x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermostaten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Haceka thermostaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermostaat categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Haceka Oase thermostaat t.b.v. elektrische vloerverwarming
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116305623.jpg
      Haceka Haceka Oase thermostaat t.b.v. elektrische vloerverwarming Oase thermostaat t.b.v. elektrische vloerverwarming Oase thermostaat t.b.v. elektrische vloerverwarming Haceka Adoria Oase Thermostaat voor vloerverwarming (1)
      Haceka Oase thermostaat t.b.v. elektrische vloerverwarming
      • 08711331007973
      • 1116252
      • 298897
      1
      68.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Honeywell DEFAULT
        • honeywell
      • Nefit DEFAULT
        • nefit
      • Nest DEFAULT
        • nest
      • Slimme Thermostaat DEFAULT
        • slimme_thermostaat
    • Merken (brand):
      • Honeywell (honeywell)
      • Nefit (nefit)
      • Remeha (remeha)
      • Nest (nest)
      • Danfoss (danfoss)
      • Vaillant (vaillant)
      • 2Heat (2heat)
      • Abb haf (abb_haf)
      • Aeotec (aeotec)
      • Alecto (alecto)
      • ATAG (atag)
      • AWB (awb)
      • Badstuber (badstuber)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bosch (bosch)
      • Bravo (bravo)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Burgerhout (burgerhout)
      • Busch-Jaeger (busch_jaeger)
      • Comap (comap)
      • Daikin (daikin)
      • Devolo (devolo)
      • DRL (drl)
      • E-Heat (e_heat)
      • Eberle (eberle)
      • ECONO-HEAT (econo_heat)
      • Elektra (elektra)
      • Elektrobock (elektrobock)
      • Erbele (erbele)
      • Etherma (etherma)
      • EUROTRONIC (eurotronic)
      • Eve Audio (eve_audio)
      • Fibaro (fibaro)
      • Gigaset (gigaset)
      • Gira (gira)
      • Google (google)
      • Grasslin (grasslin)
      • Haceka (haceka)
      • Heatit (heatit)
      • Heimeier (heimeier)
      • Henco (henco)
      • IMI Heimeier (imi_heimeier)
      • Instamat (instamat)
      • Intergas (intergas)
      • Itho Daalderop (itho_daalderop)
      • Jablotron (jablotron)
      • Junkers (junkers)
      • Kampmann (kampmann)
      • Legrand (legrand)
      • Legrand Bticino (legrand_bticino)
      • Magnum (magnum)
      • MAGNUM Heating (magnum_heating)
      • Masterwatt (masterwatt)
      • MCO Home (mco_home)
      • Nedis (nedis)
      • Netatmo (netatmo)
      • Optima (optima)
      • Oventrop (oventrop)
      • Perel (perel)
      • Plieger (plieger)
      • Plugwise (plugwise)
      • Popp (popp)
      • Quality Heating (quality_heating)
      • Qubino (qubino)
      • RADEMACHER (rademacher)
      • Radson (radson)
      • Rehau (rehau)
      • Rittal (rittal)
      • Robot (robot)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salus (salus)
      • Schloss (schloss)
      • Schutz (schutz)
      • Secure (secure)
      • Siemens (siemens)
      • Smartwares (smartwares)
      • Somfy (somfy)
      • Sub (sub)
      • Tado (tado)
      • Theben (theben)
      • Thermo (thermo)
      • Thermrad (thermrad)
      • TKB Home (tkb_home)
      • Trotec (trotec)
      • Uponor (uponor)
      • Van Marcke GO (van_marcke_go)
      • Vasco (vasco)
      • Viega (viega)
      • Vsh (vsh)
      • Watts (watts)
      • Weidmuller (weidmuller)
      • WINTERWARM (winterwarm)
    • Prijsklasse (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merk Compabiliteit (merk_compabiliteit):
      • ATAG (atag)
      • AWB (awb)
      • Bosch (bosch)
      • Brink (brink)
      • Ferroli (ferroli)
      • Intergas (intergas)
      • Junkers (junkers)
      • Nefit (nefit)
      • Remeha (remeha)
      • Vaillant (vaillant)
      • Viessmann (viessmann)
    • Type Thermostaat (type_thermostaat):
      • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat)
      • Kamerthermostaat (kamerthermostaat)
      • Klokthermostaat (klokthermostaat)
    • Geschikt voor soort CV-ketel (geschikt_voor_soort_cv_ketel):
      • Modulerend (modulerend)
      • Alle CV-Ketels (alle_cv_ketels)
      • Aan/Uit (aan_uit)
    • Thermostaat kenmerken (thermostaat_kenmerken):
      • 2-Draadse Verbinding (2_draadse_verbinding)
      • Geofencing (geofencing)
      • Geschikt voor Vloerverwarming (geschikt_voor_vloerverwarming)
      • Helderheid Aanpassen (helderheid_aanpassen)
      • Instelbare Warmtezones (instelbare_warmtezones)
      • Multi-Zone Geschiktheid (multi_zone_geschiktheid)
      • OpenTherm (opentherm)
      • Per Halve Graad Instelbaar (per_halve_graad_instelbaar)
      • Programmeerbaar (programmeerbaar)
      • Smartphone Ondersteuning op Afstand (smartphone_ondersteuning_op_afstand)
      • Touchscreen (touchscreen)
      • WiFi Verbinding (wifi_verbinding)
      • Zelflerend (zelflerend)
      • Zomer-/wintertijd Schakeling (zomer_wintertijd_schakeling)
    • Smart Home Platform (smart_home_platform):
      • Apple Homekit (apple_homekit)
      • Weave (Nest) (weave_nest_)
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Fifthplay (fifthplay)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Homey (homey)
      • IFTTT (ifttt)
    • Slimme Thermostaat (slimme_thermostaat):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Bedraad (bedraad)
      • Draadloos (draadloos)
    • Planningsfunctie (planningsfunctie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl