x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er toilettassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Herschel toilettas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in toilettas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Herschel Travel Chapter Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198268751.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162985750.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163380219.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122583894.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199650922.jpg
      Herschel Herschel Travel Chapter Black Travel Chapter Black Travel Chapter Black Herschel Supply Co. Chapter Dopp Kitt - Toilettas - Black (1)
      Herschel Travel Chapter Black
      • 00828432007400
      • 00828432412426
      • 10039-00001-OS
      • 10039-00001
      6
      good_buy
      21.53 EUR
    • Herschel Supply Co. Chapter Carry On - Toilettas - Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149047226.jpg
      Herschel Herschel Supply Co. Chapter Carry On - Toilettas - Black Supply Co. Chapter Carry On - Toilettas - Black Supply Co. Chapter Carry On - Toilettas - Black Bestel Toilettas Herschel Supply Co. Travel Chapter Carry-On 3L Black online. Bekijk alle Bagage accessoires van het merk Herschel bij Etrias. (1)
      Herschel Supply Co. Chapter Carry On - Toilettas - Black
      • 00828432135622
      5
      21.46 EUR
    • Herschel Supply Co. Chapter Toilettas - Black Crosshatch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156474373.jpg
      Herschel Herschel Supply Co. Chapter Toilettas - Black Crosshatch Supply Co. Chapter Toilettas - Black Crosshatch Supply Co. Chapter Toilettas - Black Crosshatch Bestel Toilettas Herschel Supply Co. Travel Chapter Carry-On 5L Black Crosshatch online. Bekijk alle Bagage accessoires van het merk Herschel bij Etrias. (1)
      Herschel Supply Co. Chapter Toilettas - Black Crosshatch
      • 00828432208357
      4
      deal
      39.98 EUR
    • Herschel Chapter Connect Reiskit - Black | 5.5L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160430837.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162922781.jpg
      Herschel Herschel Chapter Connect Reiskit - Black | 5.5L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Zwart Chapter Connect Reiskit - Black | 5.5L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Zwart Chapter Connect Reiskit - Black | 5.5L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Zwart De Herschel Supply Co. Chapter Toilettas Connect black is onderdeel van de Chapter serie van Herschel Supply Co.. Deze serie bestaat onder andere uit . De Toilettassen uit deze serie zijn gemaakt van en worden geleverd met een fabrieksgarantie van . Travelbags.nl is officieel dealer van Herschel Supply Co., dit betekent dat u ook voor de volledige garantie bij ons terecht kunt. (1)
      Herschel Chapter Connect Reiskit - Black | 5.5L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Zwart
      • 00828432410675
      3
      37.99 EUR
    • Herschel Chapter Connect Reiskit, blauw 2021 Toilettassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169194095.jpg
      Herschel Herschel Chapter Connect Reiskit, blauw 2021 Toilettassen Chapter Connect Reiskit, blauw 2021 Toilettassen Chapter Connect Reiskit, blauw 2021 Toilettassen Type / gebruik: Toilet- & Make-Up tas; geschikt voor: Draagtas, Koffer, Reistas, Rugzak, Sporttas, Trolley; Grootteklasse: 5 - 14 liter; Volume (l): 5,5; Afmetingen (L x B x H): 26 x 16,5 x 10,1; Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Eigenschappen: Met inzetstukken van mesh, Geïntegreerde draaggrepen; Sluitsysteem: Ritssluiting; Aanvullende gegevens: gestreepte stoffen bekleding, waterdichte hoofdcompartiment rits, interne netwerkorganisatietassen, voorste buitenz... (1)
      Herschel Chapter Connect Reiskit, blauw 2021 Toilettassen
      • 00828432410682
      3
      deal
      44.98 EUR
    • Herschel Toilettas Chapter Connect - Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160430826.jpg
      Herschel Herschel Toilettas Chapter Connect - Blauw Toilettas Chapter Connect - Blauw Toilettas Chapter Connect - Blauw Gewoon fantastisch, wat Herschel. Een mooie cosmetische tas in staand formaat en met wijde opening. Daarnaast heb je veel verschillende vakken beschikbaar om alles netjes op te bergen. Deze cosmetische tas Herschel cosmetische tas gewoonweg geweldig! Afmetingen: 17 x 27 x 10 cm (1)
      Herschel Toilettas Chapter Connect - Blauw
      • 00828432410705
      2
      deal
      44.98 EUR
    • Herschel Chapter X-Large Reiskit, zwart 2021 Toilettassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162742030.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160430777.jpg
      Herschel Herschel Chapter X-Large Reiskit, zwart 2021 Toilettassen Chapter X-Large Reiskit, zwart 2021 Toilettassen Chapter X-Large Reiskit, zwart 2021 Toilettassen Of het nu in de koffer, de reistas of de rugzak. Dit Herschel artikel is een geweldige metgezel, waar je ook bent. Er is veel ruimte in deze cosmetische tas Herschel en er is hemelse uitrusting voor u beschikbaar. Je bent hier zeker in orde! Afmetingen: 23 x 16 x 14 cm (1)
      Herschel Chapter X-Large Reiskit, zwart 2021 Toilettassen
      • 00828432410774
      2
      deal
      49.98 EUR
    • Herschel Chapter - Summer Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181085359.jpg
      Herschel Herschel Chapter - Summer Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye Chapter - Summer Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye Chapter - Summer Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye Herschel Chapter - Summer Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye (1)
      Herschel Chapter - Summer Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye
      • 00828432493104
      2
      34.98 EUR
    • Herschel Trade Mini - White | 2.6L - Exclusief Mode Accessoire - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163385383.jpg
      Herschel Herschel Trade Mini - White | 2.6L - Exclusief Mode Accessoire - Wit Trade Mini - White | 2.6L - Exclusief Mode Accessoire - Wit Trade Mini - White | 2.6L - Exclusief Mode Accessoire - Wit Herschel Trade Mini - White | 2.6L - Exclusief Mode Accessoire - Wit (1)
      Herschel Trade Mini - White | 2.6L - Exclusief Mode Accessoire - Wit
      • 00828432411146
      1
      most_sold
      30.00 EUR
    • Herschel Chapter Carry On Reiskit, roze 2021 Toilettassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163546552.jpg
      Herschel Herschel Chapter Carry On Reiskit, roze 2021 Toilettassen Chapter Carry On Reiskit, roze 2021 Toilettassen Chapter Carry On Reiskit, roze 2021 Toilettassen Type / gebruik: Toilet- & Make-Up tas; geschikt voor: Draagtas; Grootteklasse: <5 liter; Volume (l): 3; Afmetingen (L x B x H): 22 x 13 x 8; Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Eigenschappen: Geïntegreerde draaggrepen, Met inzetstukken van mesh; Sluitsysteem: Ritssluiting; Water bescherming: Waterdicht; Aanvullende gegevens: Stoffen bekleding met karakteristieke strepen, Hoofdcompartiment met waterdichte rits, Voorvak met rits en schuiver in nerfleder, Binnencom... (1)
      Herschel Chapter Carry On Reiskit, roze 2021 Toilettassen
      • 00828432208234
      1
      deal
      34.98 EUR
    • Herschel Chapter X-Large Reiskit, grijs 2021 Toilettassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160430834.jpg
      Herschel Herschel Chapter X-Large Reiskit, grijs 2021 Toilettassen Chapter X-Large Reiskit, grijs 2021 Toilettassen Chapter X-Large Reiskit, grijs 2021 Toilettassen Type / gebruik: Toilet- & Make-Up tas; geschikt voor: Draagtas, Koffer, Reistas, Rugzak, Sporttas, Trolley; Grootteklasse: 5 - 14 liter; Volume (l): 5,5; Afmetingen (L x B x H): 15,2 x 24,1 x 15,4; Eigenschappen: Geïntegreerde draaggrepen, Met inzetstukken van mesh; Sluitsysteem: Ritssluiting; Aanvullende gegevens: gestreepte stoffen bekleding, gedetailleerd hoofdcompartiment met waterdichte rits, Utility voorvak met rits, Sleutelclip en elastische band, voorvak (1)
      Herschel Chapter X-Large Reiskit, grijs 2021 Toilettassen
      • 00828432410804
      1
      48.98 EUR
    • Herschel Chapter - Pastel Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181085216.jpg
      Herschel Herschel Chapter - Pastel Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye Chapter - Pastel Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye Chapter - Pastel Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye Herschel Chapter - Pastel Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye (1)
      Herschel Chapter - Pastel Tie Dye | Toilettas - 4L - Tijdloos en Praktisch Design - voor Dames en Heren - Tie Dye
      • 00828432460199
      1
      34.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leren Toilettas DEFAULT
        • leer
      • Reisenthel DEFAULT
        • reisenthel
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Wouf DEFAULT
        • wouf
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbey (abbey)
      • Abro (abro)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Artex (artex)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • BaByliss (babyliss)
      • Bagan (bagan)
      • Balmain (balmain)
      • Balvi (balvi)
      • Bear design (bear_design)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bobble Art (bobble_art)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Bric's (bric_s)
      • Brisa (brisa)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cluty (cluty)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Compactor (compactor)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Ct (ct)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • DAY ET (day_et)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Derrière La Porte (derrie_re_la_porte)
      • Deuter (deuter)
      • Disaster Designs (disaster_designs)
      • Disney (disney)
      • DISNEY STAR WARS (disney_star_wars)
      • Douglas (douglas)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • DSM (dsm)
      • DUFFBeauty (duffbeauty)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellehammer (ellehammer)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Friends (friends)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Genicci (genicci)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Hama (hama)
      • Hans Kniebes (hans_kniebes)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imse (imse)
      • Isabel Bernard (isabel_bernard)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jost (jost)
      • Karen (karen)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Landleder (landleder)
      • Lefrik (lefrik)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lief! (lief_)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Little Company (little_company)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • MAC (mac)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Map - Makeupartist Professional (map_makeupartist_professional)
      • Marmot (marmot)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Maverick (maverick)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • MH Bijoux (mh_bijoux)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Minions (minions)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moses (moses)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nici (nici)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • NYX (nyx)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • Osprey (osprey)
      • Palmetten (palmetten)
      • Parkland (parkland)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pericles (pericles)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piké (pike_)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro Plus (pro_plus)
      • Pusheen (pusheen)
      • Rains (rains)
      • Rex London (rex_london)
      • RIO (rio)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rojafit (rojafit)
      • Roncato (roncato)
      • Roommate (roommate)
      • Roxy (roxy)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Soul (soul)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Summit (summit)
      • Sundaze (sundaze)
      • Super Wings (super_wings)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • Tumi (tumi)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vintage (vintage)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Vitility (vitility)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Windrose (windrose)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XD Design (xd_design)
      • Yes Studio (yes_studio)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • ZOEVA (zoeva)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Textiel (textiel)
      • Nylon (nylon)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Mesh (mesh)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Viscose (viscose)
      • Zink (zink)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 6 (aantal_compartimenten_6.0)
      • 9 (aantal_compartimenten_9.0)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 22 cm (breedte_cm_1)
      • 22 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 27 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 27 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl