x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermoskannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    WMF thermoskan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermoskan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • WMF Impulse Isoleerbeker 0,35 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150555379.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201628476.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148523937.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148523931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148523930.jpg
      WMF WMF Impulse Isoleerbeker 0,35 L Impulse Isoleerbeker 0,35 L Impulse Isoleerbeker 0,35 L Impulse thermosfles van WMF. Deze thermosfles is gemaakt van mat roestvrij staal in grijs en is afgewerkt met siliconen. Na het openen kun je dankzij de 360 graden opening van elke kant drinken. (2)
      WMF Impulse Isoleerbeker 0,35 L
      • 04000530695895
      • 690726040
      • 06.9072.6040
      11
      23.57 EUR
    • WMF Impulse Isolatiebeker 0,35 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150555377.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183191781.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169614835.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151066492.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177830343.jpg
      WMF WMF Impulse Isolatiebeker 0,35 L Impulse Isolatiebeker 0,35 L Impulse Isolatiebeker 0,35 L Inhoud: 1 x Coffee to go beker met automatische sluiting (inhoud 350 ml/10 oz, hoogte 22 cm, Ø 7,4 cm) - artikelnummer: 0690726600 Materiaal: Cromargan roestvrij staal 18/10, kunststof (BPA-vrij), siliconen. Het deksel is voor een eenvoudige reiniging demonteerbaar De 360°-opening maakt het mogelijk om van elke kant van de beker te drinken en maakt het niet mogelijk om te knoeien bijna onmogelijk De sluiting opent en sluit door eenvoudig indrukken. De koffiemok is absoluut dicht, zodra het de... (1)
      WMF Impulse Isolatiebeker 0,35 L
      • 04000530695901
      • 06.9072.6600
      • 0690726600
      3
      31.99 EUR
    • WMF 06.9070.7440 karaf, kan & fles 1 l Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170970972.jpg
      WMF WMF 06.9070.7440 karaf, kan & fles 1 l Rood 06.9070.7440 karaf, kan & fles 1 l Rood 06.9070.7440 karaf, kan & fles 1 l Rood WMF 06.9070.7440 karaf, kan & fles 1 l Rood (1)
      WMF 06.9070.7440 karaf, kan & fles 1 l Rood
      • 04000530695000
      2
      64.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Thermosbeker DEFAULT
        • thermosbeker
      • Dopper DEFAULT
        • dopper
      • Stelton DEFAULT
        • stelton
      • Alfi DEFAULT
        • alfi
      • EMSA DEFAULT
        • emsa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type thermoskan (type_thermoskan):
      • Thermosbeker (thermosbeker)
      • Thermosfles (thermosfles)
      • Thermoskan (thermoskan)
      • Thermoskan met pomp (thermoskan_met_pomp)
      • Voedseldrager (voedseldrager)
    • Merken (brand):
      • Stelton (stelton)
      • Alfi (alfi)
      • EMSA (emsa)
      • Stanley (stanley)
      • Rotpunkt (rotpunkt)
      • Thermos (thermos)
      • Tefal (tefal)
      • 24 Bottles (24_bottles)
      • 24Bottles (24bottles)
      • 360° degrees (360_degrees)
      • Abbey (abbey)
      • AdHoc (adhoc)
      • Aladdin (aladdin)
      • Alessi (alessi)
      • Alex Meijer (alex_meijer)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • AOK (aok)
      • Aps (aps)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Asobu (asobu)
      • Bama (bama)
      • Baninni (baninni)
      • Barebones (barebones)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black+blum (black_blum)
      • Black en Blum (black_en_blum)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bobble (bobble)
      • Boddels (boddels)
      • Bodum (bodum)
      • Braun (braun)
      • Bravilor (bravilor)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Built (built)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Cambro (cambro)
      • CamelBak (camelbak)
      • Casselin (casselin)
      • Cater-Profi (cater_profi)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Chilly's Bottles (chilly_s_bottles)
      • Coleman (coleman)
      • CONTIGO (contigo)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisine Elegance (cuisine_elegance)
      • Curver (curver)
      • Design Letters (design_letters)
      • DeWalt (dewalt)
      • Dopper (dopper)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easyclean (easyclean)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elephant (elephant)
      • Emga (emga)
      • Esbit (esbit)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Espro (espro)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fresk (fresk)
      • Friends (friends)
      • FruitFriends (fruitfriends)
      • Funktion (funktion)
      • Goebel (goebel)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Handpresso (handpresso)
      • Hario (hario)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Helios (helios)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • HidrateSpark (hidratespark)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Ibili (ibili)
      • Irisana (irisana)
      • Isobel (isobel)
      • Isosteel (isosteel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • James Bond 007 (james_bond_007)
      • Jura (jura)
      • Kambukka (kambukka)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kilner (kilner)
      • Klean Kanteen (klean_kanteen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lacd (lacd)
      • Lacor (lacor)
      • Leifheit (leifheit)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • LifeStraw (lifestraw)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lincat (lincat)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Lurch (lurch)
      • Maestro (maestro)
      • Mato (mato)
      • Melitta (melitta)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • MISS WOOD (miss_wood)
      • Mizu (mizu)
      • Monbento (monbento)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nordal (nordal)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Office (office)
      • Ole Palsby Design (ole_palsby_design)
      • Olympia (olympia)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Pantone Universe (pantone_universe)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pioneer (pioneer)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Present Time (present_time)
      • Primus (primus)
      • Pura (pura)
      • Pyramid (pyramid)
      • Quid (quid)
      • Quttin (quttin)
      • Reer (reer)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Retulp (retulp)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robens (robens)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rubytec (rubytec)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Savotta (savotta)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • SIGG (sigg)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Talens (talens)
      • Tatonka (tatonka)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • Tubbs (tubbs)
      • Twistshake (twistshake)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vargo (vargo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waca (waca)
      • Wacaco (wacaco)
      • Westfalia (westfalia)
      • Westmark (westmark)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wow Gear (wow_gear)
      • Xavax (xavax)
      • XD Design (xd_design)
      • Zack (zack)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Budget (price):
      • < € 24 (budget)
      • € 24 - € 31 (price_2)
      • € 31 - € 40 (price_3)
      • ≥ € 40 (price_4)
    • Inhoud Thermoskan (capaciteit_liter):
      • < 0.47 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.47 L - 0.6 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.6 L - 1 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 1 L (capaciteit_liter_4)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Machine-wasbaar (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 7 cm (doorsnede_1)
      • 7 cm - 7.5 cm (doorsnede_2)
      • 7.5 cm - 8.3 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 8.3 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 20 cm (hoogte_cm_1)
      • 20 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 26 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 26 cm (hoogte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl