x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermoskannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kikkerland thermoskan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermoskan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kikkerland Bestek Maple Leaves Morph Mug - Wit/ Gemengd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208683223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207302936.jpg
      Kikkerland Kikkerland Bestek Maple Leaves Morph Mug - Wit/ Gemengd Bestek Maple Leaves Morph Mug - Wit/ Gemengd Bestek Maple Leaves Morph Mug - Wit/ Gemengd Deze mok van Kikkerland is niet zomaar een mok, hij veranderd namelijk van kleur. Giet er warm water in en kijk hoe de bladeren verkleuren. (1)
      Kikkerland Bestek Maple Leaves Morph Mug - Wit/ Gemengd
      • 00612615111561
      5
      12.99 EUR
    • Kikkerland Budda mok
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207955799.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207955800.jpg
      Kikkerland Kikkerland Budda mok Budda mok Budda mok Kom even helemaal tot rust tijdens je thee momentje met deze Budda mok van Kikkerland. Laat je je thee vaak te lang staan en is hij dan koud? Dan is deze mok niet alleen mooi, maar ook handig! De bovenkant is namelijk een deksel die helpt je thee lekker warm te houden. (1)
      Kikkerland Budda mok
      • 00612615111578
      5
      19.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Thermosbeker DEFAULT
        • thermosbeker
      • Dopper DEFAULT
        • dopper
      • Stelton DEFAULT
        • stelton
      • Alfi DEFAULT
        • alfi
      • EMSA DEFAULT
        • emsa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type thermoskan (type_thermoskan):
      • Thermosbeker (thermosbeker)
      • Thermosfles (thermosfles)
      • Thermoskan (thermoskan)
      • Thermoskan met pomp (thermoskan_met_pomp)
      • Voedseldrager (voedseldrager)
    • Merken (brand):
      • Stelton (stelton)
      • Alfi (alfi)
      • EMSA (emsa)
      • Stanley (stanley)
      • Rotpunkt (rotpunkt)
      • Thermos (thermos)
      • Tefal (tefal)
      • 24 Bottles (24_bottles)
      • 24Bottles (24bottles)
      • 360° degrees (360_degrees)
      • Abbey (abbey)
      • AdHoc (adhoc)
      • Aladdin (aladdin)
      • Alessi (alessi)
      • Alex Meijer (alex_meijer)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • Aps (aps)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Arte Regal (arte_regal)
      • Arte Viva (arte_viva)
      • Asobu (asobu)
      • Bama (bama)
      • Baninni (baninni)
      • Barebones (barebones)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • Black+blum (black_blum)
      • Black en Blum (black_en_blum)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bobble (bobble)
      • Boddels (boddels)
      • Bodum (bodum)
      • Bravilor (bravilor)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Built (built)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Cambro (cambro)
      • CamelBak (camelbak)
      • Casselin (casselin)
      • Cater-Profi (cater_profi)
      • Caterchef (caterchef)
      • Chilly's Bottles (chilly_s_bottles)
      • Chilly’s (chilly_s)
      • Coleman (coleman)
      • CONTIGO (contigo)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cuisine Elegance (cuisine_elegance)
      • Curver (curver)
      • Design Letters (design_letters)
      • DeWalt (dewalt)
      • Dopper (dopper)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Easyclean (easyclean)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elephant (elephant)
      • Emga (emga)
      • Esbit (esbit)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Espro (espro)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fellow (fellow)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fresk (fresk)
      • Friends (friends)
      • FruitFriends (fruitfriends)
      • Goebel (goebel)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Handpresso (handpresso)
      • Hario (hario)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Helios (helios)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • HidrateSpark (hidratespark)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Ibili (ibili)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Irisana (irisana)
      • Isobel (isobel)
      • Isosteel (isosteel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jura (jura)
      • Kambukka (kambukka)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kilner (kilner)
      • KINGHOFF (kinghoff)
      • Kinto (kinto)
      • Klean Kanteen (klean_kanteen)
      • Lacd (lacd)
      • Lacor (lacor)
      • Leifheit (leifheit)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • LifeStraw (lifestraw)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Lurch (lurch)
      • Maestro (maestro)
      • Mato (mato)
      • MAXXMEE (maxxmee)
      • Melitta (melitta)
      • Menu (menu)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • MISS WOOD (miss_wood)
      • Mizu (mizu)
      • Monbento (monbento)
      • Multi (multi)
      • Nordal (nordal)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Nuby (nuby)
      • Olympia (olympia)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Pantone Universe (pantone_universe)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pioneer (pioneer)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Primus (primus)
      • PT Living (pt_living)
      • Pura (pura)
      • Pyramid (pyramid)
      • QDO (qdo)
      • Quttin (quttin)
      • Reer (reer)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Retulp (retulp)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royal Talens (royal_talens)
      • Rubytec (rubytec)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Savotta (savotta)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SIGG (sigg)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Tatonka (tatonka)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • Tubbs (tubbs)
      • Twistshake (twistshake)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Usorteret (usorteret)
      • Vargo (vargo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Wacaco (wacaco)
      • Westfalia (westfalia)
      • Westmark (westmark)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • XD Design (xd_design)
      • Zack (zack)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Budget (price):
      • < € 24 (budget)
      • € 24 - € 32 (price_2)
      • € 32 - € 40 (price_3)
      • ≥ € 40 (price_4)
    • Inhoud Thermoskan (capaciteit_liter):
      • < 0.47 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.47 L - 0.59 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.59 L - 1 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 1 L (capaciteit_liter_4)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Machine-wasbaar (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 7 cm (doorsnede_1)
      • 7 cm - 7.5 cm (doorsnede_2)
      • 7.5 cm - 8.2 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 8.2 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 20 cm (hoogte_cm_1)
      • 20 cm - 22 cm (hoogte_cm_2)
      • 22 cm - 25 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 25 cm (hoogte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl