x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er thermoskannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bergner thermoskan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in thermoskan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Bergner Travel - Reizen Thermo 400ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189560290.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189560291.jpg
      Bergner Bergner Travel - Reizen Thermo 400ml Travel - Reizen Thermo 400ml Travel - Reizen Thermo 400ml Reisthermobeker. Materiaal: roestvrij staal, met siliconen handvat, donkerpaars Rubberen antislipbodem. Inhoud: 400 ml (1)
      Bergner Travel - Reizen Thermo 400ml
      • 06924392021129
      2
      15.40 EUR
    • Bergner Travel - Reizen Thermo 400ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188317225.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188317226.jpg
      Bergner Bergner Travel - Reizen Thermo 400ml Travel - Reizen Thermo 400ml Travel - Reizen Thermo 400ml Bergner Travel - Reizen Thermo 400ml (1)
      Bergner Travel - Reizen Thermo 400ml
      • 06924392021099
      2
      14.65 EUR
    • Bergner Thermische Mok / Mok 400ml Roestvrijstalen Network Collection Travel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189465927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189465928.jpg
      Bergner Bergner Thermische Mok / Mok 400ml Roestvrijstalen Network Collection Travel Thermische Mok / Mok 400ml Roestvrijstalen Network Collection Travel Thermische Mok / Mok 400ml Roestvrijstalen Network Collection Travel Thermische Mok / Mok 400ml Roestvrijstalen Network Collection Travel (1)
      Bergner Thermische Mok / Mok 400ml Roestvrijstalen Network Collection Travel
      • 06941349512646
      1
      19.12 EUR
    • Bergner THERMAL CUP / MUG roestvrij staal zwart 400ML
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/195123140.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/195123152.jpg
      Bergner Bergner THERMAL CUP / MUG roestvrij staal zwart 400ML THERMAL CUP / MUG roestvrij staal zwart 400ML THERMAL CUP / MUG roestvrij staal zwart 400ML THERMAL CUP / MUG roestvrij staal zwart 400ML (1)
      Bergner THERMAL CUP / MUG roestvrij staal zwart 400ML
      • 06941349512677
      1
      17.17 EUR
    • Bergner 400 ml thermische mok roestvrijstalen grijze collectie reizen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189488757.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189488758.jpg
      Bergner Bergner 400 ml thermische mok roestvrijstalen grijze collectie reizen 400 ml thermische mok roestvrijstalen grijze collectie reizen 400 ml thermische mok roestvrijstalen grijze collectie reizen 400 ml thermische mok roestvrijstalen grijze collectie reizen (1)
      Bergner 400 ml thermische mok roestvrijstalen grijze collectie reizen
      • 06941349512615
      1
      19.14 EUR
    • Bergner Thermosbeker 350 ml met zuignap
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157798694.jpg
      Bergner Bergner Thermosbeker 350 ml met zuignap Thermosbeker 350 ml met zuignap Thermosbeker 350 ml met zuignap Bergner Thermosbeker 350 ml met zuignap (1)
      Bergner Thermosbeker 350 ml met zuignap
      • 06924392058415
      1
      16.61 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Thermosbeker DEFAULT
        • thermosbeker
      • Dopper DEFAULT
        • dopper
      • Stelton DEFAULT
        • stelton
      • Alfi DEFAULT
        • alfi
      • EMSA DEFAULT
        • emsa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type thermoskan (type_thermoskan):
      • Thermosbeker (thermosbeker)
      • Thermosfles (thermosfles)
      • Thermoskan (thermoskan)
      • Thermoskan met pomp (thermoskan_met_pomp)
      • Voedseldrager (voedseldrager)
    • Merken (brand):
      • Stelton (stelton)
      • Alfi (alfi)
      • EMSA (emsa)
      • Stanley (stanley)
      • Rotpunkt (rotpunkt)
      • Thermos (thermos)
      • Tefal (tefal)
      • 24 Bottles (24_bottles)
      • 24Bottles (24bottles)
      • 360° degrees (360_degrees)
      • Abbey (abbey)
      • AdHoc (adhoc)
      • Aladdin (aladdin)
      • Alessi (alessi)
      • Alex Meijer (alex_meijer)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • AOK (aok)
      • Aps (aps)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Asobu (asobu)
      • Bama (bama)
      • Baninni (baninni)
      • Barebones (barebones)
      • Bartscher (bartscher)
      • Basic (basic)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black+blum (black_blum)
      • Black en Blum (black_en_blum)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bobble (bobble)
      • Boddels (boddels)
      • Bodum (bodum)
      • Braun (braun)
      • Bravilor (bravilor)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Built (built)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Cambro (cambro)
      • CamelBak (camelbak)
      • Casselin (casselin)
      • Cater-Profi (cater_profi)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Chilly's Bottles (chilly_s_bottles)
      • Coleman (coleman)
      • CONTIGO (contigo)
      • Corkcicle (corkcicle)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisine Elegance (cuisine_elegance)
      • Curver (curver)
      • Design Letters (design_letters)
      • DeWalt (dewalt)
      • Dopper (dopper)
      • Douwe Egberts (douwe_egberts)
      • Dynafit (dynafit)
      • Easyclean (easyclean)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elephant (elephant)
      • Emga (emga)
      • Esbit (esbit)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Espro (espro)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fresk (fresk)
      • Friends (friends)
      • FruitFriends (fruitfriends)
      • Funktion (funktion)
      • Goebel (goebel)
      • GSI (gsi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Handpresso (handpresso)
      • Hario (hario)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • Helios (helios)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • HidrateSpark (hidratespark)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hovac (hovac)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Ibili (ibili)
      • Irisana (irisana)
      • Isobel (isobel)
      • Isosteel (isosteel)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • James Bond 007 (james_bond_007)
      • Jura (jura)
      • Kambukka (kambukka)
      • KeepCup (keepcup)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kilner (kilner)
      • Klean Kanteen (klean_kanteen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lacd (lacd)
      • Lacor (lacor)
      • Leifheit (leifheit)
      • Leitz (leitz)
      • Leonardo (leonardo)
      • LifeStraw (lifestraw)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lincat (lincat)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Lurch (lurch)
      • Maestro (maestro)
      • Mato (mato)
      • Melitta (melitta)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • MISS WOOD (miss_wood)
      • Mizu (mizu)
      • Monbento (monbento)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nordal (nordal)
      • Nordisk (nordisk)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Office (office)
      • Ole Palsby Design (ole_palsby_design)
      • Olympia (olympia)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Pantone (pantone)
      • Pantone Universe (pantone_universe)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Pioneer (pioneer)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Present Time (present_time)
      • Primus (primus)
      • Pura (pura)
      • Pyramid (pyramid)
      • Quid (quid)
      • Quttin (quttin)
      • Reer (reer)
      • Regatta (regatta)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Retulp (retulp)
      • Rice (rice)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Robens (robens)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Rubytec (rubytec)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Savotta (savotta)
      • Schott zwiesel (schott_zwiesel)
      • SIGG (sigg)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Talens (talens)
      • Tatonka (tatonka)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • Tubbs (tubbs)
      • Twistshake (twistshake)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • Vargo (vargo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Waca (waca)
      • Wacaco (wacaco)
      • Westfalia (westfalia)
      • Westmark (westmark)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Wow Gear (wow_gear)
      • Xavax (xavax)
      • XD Design (xd_design)
      • Zack (zack)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zwilling (zwilling)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Budget (price):
      • < € 24 (budget)
      • € 24 - € 31 (price_2)
      • € 31 - € 40 (price_3)
      • ≥ € 40 (price_4)
    • Inhoud Thermoskan (capaciteit_liter):
      • < 0.47 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.47 L - 0.6 L (capaciteit_liter_2)
      • 0.6 L - 1 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 1 L (capaciteit_liter_4)
    • Dubbelwandig (dubbelwandig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Machine-wasbaar (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 7 cm (doorsnede_1)
      • 7 cm - 7.5 cm (doorsnede_2)
      • 7.5 cm - 8.3 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 8.3 cm (doorsnede_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 20 cm (hoogte_cm_1)
      • 20 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 26 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 26 cm (hoogte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl