x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er toilettassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Transparant toilettas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in toilettas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Nici Toilettas Mandala Meisjes 19 X 10 Cm Transparant/groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190062291.jpg
      Nici Nici Toilettas Mandala Meisjes 19 X 10 Cm Transparant/groen Toilettas Mandala Meisjes 19 X 10 Cm Transparant/groen Toilettas Mandala Meisjes 19 X 10 Cm Transparant/groen Nici Toilettas Mandala Meisjes 19 X 10 Cm Transparant/groen (1)
      Nici Toilettas Mandala Meisjes 19 X 10 Cm Transparant/groen
      • 04012390422061
      4
      13.58 EUR
    • Osprey Washbag Carry/on Shadow Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199544176.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122746640.jpg
      Osprey Osprey Washbag Carry/on Shadow Grey Washbag Carry/on Shadow Grey Washbag Carry/on Shadow Grey Type / gebruik: Toilet- & Make-Up tas; geschikt voor: Draagtas, Koffer, Reistas, Rugzak, Sporttas, Trolley; Grootteklasse: <5 liter; Eigenschappen: Met venster; Sluitsysteem: Ritssluiting; Aanvullende gegevens: voldoet aan de regelgeving van de luchtvaartmaatschappijen, transparant hoofdcompartiment (1)
      Osprey Washbag Carry/on Shadow Grey
      • 00845136062603
      3
      14.85 EUR
    • Sea to Summit TL Clear Ziptop Pouch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205225641.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186190038.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185474403.jpg
      Sea to Summit Sea to Summit TL Clear Ziptop Pouch TL Clear Ziptop Pouch TL Clear Ziptop Pouch Zakje met ritssluiting en flesjes voor de handbagage (1)
      Sea to Summit TL Clear Ziptop Pouch
      • 09327868039715
      3
      deal
      26.90 EUR
    • MH Bijoux Make-uptasjes Dames 24 X 16 X 5 Cm Polyurethaan Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207639249.jpg
      MH Bijoux MH Bijoux Make-uptasjes Dames 24 X 16 X 5 Cm Polyurethaan Roze Make-uptasjes Dames 24 X 16 X 5 Cm Polyurethaan Roze Make-uptasjes Dames 24 X 16 X 5 Cm Polyurethaan Roze MH Bijoux Shiny make-uptasjes Dit compacte make-up tasjes set is superhandig om al jouw make-up spullen in op te bergen wanneer je onderweg bent. Het tasjes hebben afmetingen die ruim genoeg zijn om verschillende eyeliners, kwastjes oogschaduw en lippenstift mee te nemen! twee tasjes hebben een prachtige print met een roos in het midden van de tas en goudkleurig hangertje extra touch aan de ritssluiting. Specificaties: Kleur: roze, transparant Geslacht: dames Materiaal: polyurethaan Afmeting ... (1)
      MH Bijoux Make-uptasjes Dames 24 X 16 X 5 Cm Polyurethaan Roze
      • 07423427496431
      2
      deal
      54.90 EUR
    • Cocoon Carry On Toilettas, geel 2021 Toilettassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149099942.jpg
      Cocoon Cocoon Carry On Toilettas, geel 2021 Toilettassen Carry On Toilettas, geel 2021 Toilettassen Carry On Toilettas, geel 2021 Toilettassen Type / gebruik: Toilet- & Make-Up tas; geschikt voor: Draagtas, Koffer, Reistas, Rugzak, Sporttas, Trolley; Grootteklasse: <5 liter; Volume (l): 1; Afmetingen (L x B x H): 21 x 10,5 x 4,5; Materiaal: Materiaal 1: 100 % Nylon / Materiaal2: 100 % polyurethaan; Eigenschappen: Met venster; Gewicht: 27 g; Water bescherming: Waterdicht; Coating: TPU; Aanvullende gegevens: materiaal: TPU gelamineerd Oxford nylon, volledig gelast, YKK Aqua Guard waterafstotende rits (1)
      Cocoon Carry On Toilettas, geel 2021 Toilettassen
      • 00799696120528
      1
      deal
      18.98 EUR
    • Cocoon Carry On Toilettas, blauw 2021 Toilettassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207042848.jpg
      Cocoon Cocoon Carry On Toilettas, blauw 2021 Toilettassen Carry On Toilettas, blauw 2021 Toilettassen Carry On Toilettas, blauw 2021 Toilettassen Type / gebruik: Toilet- & Make-Up tas; geschikt voor: Draagtas, Koffer, Reistas, Rugzak, Sporttas, Trolley; Grootteklasse: <5 liter; Volume (l): 1; Afmetingen (L x B x H): 21 x 10,5 x 4,5; Materiaal: Materiaal 1: 100 % Nylon / Materiaal2: 100 % polyurethaan; Eigenschappen: Met venster; Gewicht: 27 g; Water bescherming: Waterdicht; Coating: TPU; Aanvullende gegevens: materiaal: TPU gelamineerd Oxford nylon, volledig gelast, YKK Aqua Guard waterafstotende rits (1)
      Cocoon Carry On Toilettas, blauw 2021 Toilettassen
      • 00799696120511
      1
      18.98 EUR
    • Cocoon Carry On Toilettas, zwart 2021 Toilettassen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149098541.jpg
      Cocoon Cocoon Carry On Toilettas, zwart 2021 Toilettassen Carry On Toilettas, zwart 2021 Toilettassen Carry On Toilettas, zwart 2021 Toilettassen Type / gebruik: Toilet- & Make-Up tas; geschikt voor: Draagtas, Koffer, Reistas, Rugzak, Sporttas, Trolley; Grootteklasse: <5 liter; Volume (l): 1; Afmetingen (L x B x H): 21 x 10,5 x 4,5; Materiaal: Materiaal 1: 100 % Nylon / Materiaal2: 100 % polyurethaan; Eigenschappen: Met venster; Gewicht: 27 g; Water bescherming: Waterdicht; Coating: TPU; Aanvullende gegevens: materiaal: TPU gelamineerd Oxford nylon, volledig gelast, YKK Aqua Guard waterafstotende rits (1)
      Cocoon Carry On Toilettas, zwart 2021 Toilettassen
      • 00799696120535
      1
      18.98 EUR
    • Sundaze Reisset Diverse Reisflesjes - 8-delig - Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190937844.jpg
      Sundaze Sundaze Reisset Diverse Reisflesjes - 8-delig - Transparant Reisset Diverse Reisflesjes - 8-delig - Transparant Reisset Diverse Reisflesjes - 8-delig - Transparant Sundaze Reisset Diverse Reisflesjes - 8-delig - Transparant (1)
      Sundaze Reisset Diverse Reisflesjes - 8-delig - Transparant
      • 08718776011923
      1
      14.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leren Toilettas DEFAULT
        • leer
      • Reisenthel DEFAULT
        • reisenthel
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Wouf DEFAULT
        • wouf
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbey (abbey)
      • Abro (abro)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Artex (artex)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bagan (bagan)
      • Balmain (balmain)
      • Balvi (balvi)
      • Bear design (bear_design)
      • Bestway (bestway)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bobble Art (bobble_art)
      • Bogner (bogner)
      • Bon Voy (bon_voy)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Bric's (bric_s)
      • Brisa (brisa)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carebag (carebag)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cluty (cluty)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Compactor (compactor)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Ct (ct)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • DAY ET (day_et)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Depesche (depesche)
      • Dermata (dermata)
      • Derrière La Porte (derrie_re_la_porte)
      • Deuter (deuter)
      • Disaster Designs (disaster_designs)
      • Disney (disney)
      • DISNEY STAR WARS (disney_star_wars)
      • Douglas (douglas)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • DSM (dsm)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellehammer (ellehammer)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Friends (friends)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Genicci (genicci)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Golden Rose Cosmetics (golden_rose_cosmetics)
      • Greenburry (greenburry)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Hama (hama)
      • Hans Kniebes (hans_kniebes)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imse (imse)
      • Isabel Bernard (isabel_bernard)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jost (jost)
      • Karen (karen)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Landleder (landleder)
      • Lefrik (lefrik)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Les Deglingos (les_deglingos)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Little Company (little_company)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Maverick (maverick)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • MH Bijoux (mh_bijoux)
      • Minions (minions)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moses (moses)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nici (nici)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • NYX (nyx)
      • O'Neill (o_neill)
      • OFRA (ofra)
      • Oilily (oilily)
      • Osprey (osprey)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pericles (pericles)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piké (pike_)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro Plus (pro_plus)
      • Pusheen (pusheen)
      • Rains (rains)
      • Rex London (rex_london)
      • RIO (rio)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rojafit (rojafit)
      • Roncato (roncato)
      • Roommate (roommate)
      • Roxy (roxy)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Soul (soul)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Summit (summit)
      • Sundaze (sundaze)
      • Super Wings (super_wings)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Treffina (treffina)
      • Trixie (trixie)
      • Tumi (tumi)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Vintage (vintage)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Vitility (vitility)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Yes Studio (yes_studio)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • ZOEVA (zoeva)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Textiel (textiel)
      • Nylon (nylon)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Mesh (mesh)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Viscose (viscose)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 9 (aantal_compartimenten_9.0)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 22 cm (breedte_cm_1)
      • 22 cm - 24 cm (breedte_cm_2)
      • 24 cm - 27 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 27 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl