x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er theepotten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kinto theepot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in theepot categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kinto One Touch Theepot 620 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159974388.jpg
      Kinto Kinto One Touch Theepot 620 ml One Touch Theepot 620 ml One Touch Theepot 620 ml One Touch Teapot - 620 ml (2)
      Kinto One Touch Theepot 620 ml
      • 04963264493901
      1
      32.50 EUR
    • Kinto Unitea One Touch theepot 720ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142269665.jpg
      Kinto Kinto Unitea One Touch theepot 720ml Unitea One Touch theepot 720ml Unitea One Touch theepot 720ml Kinto Stainless Unitea Theepot, 720 ml. Hittebestendige glazen theepot met roestvrijstalen zeef en deksel. De "One Touch"-theepot beschikt over een deksel van roestvrij staal met geïntegreerde zeef. Handleiding: open het schuifgedeelte, voer de theeblaadjes direct zonder theelepel in en leg hem in het hete water in je kan. Gemaakt van hittebestendig glas in roestvrij staal; magnetron- en vaatwasmachinebestendig. Geschatte afmetingen: 718 ml; 9,6 x 22,4 x 14,5 cm. (1)
      Kinto Unitea One Touch theepot 720ml
      • 04963264500203
      2
      36.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bredemeijer DEFAULT
        • bredemeijer
      • Blond amsterdam DEFAULT
        • blond_amsterdam
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Eva Solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Bodum (bodum)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Blond amsterdam (blond_amsterdam)
      • Ad hoc (ad_hoc)
      • AdHoc (adhoc)
      • Aerts (aerts)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Arabia (arabia)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Bama (bama)
      • Bamboo (bamboo)
      • Banpresto (banpresto)
      • Bartscher (bartscher)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Campingaz (campingaz)
      • Chemex (chemex)
      • Cilio (cilio)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Deuba (deuba)
      • ERNST (ernst)
      • Essenza (essenza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Falcon (falcon)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Gerimport (gerimport)
      • Greengate (greengate)
      • Habonne (habonne)
      • Hario (hario)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • HEMA (hema)
      • Hit (hit)
      • HK Living (hk_living)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Judge (judge)
      • Kela (kela)
      • KINGHOFF (kinghoff)
      • Kinto (kinto)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Korkmaz (korkmaz)
      • Kähler (ka_hler)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold-Vienna (leopold_vienna)
      • Loveramics (loveramics)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Lékué (le_kue_)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Menu (menu)
      • MIKASA (mikasa)
      • Mono (mono)
      • Montana (montana)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olympia (olympia)
      • OYOY (oyoy)
      • Petromax (petromax)
      • Playgo (playgo)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • QDO (qdo)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Sambonet (sambonet)
      • Securit (securit)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Silampos (silampos)
      • Spode (spode)
      • Staub (staub)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trendglas (trendglas)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Underground toys (underground_toys)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wesco (wesco)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zeon (zeon)
    • Prijs (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 0.8 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.8 L - 1 L (capaciteit_liter_2)
      • 1 L - 1.3 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 1.3 L (capaciteit_liter_4)
    • Met filter (filtratie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Glas (glas)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon steel (carbon_steel)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • neoprene (neoprene)
      • Nylon (nylon)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Zilver (zilver)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • 400 g (gewicht_product_400.0)
      • 820 g (gewicht_product_820.0)
      • 860 g (gewicht_product_860.0)
      • 896 g (gewicht_product_896.0)
      • 1565 g (gewicht_product_1565.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl