x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er theepotten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Essenza theepot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in theepot categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Essenza Theepot Essenza Gallery Stone Green 1,25L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163484678.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181766296.jpg
      Essenza Essenza Theepot Essenza Gallery Stone Green 1,25L Theepot Essenza Gallery Stone Green 1,25L Theepot Essenza Gallery Stone Green 1,25L Breng sfeer naar uw keuken met deze leuke theepot! De Essenza Gallery theepot is versierd met pittoreske bloemen, geïnspireerd door de bloemenschilderijen v... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Essenza Theepot Essenza Gallery Stone Green 1,25L
      • 08715944690881
      2
      48.90 EUR
    • Essenza Theepot Essenza Gallery Off White 1,25L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163484676.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186331140.jpg
      Essenza Essenza Theepot Essenza Gallery Off White 1,25L Theepot Essenza Gallery Off White 1,25L Theepot Essenza Gallery Off White 1,25L Breng sfeer naar uw keuken met deze leuke theepot! De Essenza Gallery theepot is versierd met pittoreske bloemen, geïnspireerd door de bloemenschilderijen v... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Essenza Theepot Essenza Gallery Off White 1,25L
      • 08715944690874
      2
      48.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bredemeijer DEFAULT
        • bredemeijer
      • Blond amsterdam DEFAULT
        • blond_amsterdam
      • Bodum DEFAULT
        • bodum
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Eva Solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Bodum (bodum)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Blond amsterdam (blond_amsterdam)
      • Ad hoc (ad_hoc)
      • AdHoc (adhoc)
      • Aerts (aerts)
      • Alessi (alessi)
      • Alfi (alfi)
      • Arabia (arabia)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Arzberg (arzberg)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Bama (bama)
      • Bamboo (bamboo)
      • Banpresto (banpresto)
      • Bartscher (bartscher)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Campingaz (campingaz)
      • Chemex (chemex)
      • Cilio (cilio)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Deuba (deuba)
      • ERNST (ernst)
      • Essenza (essenza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Falcon (falcon)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finum (finum)
      • Gerimport (gerimport)
      • Greengate (greengate)
      • Habonne (habonne)
      • Hario (hario)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • HEMA (hema)
      • Hit (hit)
      • HK Living (hk_living)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Horwood (horwood)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Judge (judge)
      • Kela (kela)
      • KINGHOFF (kinghoff)
      • Kinto (kinto)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Korkmaz (korkmaz)
      • Kähler (ka_hler)
      • La Cafetière (la_cafetie_re)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Le'Xpress (le_xpress)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leopold-Vienna (leopold_vienna)
      • Loveramics (loveramics)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Lékué (le_kue_)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • Maxwell & Williams (maxwell_williams)
      • Menu (menu)
      • MIKASA (mikasa)
      • Mono (mono)
      • Montana (montana)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olympia (olympia)
      • OYOY (oyoy)
      • Petromax (petromax)
      • Playgo (playgo)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • QDO (qdo)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Samadoyo (samadoyo)
      • Sambonet (sambonet)
      • Securit (securit)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Silampos (silampos)
      • Spode (spode)
      • Staub (staub)
      • Stelton (stelton)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Trendglas (trendglas)
      • Trendglas Jena (trendglas_jena)
      • Underground toys (underground_toys)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Viva (viva)
      • Viva Scandinavia (viva_scandinavia)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Wesco (wesco)
      • Wiebe van der zee (wiebe_van_der_zee)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zeon (zeon)
    • Prijs (price):
      • < €30 (budget)
      • €30 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 0.8 L (capaciteit_liter_1)
      • 0.8 L - 1 L (capaciteit_liter_2)
      • 1 L - 1.3 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 1.3 L (capaciteit_liter_4)
    • Met filter (filtratie):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
    • Materiaal (materiaal):
      • Glas (glas)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Carbon steel (carbon_steel)
      • Emaille (emaille)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • neoprene (neoprene)
      • Nylon (nylon)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Zilver (zilver)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • 400 g (gewicht_product_400.0)
      • 820 g (gewicht_product_820.0)
      • 860 g (gewicht_product_860.0)
      • 896 g (gewicht_product_896.0)
      • 1565 g (gewicht_product_1565.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl