x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Logitech K120 Toetsenbord QWERTY

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Logitech K120 Toetsenbord QWERTY
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Logitech K120 Toetsenbord QWERTY
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Logitech K120 Toetsenbord QWERTY
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109003130.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109003131.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105693574.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105693572.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105693578.jpg?ts=1
Logitech Logitech K120 Toetsenbord QWERTY K120 Toetsenbord QWERTY K120 Toetsenbord QWERTY Dankzij de vlakke, fluisterstille toetsen en standaardindeling met F-toetsen van normaal formaat en een numeriek toetsenblok zullen uw handen u dankbaar zijn. Het dunne toetsenbord is niet alleen gestroomlijnd, het heeft ook een morsbestending ontwerp, stabiele uitklapbare pootjes en duurzame toetsen. Gewoon aansluiten op een USB-poort van uw desktop, laptop of netbook en aan de slag. Comfortabel en stil typen U kunt comfortabel en geruisloos typen dankzij de vlakke toetsen die nauwelijks geluid maken en de standaardindeling met F-toetsen van normaal formaat en een numeriek toetsenblok. Morsbestendig ontwerp U hoeft zich geen zorgen te maken dat een ongelukje het einde van uw investering betekent, omdat de vloeistof gewoon weer uit het toetsenbord loopt. Dun profiel Het toetsenbord heeft een dun profiel en geeft u bureau een stijlvol tintje, terwijl u handen een comfortabelere, neutrale positie aannemen. Duurzame toetsen De toetsen kunnen tot wel 10 miljoen toetsaanslagen mee, (5)
  • 05099206021334
  • 05099206020917
  • 04058154053416
  • 04054318568345
  • 04053162586093
  • 920-002508
  • 150569
  • 000000000000225879
  • 5930169
  • 5468635
  • 920-002479
  • LGT-K120-US
8
good_buy
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
    • Lengte snoer: 1.5 m
    • Backlight: Nee
    • Inclusief muis: Nee
    • Aanwijsapparaat: N
    • Led-indicatoren: Ja
    • Minimale systeemeisen: USB port
    • Plug-en-play: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 1
    • USB-hub: Nee
  • Toetsenbord
    • Toetsenbord, ingelegd numeriek keypad: Ja
    • Toetsenbordindeling: QWERTY
    • Windowstoetsen: Ja
    • Aanpasbare keyboard hoogte: Ja
    • Full-size toetsenbord: Ja
    • Gewicht toetsenbord: 550 g
  • Algemene kenmerken
    • Mechanisch toetsenbord: Nee
    • Certificering: - CE
    • Draadloos: Nee
    • Garantie: 3 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Wit
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.709 kg
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Ergonomie
    • Wrist rest: Nee
  • Inhoud van de verpakking
    • Taal toetsenbord: Engels
    • User guide: Ja
  • Software
    • Compatibele besturingssystemen: Windows 7
    • Geschikt voor Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 2.0
  • Overig
    • Device interface: USB
  • 19.48 27.50 EUR 8
    8
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Logitech K120 - Toetsenbord - QWERTY US ANSI - Zwart19.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.857790020089912 (1050)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met het Logitech K120 toetsenbord typ je comfortabel. De toetsen laten zich makkelijk indrukken, waardoor je comfortabel typt. Door het m...21.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Levix.nl Levix.nl
      9.125 (12)
      Een duurzaam USBtoetsenbord dat u een betere typeervaring biedt. Soepel typen Dankzij de vlakke, fluisterstille toetsen en standaardindel...22.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      9.029323515317804 (1586)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Een duurzaam USB-toetsenbord dat u een betere type-ervaring biedt. Soepel typen dankzij de vlakke, fluisterstille toetsen en standaardind...
      23.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Petdirect.nl Petdirect.nl
      8.938330681665981 (10)
      Hét betaalbare en duurzame toetsenbord. Dankzij het dunne profiel, het morsbestendige ontwerp, de toetsen die tot 10 miljoen aanslagen me...24.11, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dankzij de vlakke, fluisterstille toetsen en standaardindeling met F-toetsen van normaal formaat en een numeriek toetsenblok zullen uw ha...
