x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er toilettassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hans Kniebes toilettas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in toilettas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, echt rundleer, 295 x 195 x 120 mm Zwart 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172813955.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121180796.jpg
      Hans Kniebes Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, echt rundleer, 295 x 195 x 120 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas, echt rundleer, 295 x 195 x 120 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas, echt rundleer, 295 x 195 x 120 mm Zwart 1 Stk. Klassieke toilettas, echt runderleer, 295 x 195 x 120 mm, van Hans Kniebes. Die toilettas echt runderleer, 295 x 195 x 120 mm, is een product van de HK Style van Hans Kniebes. De fabrikant uit Solingen produceert al meer dan 85 jaar hoogwaardige toilettassen, kleine lederwaren en manicure-instrumenten van uitstekende kwaliteit. De hier gepresenteerde tas weet ook met zijn uitstekende afwerking van echt, slijtvast runderleer tot in het kleinste details te overtuigen. Het product heeft een klas... (1)
      Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, echt rundleer, 295 x 195 x 120 mm Zwart 1 Stk.
      • 04019914773029
      2
      72.95 EUR
    • Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Beautycase, Amalfi-rundleer, 340 x 80 x 150 mm imitatie-buffelleer, bruin 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121180587.jpg
      Hans Kniebes Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Beautycase, Amalfi-rundleer, 340 x 80 x 150 mm imitatie-buffelleer, bruin 1 Stk. HK-Style Toilettassen Beautycase, Amalfi-rundleer, 340 x 80 x 150 mm imitatie-buffelleer, bruin 1 Stk. HK-Style Toilettassen Beautycase, Amalfi-rundleer, 340 x 80 x 150 mm imitatie-buffelleer, bruin 1 Stk. Zeer ruime toilettas, volledig van amalfileer, 340 x 80 x 150 mm, van Hans Kniebes. Meer ruimte dan in de toilettas, volledig van amalfileer, 340 x 80 x 150 mm van Hans Kniebes zult u niet in veel andere toilettassen vinden. Zo veel opbergruimte biedt u de mogelijkheid om werkelijk al uw geprovoceerde cosmetica en verzorgingsproducten, zelfs tijdens het reizen, mee te nemen. De toilettas overtuigt niet alleen door haar grote hoeveelheid ruimte, maar ook door haar edele, elegante design, dat w... (1)
      Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Beautycase, Amalfi-rundleer, 340 x 80 x 150 mm imitatie-buffelleer, bruin 1 Stk.
      • 04019914704030
      1
      most_sold
      121.95 EUR
    • Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, muizenval, Amalfi-rundleer, 260 x 120 x 140 mm Zwart 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121180501.jpg
      Hans Kniebes Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, muizenval, Amalfi-rundleer, 260 x 120 x 140 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas, muizenval, Amalfi-rundleer, 260 x 120 x 140 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas, muizenval, Amalfi-rundleer, 260 x 120 x 140 mm Zwart 1 Stk. De toilettas, volledig van amalfileer, 260 x 120 x 140 mm, voor dames van Hans Kniebes toilettas, begeleiden ons onderweg en op reis en zijn onontbeerlijk om onze cosmetica, lichaamsverzorgingsproducten en de hulpmiddelen voor cosmetica en scheren duidelijk en veilig op te bergen. Ook is het gericht de rest van onze bagage te beschermen tegen vlekken, op voorwaarde dat er binnenin iets uitloopt. Bovendien kunnen toilettassen er ook elegant uitzien, zoals de toilettas Mausefalle, volledig van ... (1)
      Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, muizenval, Amalfi-rundleer, 260 x 120 x 140 mm Zwart 1 Stk.
      • 04019914702029
      1
      90.95 EUR
    • Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, Amalfi-rundleer, 290 x 185 x 110 mm Zwart 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121180829.jpg
      Hans Kniebes Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, Amalfi-rundleer, 290 x 185 x 110 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas, Amalfi-rundleer, 290 x 185 x 110 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas, Amalfi-rundleer, 290 x 185 x 110 mm Zwart 1 Stk. De toilettas, volledig van amalfileer, 290 x 185 x 110 mm, van Hans Kniebes en andere microlederwaren uit de HK Style van Hans Kniebes uit Solingen weet niet alleen te overtuigen door zijn veerkracht en lange levensduur. Hun eersteklas vakmanschap en tijdloos, elegant design maken hun ook favoriet bij klanten van alle leeftijden. De hier gepresenteerde toilettas, volledig van amalfileer, 290 x 185 x 110 mm, onder meer gekenmerkt door de fraaie sierstiksels, die het in het midden aangebrachte ... (1)
      Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas, Amalfi-rundleer, 290 x 185 x 110 mm Zwart 1 Stk.
      • 04019914726520
      1
      109.95 EUR
    • Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas met reisbenodigdheden (9-delig), gelooid rundleer, 300 x 130 x 175 mm Zwart 1 Stk.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121180476.jpg
      Hans Kniebes Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas met reisbenodigdheden (9-delig), gelooid rundleer, 300 x 130 x 175 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas met reisbenodigdheden (9-delig), gelooid rundleer, 300 x 130 x 175 mm Zwart 1 Stk. HK-Style Toilettassen Toilettas met reisbenodigdheden (9-delig), gelooid rundleer, 300 x 130 x 175 mm Zwart 1 Stk. De toilettas met reistoiletset (9 delig), krimp-gelooid rundleer, 300 x 130 x 175 mm, uit de reistassen van Hans Kniebes die uit zijn hoogwaardige toilettassen-collectie komt biedt een complete manicure-uitrusting voor elke reis. De tas is gemaakt van zwart buffelleer dat met de hand is gemaakt en vervaardigd. In het binnenvak zit katoenen stof die is omhuld met kunststof en daardoor wasbaar is mocht er verzorgingsproducten in de tas lekken (1)
      Hans Kniebes HK-Style Toilettassen Toilettas met reisbenodigdheden (9-delig), gelooid rundleer, 300 x 130 x 175 mm Zwart 1 Stk.
      • 04019914241436
      1
      340.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leren Toilettas DEFAULT
        • leer
      • Reisenthel DEFAULT
        • reisenthel
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Wouf DEFAULT
        • wouf
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbey (abbey)
      • Abro (abro)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Artex (artex)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagan (bagan)
      • Balmain (balmain)
      • Balvi (balvi)
      • Bear design (bear_design)
      • Bestway (bestway)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bobble Art (bobble_art)
      • Bogner (bogner)
      • Bon Voy (bon_voy)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Bric's (bric_s)
      • Brisa (brisa)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carebag (carebag)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cluty (cluty)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Compactor (compactor)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Ct (ct)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • DAY ET (day_et)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Derrière La Porte (derrie_re_la_porte)
      • Deuter (deuter)
      • Disaster Designs (disaster_designs)
      • Disney (disney)
      • DISNEY STAR WARS (disney_star_wars)
      • Douglas (douglas)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • DSM (dsm)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellehammer (ellehammer)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Friends (friends)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Genicci (genicci)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Golden Rose Cosmetics (golden_rose_cosmetics)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Hama (hama)
      • Hans Kniebes (hans_kniebes)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imse (imse)
      • Isabel Bernard (isabel_bernard)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jost (jost)
      • Karen (karen)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Landleder (landleder)
      • Lefrik (lefrik)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Little Company (little_company)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Maverick (maverick)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • MH Bijoux (mh_bijoux)
      • Minions (minions)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moses (moses)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nici (nici)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • NYX (nyx)
      • O'Neill (o_neill)
      • OFRA (ofra)
      • Oilily (oilily)
      • Osprey (osprey)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pericles (pericles)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piké (pike_)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro Plus (pro_plus)
      • Pusheen (pusheen)
      • Rains (rains)
      • Rex London (rex_london)
      • RIO (rio)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rojafit (rojafit)
      • Roncato (roncato)
      • Roommate (roommate)
      • Roxy (roxy)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Soul (soul)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Summit (summit)
      • Sundaze (sundaze)
      • Super Wings (super_wings)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Treffina (treffina)
      • Trixie (trixie)
      • Tumi (tumi)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Vintage (vintage)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Vitility (vitility)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Yes Studio (yes_studio)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • ZOEVA (zoeva)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Textiel (textiel)
      • Nylon (nylon)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Mesh (mesh)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Viscose (viscose)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 9 (aantal_compartimenten_9.0)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 22 cm (breedte_cm_1)
      • 22 cm - 24 cm (breedte_cm_2)
      • 24 cm - 27 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 27 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl