x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermoskannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tubbs thermoskan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermoskan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Tubbs thermofles Hot and Cold 0,4 liter 7,1 cm RVS/glas roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166439828.jpg
      Tubbs Tubbs thermofles Hot and Cold 0,4 liter 7,1 cm RVS/glas roze thermofles Hot and Cold 0,4 liter 7,1 cm RVS/glas roze thermofles Hot and Cold 0,4 liter 7,1 cm RVS/glas roze Sigg Hot and Cold thermofles Als je op zoek bent naar een fijne thermofles, hoef je niet meer verder te zoeken. Deze thermofles is gemaakt van dubbellaags hittebestand glas, zodat jij er altijd jouw favoriete thee of heerlijke koffie in kwijt kan. Door de dubbellaagse functie, blijft jouw drankje nog langer warm of koud dan die bij normale thermoflessen al blijft. Ook zitten er twee filters in de thermofles, waarvan de een geschikt is voor losse thee en de ander bijvoorbeeld voor gemberschijf... (1)
      Tubbs thermofles Hot and Cold 0,4 liter 7,1 cm RVS/glas roze
      • 07610465877494
      • 8774.90
      2
      37.85 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Thermosbeker DEFAULT
        • thermosbeker
      • Dopper DEFAULT
        • dopper
      • Stelton DEFAULT
        • stelton
      • Alfi DEFAULT
        • alfi
      • EMSA DEFAULT
        • emsa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type thermoskan (type_thermoskan):
      • Thermosbeker (thermosbeker)
      • Thermosfles (thermosfles)
      • Thermoskan (thermoskan)
      • Thermoskan met pomp (thermoskan_met_pomp)
      • Voedseldrager (voedseldrager)
    • Merken (brand):
      • Stelton (stelton)
      • Alfi (alfi)
      • EMSA (emsa)
      • Stanley (stanley)
      • Rotpunkt (rotpunkt)
      • Thermos (thermos)
      • Tefal (tefal)
      • 24 Bottles (24_bottles)
      • 24Bottles (24bottles)
      • 360° degrees (360_degrees)
      • Abbey (abbey)
      • AdHoc (adhoc)
      • Aladdin (aladdin)
      • Alessi (alessi)
      • Alex Meijer (alex_meijer)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • AOK (aok)
      • Aps (aps)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Asobu (asobu)
      • Bama (bama)
      • Baninni (baninni)
      • Barebones (barebones)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black+blum (black_blum)
      • Black en Blum (black_en_blum)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bobble (bobble)
      • Boddels (boddels)
      • Bodum (bodum)
      • Braun (braun)
      • Bravilor (bravilor)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Built (built)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Cambro (cambro)
      • CamelBak (camelbak)
      • Casselin (casselin)
      • Cater-Profi (cater_profi)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Chilly's Bottles (chilly_s_bottles)
      • Coleman (coleman)
      • CONTIGO (contigo)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Curver (curver)
      • Design Letters (design_letters)
      • DeWalt (dewalt)
      • Dopper (dopper)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easyclean (easyclean)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elephant (elephant)
      • Emga (emga)
      • Esbit (esbit)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fresk (fresk)
      • Friends (friends)
      • FruitFriends (fruitfriends)
      • Funktion (funktion)
      • Goebel (goebel)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Handpresso (handpresso)
      • Hario (hario)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Helios (helios)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • HidrateSpark (hidratespark)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Ibili (ibili)
      • Irisana (irisana)
      • Isobel (isobel)
      • Isosteel (isosteel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jura (jura)
      • Kambukka (kambukka)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kilner (kilner)
      • Klean Kanteen (klean_kanteen)
      • Lacd (lacd)
      • Lacor (lacor)
      • Leifheit (leifheit)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • LifeStraw (lifestraw)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lincat (lincat)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Lurch (lurch)
      • Maestro (maestro)
      • Mato (mato)
      • Melitta (melitta)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • MISS WOOD (miss_wood)
      • Mizu (mizu)
      • Monbento (monbento)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nordal (nordal)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Office (office)
      • Ole Palsby Design (ole_palsby_design)
      • Olympia (olympia)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Pantone Universe (pantone_universe)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pioneer (pioneer)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Present Time (present_time)
      • Primus (primus)
      • Pura (pura)
      • Pyramid (pyramid)
      • Quid (quid)
      • Quttin (quttin)
      • Reer (reer)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Retulp (retulp)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robens (robens)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rubytec (rubytec)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Savotta (savotta)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • SIGG (sigg)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Talens (talens)
      • Tatonka (tatonka)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • Tubbs (tubbs)
      • Twistshake (twistshake)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vargo (vargo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waca (waca)
      • Wacaco (wacaco)
      • Westfalia (westfalia)
      • Westmark (westmark)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wow Gear (wow_gear)
      • Xavax (xavax)
      • XD Design (xd_design)
      • Zack (zack)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Budget (price):
      • < € 24 (budget)
      • € 24 - € 31 (price_2)
      • € 31 - € 40 (price_3)
      • ≥ € 40 (price_4)
    • Inhoud Thermoskan (capaciteit_liter):
      • < 0.47 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.47 L - 0.61 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.61 L - 1 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 1 L (capaciteit_liter_4)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Machine-wasbaar (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 7 cm (doorsnede_1)
      • 7 cm - 7.5 cm (doorsnede_2)
      • 7.5 cm - 8.3 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 8.3 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 20 cm (hoogte_cm_1)
      • 20 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 26 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 26 cm (hoogte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl