x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermostaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Legrand Bticino thermostaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermostaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Legrand Bticino Axolute afdekraam modulair, zamac, brons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169085832.jpg
      Legrand Bticino Legrand Bticino Axolute afdekraam modulair, zamac, brons Axolute afdekraam modulair, zamac, brons Axolute afdekraam modulair, zamac, brons Afdekframe. Ean 8012199761190 Worldwide Legrand Warranty (1)
      Legrand Bticino Axolute afdekraam modulair, zamac, brons
      • 08012199761190
      2
      42.47 EUR
    • Legrand Bticino Axolute afdekraam modulair, zamac, brons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169086203.jpg
      Legrand Bticino Legrand Bticino Axolute afdekraam modulair, zamac, brons Axolute afdekraam modulair, zamac, brons Axolute afdekraam modulair, zamac, brons Axolute rechthoekige plaat 3 modules Kleur: brons Materiaal: metaal. (1)
      Legrand Bticino Axolute afdekraam modulair, zamac, brons
      • 08012199760384
      2
      31.60 EUR
    • Legrand Bticino LivingLight kamerthermostaat aan/uit 230V met draaiknop, antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169086536.jpg
      Legrand Bticino Legrand Bticino LivingLight kamerthermostaat aan/uit 230V met draaiknop, antraciet LivingLight kamerthermostaat aan/uit 230V met draaiknop, antraciet LivingLight kamerthermostaat aan/uit 230V met draaiknop, antraciet Legrand Bticino Living elektronische thermostaat, temperatuur instelling 5 - 30-C, incl. sensor, aansluitspanning 230Vac, 1 wisselcontacten, stroomsterkte uitgang 2A, living montageraam, frequentie AC, beschermingsgraad (IP) IP00, afmetingen 2 Modulen (breed 40mm) (1)
      Legrand Bticino LivingLight kamerthermostaat aan/uit 230V met draaiknop, antraciet
      • 08012199082660
      1
      deal
      166.25 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Honeywell DEFAULT
        • honeywell
      • Nefit DEFAULT
        • nefit
      • Nest DEFAULT
        • nest
      • Slimme Thermostaat DEFAULT
        • slimme_thermostaat
    • Merken (brand):
      • Honeywell (honeywell)
      • Nefit (nefit)
      • Remeha (remeha)
      • Nest (nest)
      • Danfoss (danfoss)
      • Vaillant (vaillant)
      • 2Heat (2heat)
      • Aeotec (aeotec)
      • Alecto (alecto)
      • Arnold Rak (arnold_rak)
      • ATAG (atag)
      • Badstuber (badstuber)
      • Bosch (bosch)
      • Bravo (bravo)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Comap (comap)
      • Devolo (devolo)
      • DRL (drl)
      • E-Heat (e_heat)
      • Eberle (eberle)
      • Eberle Controls (eberle_controls)
      • Elektra (elektra)
      • Elektrobock (elektrobock)
      • Erbele (erbele)
      • Etherma (etherma)
      • EUROTRONIC (eurotronic)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fibaro (fibaro)
      • Gigaset (gigaset)
      • Gira (gira)
      • Google (google)
      • Grasslin (grasslin)
      • H-Tronic (h_tronic)
      • Haceka (haceka)
      • Heatit (heatit)
      • Heimeier (heimeier)
      • Henco (henco)
      • Homematic (homematic)
      • Homematic IP (homematic_ip)
      • IMI Heimeier (imi_heimeier)
      • Instamat (instamat)
      • Intergas (intergas)
      • Jablotron (jablotron)
      • Junkers (junkers)
      • Kampmann (kampmann)
      • Legrand (legrand)
      • Legrand Bticino (legrand_bticino)
      • Magnum (magnum)
      • MAGNUM Heating (magnum_heating)
      • Masterwatt (masterwatt)
      • MCO Home (mco_home)
      • Nedis (nedis)
      • Netatmo (netatmo)
      • Optima (optima)
      • Oventrop (oventrop)
      • Perel (perel)
      • Plieger (plieger)
      • Plugwise (plugwise)
      • Popp (popp)
      • Quality Heating (quality_heating)
      • Qubino (qubino)
      • RADEMACHER (rademacher)
      • Radson (radson)
      • Rehau (rehau)
      • Renkforce (renkforce)
      • Rittal (rittal)
      • Schloss (schloss)
      • Schutz (schutz)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Secure (secure)
      • Siemens (siemens)
      • Smartwares (smartwares)
      • Somfy (somfy)
      • Sub (sub)
      • Sunwell (sunwell)
      • Sygonix (sygonix)
      • Tado (tado)
      • Theben (theben)
      • Thermo (thermo)
      • TKB Home (tkb_home)
      • Trotec (trotec)
      • Uponor (uponor)
      • Vasco (vasco)
      • Viega (viega)
      • Vsh (vsh)
      • Watts (watts)
      • Weidmuller (weidmuller)
      • White Label (white_label)
      • WINTERWARM (winterwarm)
      • Zeitfracht Elektronik (zeitfracht_elektronik)
    • Prijsklasse (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Type Thermostaat (type_thermostaat):
      • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat)
      • Kamerthermostaat (kamerthermostaat)
      • Klokthermostaat (klokthermostaat)
    • Geschikt voor soort CV-ketel (geschikt_voor_soort_cv_ketel):
      • Modulerend (modulerend)
      • Alle CV-Ketels (alle_cv_ketels)
      • Aan/Uit (aan_uit)
    • Thermostaat kenmerken (thermostaat_kenmerken):
      • 2-Draadse Verbinding (2_draadse_verbinding)
      • Geofencing (geofencing)
      • Geschikt voor Vloerverwarming (geschikt_voor_vloerverwarming)
      • Helderheid Aanpassen (helderheid_aanpassen)
      • Instelbare Warmtezones (instelbare_warmtezones)
      • Multi-Zone Geschiktheid (multi_zone_geschiktheid)
      • OpenTherm (opentherm)
      • Per Halve Graad Instelbaar (per_halve_graad_instelbaar)
      • Programmeerbaar (programmeerbaar)
      • Smartphone Ondersteuning op Afstand (smartphone_ondersteuning_op_afstand)
      • Touchscreen (touchscreen)
      • WiFi Verbinding (wifi_verbinding)
      • Zelflerend (zelflerend)
      • Zomer-/wintertijd Schakeling (zomer_wintertijd_schakeling)
    • Smart Home Platform (smart_home_platform):
      • Apple Homekit (apple_homekit)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
    • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Planningsfunctie (planningsfunctie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl