x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Voordeeldrogisterij tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Voordeeldrogisterij Monodome Plus 3 Tent 2 personen - 180x200x120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170202817.jpg
      Voordeeldrogisterij Voordeeldrogisterij Monodome Plus 3 Tent 2 personen - 180x200x120 cm Monodome Plus 3 Tent 2 personen - 180x200x120 cm Monodome Plus 3 Tent 2 personen - 180x200x120 cm Monodome Plus 3 Tent 2 personen - 180x200x120 cm Deze tent voor 2 personen komt met een nylon binnentent en is waterafstotend. Hij komt met glasvezel bogen en een stalen mast. Deze tent is 180x200x120 cm groot. Kenmerken: Geschikt voor 2 personen Heeft nylon binnentent Waterafstotend Heeft glasvezel bogen en een stalen mast 180x200x120 cm Inhoud:Monodome Plus 3 Tent 2 personen - 180x200x120 cm (1)
      Voordeeldrogisterij Monodome Plus 3 Tent 2 personen - 180x200x120 cm
      • 04034127621608
      1
      deal
      49.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Koepeltenten DEFAULT
        • koepeltenten
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • 4 Persoons tent DEFAULT
        • aantal_personen_4.0
      • Deryan DEFAULT
        • deryan
      • Camp DEFAULT
        • camp
      • Campking DEFAULT
        • campking
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • Eureka (eureka_)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Campz (campz)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Helsport (helsport)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Bach (bach)
      • Badabulle (badabulle)
      • Banz (banz)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Bergans (bergans)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Brettschneider (brettschneider)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Campking (campking)
      • Carinthia (carinthia)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crua Outdoors (crua_outdoors)
      • Crux (crux)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Deryan (deryan)
      • Doréma (dore_ma)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eno (eno)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fieldcandy (fieldcandy)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gio'Style (gio_style)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helinox (helinox)
      • Highlander (highlander)
      • Huismerk (huismerk)
      • Husky (husky)
      • Husky Outdoor (husky_outdoor)
      • Isabella (isabella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kelty (kelty)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lastpak (lastpak)
      • Littlelife (littlelife)
      • Lowland (lowland)
      • Ludi (ludi)
      • Marmot (marmot)
      • MFH (mfh)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nemo (nemo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nigor (nigor)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Primus (primus)
      • Progarden (progarden)
      • Proplus (proplus)
      • Rab (rab)
      • Reda (reda)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Safarica (safarica)
      • Salewa (salewa)
      • Samaya (samaya)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevylor (sevylor)
      • Slingfin (slingfin)
      • Spatz (spatz)
      • Summertime (summertime)
      • Summit (summit)
      • Sunny (sunny)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • TEARepair (tearepair)
      • TecTake (tectake)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • Trimm (trimm)
      • Trotec (trotec)
      • Umefa (umefa)
      • Unigro (unigro)
      • Vaude (vaude)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Waimea (waimea)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wilderness (wilderness)
      • WME (wme)
      • XQ Max (xq_max)
      • Xqmax (xqmax)
      • Yello (yello)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up (pop_up_tent)
      • Backpacking tent (backpacking_tent)
      • Bivkvanten (bivkvanten)
      • Bungalowtenten (bungalowtenten)
      • Hangmattenten (hangmattenten)
      • Strandtent (strandtent)
      • Tarp tent (tarp_tent)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Aantal compartimenten (number_of_rooms):
      • 1 (number_of_rooms_1.0)
      • 2 (number_of_rooms_2.0)
      • 3 (number_of_rooms_3.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 145 cm (breedte_cm_1)
      • 145 cm - 200 cm (breedte_cm_2)
      • 200 cm - 250 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 250 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 220 cm (lengte_cm_1)
      • 220 cm - 330 cm (lengte_cm_2)
      • 330 cm - 440 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 440 cm (lengte_cm_4)
    • Maximale stahoogte (maximale_stahoogte):
      • < 100 cm (maximale_stahoogte_1)
      • 100 cm - 125 cm (maximale_stahoogte_2)
      • 125 cm - 180 cm (maximale_stahoogte_3)
      • ≥ 180 cm (maximale_stahoogte_4)
    • Geschatte opzettijd (geschatte_opzettijd):
      • 2 Minuten (geschatte_opzettijd_2.0)
      • 4 Minuten (geschatte_opzettijd_4.0)
      • 5 Minuten (geschatte_opzettijd_5.0)
      • 10 Minuten (geschatte_opzettijd_10.0)
      • 12 Minuten (geschatte_opzettijd_12.0)
    • Gewicht tent (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl