezak Steekzakken 3-Stipes (1)
      Adidas Trainingspak Adidas Sourit Kind Zwart | Maat: 5 / 6 jaar
      • 04064054438222
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 58.94
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 58.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 58.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 63.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 63.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 63.94
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 53.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 53.94
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 53.94
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 49.00
    • partner@vergelijk.nl