      25.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabeldirect.nl Kabeldirect.nl
      Logitech K120 USB toetsenbord met QWERTY lay-out.Dit Business keyboard van Logitech is hét betaalbare, duurzame toetsenbord. U kunt comfo...26.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      Logitech KB K12027.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Genesis Thor 300 RGB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163844403.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217392821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229744114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220166794.jpg?ts=1
      Genesis Genesis Thor 300 RGB Thor 300 RGB Thor 300 RGB Genesis Thor 300 RGB (1)
      Genesis Thor 300 RGB
      • 05901969425666
      2
    • NZXT Function MiniTKL (Qwerty US, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235661549.jpg?ts=1
      NZXT NZXT Function MiniTKL (Qwerty US, Zwart) Function MiniTKL (Qwerty US, Zwart) Function MiniTKL (Qwerty US, Zwart) NZXT Function MiniTKL (Qwerty US, Zwart) (1)
      NZXT Function MiniTKL (Qwerty US, Zwart)
      • 05060301696246
      1
    • Razer BlackWidow V3 toetsenbord USB QWERTY Italiaans Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245926295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245926296.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245926300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245926298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245926302.jpg?ts=1
      Razer Razer BlackWidow V3 toetsenbord USB QWERTY Italiaans Zwart BlackWidow V3 toetsenbord USB QWERTY Italiaans Zwart BlackWidow V3 toetsenbord USB QWERTY Italiaans Zwart Razer Groene mechanische schakelaar voor nauwkeurige aanslagen met tactiele en hoorbare feedback: Voel de tactiele en hoorbare feedback na elke aanslag met een klassiek, aanpasbaar design en resetpunten die je betere prestaties bieden tijdens het spelen. Transparante behuizing voor de Razer Chroma RGB-lichteffecten nog helderder: het volledig transparante ontwerp toont echt de volledige helderheid van de Razer Chroma RGB met zijn brede lichtaanpassingen en de grootste onderdompeling dankzij dynamische reactiefunctie met meer dan 150 geïntegreerde games. ABS-knoppen voor intensief gebruik: de toetsen zijn in het drukproces gemaakt om ervoor te zorgen dat de letters niet vervagen. De toetsen beschikken over bijzonder dikke wanden, die ze extreem duurzaam zijn en voortdurend belastingen weerstaan. Digitaal multifunctioneel wiel en multimedia-toetsen voor bediening binnen bereik: configureer ze voor pauzes, afspelen of springen van inhoud en pas elke instelling van helderheid tot volume aa (1)
      Razer BlackWidow V3 toetsenbord USB QWERTY Italiaans Zwart
      • 08886419346401
      • RZ03-03540700-R3H1
      2
    • Nedis Gaming KSANAL USB toetsenbord / zwart - 1,5 meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172633169.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157704937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134984870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166040673.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166040672.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Gaming KSANAL USB toetsenbord / zwart - 1,5 meter Gaming KSANAL USB toetsenbord / zwart - 1,5 meter Gaming KSANAL USB toetsenbord / zwart - 1,5 meter Nedis Gaming KSANAL USB toetsenbord Gebruik dit USB keyboard bij het gamen op uw PC of notebook. Kenmerken: verlichte toetsen voor ultieme game ervaring 's avonds en 's nachts kies uit rode, blauwe, groene of geen verlichting standaard formaat toetsenbord beschikt over 104 toetsen duurzaam toetsenbord met levensduur van 1 miljoen aanslagen per toets Plug & Play: na aansluiten direct klaar voor gebruik Amerikaanse knop-indeling* *Amerikaanse (US) knop-indeling De Amerikaanse knop-indeling is de indeling die in Nederland gebruikt wordt. Onze buurlanden België en Duitsland gebruiken eigen indelingen. Nederland heeft geen eigen toetsenbord, maar gebruikt de Amerikaanse indeling. (1)
      Nedis Gaming KSANAL USB toetsenbord / zwart - 1,5 meter
      • 05412810270576
      • 49138338
      • GKBD100BKUS
      3
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 15.48
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 15.48
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 17.48
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.48
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.48
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 14.48
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 14.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 14.48
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 13.48
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 13.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.48
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 13.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.48
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 14.48
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 14.48
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 17.98
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 19.48
    • partner@vergelijk.nl