x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er toilettassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Brisa toilettas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in toilettas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Brisa Volkswagen Campervan; T1 bus toilettas- Kleur - Flower Red Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90975919.jpg
      Brisa Brisa Volkswagen Campervan; T1 bus toilettas- Kleur - Flower Red Rood Volkswagen Campervan; T1 bus toilettas- Kleur - Flower Red Rood Volkswagen Campervan; T1 bus toilettas- Kleur - Flower Red Rood Officieel VW LICENSED: De populaire neopreen universele tas in de vorm van de legendarische VW T1 CAMPERVAN BUS in vintage design. Veel praktische details zoals diverse NETS, HANGERS om op te hangen, isolerend neopreenmateriaal en ruime ritsopening. MULTIFUNCTIONEEL GEBRUIK: als toilettas, kosmetische tas, voor snacks, gereedschap, schoenpoetsgerei of als reisverzorgingspakket. De rits is versierd met een mooi busje. De afmetingen zijn: 30 x 14 x 12 cm Alleen echt met het originele Volksw... (1)
      Brisa Volkswagen Campervan; T1 bus toilettas- Kleur - Flower Red Rood
      • 00600514900546
      3
      29.95 EUR
    • Brisa toilettas Volkswagen VW bus T2 (Bulli) - Small - kleur : roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174221840.jpg
      Brisa Brisa toilettas Volkswagen VW bus T2 (Bulli) - Small - kleur : roze toilettas Volkswagen VW bus T2 (Bulli) - Small - kleur : roze toilettas Volkswagen VW bus T2 (Bulli) - Small - kleur : roze Officieel VW LICENSED: De populaire kleine neopreen etui in de vorm van de legendarische VW T1 CAMPERVAN BUS. Veel kleine gaasvakken aan de binnenzijde van de tas en een ruime ritsopening zorgen voor een optimaal overzicht. Perfect als etui op school of universiteit. De VW-klassieker inspireert jong en oud. Afmetingen: 23 x 11 x 8 cm. OFFICIALY LICENSED VOLKSWAGEN: Als grootste Volkswagen licentiehouder neemt BRISA de best mogelijke kwaliteit van haar producten zeer serieus. Van VW FANS -... (1)
      Brisa toilettas Volkswagen VW bus T2 (Bulli) - Small - kleur : roze
      • 00600514900966
      2
      most_sold
      25.00 EUR
    • Brisa Toilettas Neoprene VW Bus Green Peace
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205351671.jpg
      Brisa Brisa Toilettas Neoprene VW Bus Green Peace Toilettas Neoprene VW Bus Green Peace Toilettas Neoprene VW Bus Green Peace Officieel VW LICENSED: De populaire kleine neopreen etui in de vorm van de legendarische VW T1 CAMPERVAN BUS. Veel kleine gaasvakken aan de binnenzijde van de tas en een ruime ritsopening zorgen voor een optimaal overzicht. Perfect als etui op school of universiteit. De VW-klassieker inspireert jong en oud. Afmetingen: 23 x 11 x 8 cm. OFFICIALY LICENSED VOLKSWAGEN: Als grootste Volkswagen licentiehouder neemt BRISA de best mogelijke kwaliteit van haar producten zeer serieus. Van VW FANS -... (1)
      Brisa Toilettas Neoprene VW Bus Green Peace
      • 00600514900928
      2
      25.90 EUR
    • Brisa tasje Volkswagen T1 bus - Kleur - Zwart - Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90591416.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139979431.jpg
      Brisa Brisa tasje Volkswagen T1 bus - Kleur - Zwart - Rood tasje Volkswagen T1 bus - Kleur - Zwart - Rood tasje Volkswagen T1 bus - Kleur - Zwart - Rood Brisa tasje Volkswagen T1 bus - Zwart - Rood (1)
      Brisa tasje Volkswagen T1 bus - Kleur - Zwart - Rood
      • 00600514900812
      2
      33.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leren Toilettas DEFAULT
        • leer
      • Reisenthel DEFAULT
        • reisenthel
      • Ted Baker DEFAULT
        • ted_baker
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Wouf DEFAULT
        • wouf
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Samsonite (samsonite)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Abbey (abbey)
      • Abro (abro)
      • Active Sport (active_sport)
      • Adventure bags (adventure_bags)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Artex (artex)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • BaByliss (babyliss)
      • Bagan (bagan)
      • Balmain (balmain)
      • Balvi (balvi)
      • Bear design (bear_design)
      • Berba (berba)
      • Bestway (bestway)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Bobble Art (bobble_art)
      • Bogner (bogner)
      • BOSS (boss)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Bric's (bric_s)
      • Brisa (brisa)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Campz (campz)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cluty (cluty)
      • Cocoon (cocoon)
      • Codello (codello)
      • Compactor (compactor)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • Ct (ct)
      • Dakine (dakine)
      • Davidts (davidts)
      • DAY ET (day_et)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Dermata (dermata)
      • Derrière La Porte (derrie_re_la_porte)
      • Deuter (deuter)
      • Disaster Designs (disaster_designs)
      • Disney (disney)
      • DISNEY STAR WARS (disney_star_wars)
      • Douglas (douglas)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • DR Amsterdam (dr_amsterdam)
      • DSM (dsm)
      • DUFFBeauty (duffbeauty)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ellehammer (ellehammer)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Enrico benetti (enrico_benetti)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Fantasy Model (fantasy_model)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fisura (fisura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Friends (friends)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gabol (gabol)
      • Genicci (genicci)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Greenburry (greenburry)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • GUESS (guess)
      • H.j. de rooy (h_j_de_rooy)
      • Hama (hama)
      • Hans Kniebes (hans_kniebes)
      • Harbour 2nd (harbour_2nd)
      • Harold's (harold_s)
      • HAY (hay)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Herschel (herschel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Imse (imse)
      • Isabel Bernard (isabel_bernard)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jost (jost)
      • Karen (karen)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • KLONDIKE 1896 (klondike_1896)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Landleder (landleder)
      • Lefrik (lefrik)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Little Company (little_company)
      • Lowe Alpine (lowe_alpine)
      • MAC (mac)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Map - Makeupartist Professional (map_makeupartist_professional)
      • Marmot (marmot)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • Maverick (maverick)
      • Melli mello (melli_mello)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • MH Bijoux (mh_bijoux)
      • MicMacbags (micmacbags)
      • Minions (minions)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moses (moses)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • NEW REBELS (new_rebels)
      • Nici (nici)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • Nomad (nomad)
      • NYX (nyx)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oilily (oilily)
      • Osprey (osprey)
      • Palmetten (palmetten)
      • Parkland (parkland)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pericles (pericles)
      • PICARD (picard)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piké (pike_)
      • Pinkfong (pinkfong)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Piquadro (piquadro)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Pro Plus (pro_plus)
      • Pusheen (pusheen)
      • Rains (rains)
      • Rex London (rex_london)
      • RIO (rio)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rojafit (rojafit)
      • Roncato (roncato)
      • Roommate (roommate)
      • Roxy (roxy)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Soul (soul)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Studio (studio)
      • Studio Pets (studio_pets)
      • Summit (summit)
      • Sundaze (sundaze)
      • Super Wings (super_wings)
      • Sweet Dreams (sweet_dreams)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tatonka (tatonka)
      • Teletubbies (teletubbies)
      • Tesoro (tesoro)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tony Perotti (tony_perotti)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trixie (trixie)
      • Tumi (tumi)
      • Vadobag (vadobag)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vintage (vintage)
      • Visconti bags (visconti_bags)
      • Vitility (vitility)
      • Vittiorio (vittiorio)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Windrose (windrose)
      • Woodland (woodland)
      • Wouf (wouf)
      • X-Zone (x_zone)
      • XD Design (xd_design)
      • Yes Studio (yes_studio)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • ZOEVA (zoeva)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Textiel (textiel)
      • Nylon (nylon)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Viscose (viscose)
      • Zink (zink)
    • Aantal compartimenten (aantal_compartimenten):
      • 1 (aantal_compartimenten_1.0)
      • 2 (aantal_compartimenten_2.0)
      • 3 (aantal_compartimenten_3.0)
      • 4 (aantal_compartimenten_4.0)
      • 5 (aantal_compartimenten_5.0)
      • 6 (aantal_compartimenten_6.0)
      • 9 (aantal_compartimenten_9.0)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 22 cm (breedte_cm_1)
      • 22 cm - 25 cm (breedte_cm_2)
      • 25 cm - 28 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 28 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl