x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trespass tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Trespass tent Ghabhar 4 persoons 285 x 240 cm polyester blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116831602.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116831603.jpg
      Trespass Trespass tent Ghabhar 4 persoons 285 x 240 cm polyester blauw tent Ghabhar 4 persoons 285 x 240 cm polyester blauw tent Ghabhar 4 persoons 285 x 240 cm polyester blauw De Ghabhar vierpersoonstent biedt een comfortabele slaapruimte voor vier personen. De buitenlaag van de tent is waterdicht tot 1500 mm en heeft getapete naden om vocht tussen de panelen buiten te sluiten. De binnenlaag is ademend om condensvorming op de wanden te voorkomen en een frisse binnenruimte te behouden. De ruime voorruimte heeft een eigen flap met ritssluiting die gemakkelijk kan worden dichtgeknoopt als het droog weer is. Het grondzeil heeft een aanhechtbare sectie om de voorruimte ... (1)
      Trespass tent Ghabhar 4 persoons 285 x 240 cm polyester blauw
      • 05050986209114
      • 05050986209107
      3
      93.38 EUR
    • Trespass Tent Tarmachan 2-persoons 285 Cm Polyester Oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116834503.jpg
      Trespass Trespass Tent Tarmachan 2-persoons 285 Cm Polyester Oranje Tent Tarmachan 2-persoons 285 Cm Polyester Oranje Tent Tarmachan 2-persoons 285 Cm Polyester Oranje Trespass Tent Tarmachan 2-persoons 285 Cm Polyester Oranje (1)
      Trespass Tent Tarmachan 2-persoons 285 Cm Polyester Oranje
      • 05050986209077
      2
      deal
      111.95 EUR
    • Trespass pop up tent Swift 2 persoons 245 x 145 cm polyester
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207710027.jpg
      Trespass Trespass pop up tent Swift 2 persoons 245 x 145 cm polyester pop up tent Swift 2 persoons 245 x 145 cm polyester pop up tent Swift 2 persoons 245 x 145 cm polyester Trespass Swift pop-up tent Zin in een weekendje weg? Dan heb je natuurlijk een goede tent nodig. Deze handige tweepersoons pop-up tent zet je in een mum van tijd op! Zo ben je steeds vertrekkensklaar! De tent is waterdicht, gemaakt van brandwerende stoffen en aan de binnenzijde voorzien van een muggennet. Specificaties: Kleur: rood, zwart Geslacht: unisex Materiaal tent en grondzeil: 190T polyester Materiaal stokken: glasvezel Afmetingen: 245 x 145 x 100 cm (L x B x H) Gewicht: 2 kilogram Aan... (1)
      Trespass pop up tent Swift 2 persoons 245 x 145 cm polyester
      • 05045274557596
      1
      deal
      98.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Koepeltenten DEFAULT
        • koepeltenten
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • 4 Persoons tent DEFAULT
        • aantal_personen_4.0
      • Deryan DEFAULT
        • deryan
      • Camp DEFAULT
        • camp
      • Campking DEFAULT
        • campking
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • Eureka (eureka_)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Campz (campz)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Helsport (helsport)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Bach (bach)
      • Badabulle (badabulle)
      • Banz (banz)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Bergans (bergans)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Brettschneider (brettschneider)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Campking (campking)
      • Carinthia (carinthia)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crua Outdoors (crua_outdoors)
      • Crux (crux)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Deryan (deryan)
      • Doréma (dore_ma)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eno (eno)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fieldcandy (fieldcandy)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gio'Style (gio_style)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helinox (helinox)
      • Highlander (highlander)
      • Huismerk (huismerk)
      • Husky (husky)
      • Husky Outdoor (husky_outdoor)
      • Isabella (isabella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kelty (kelty)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lastpak (lastpak)
      • Littlelife (littlelife)
      • Lowland (lowland)
      • Ludi (ludi)
      • Marmot (marmot)
      • MFH (mfh)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nemo (nemo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nigor (nigor)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Primus (primus)
      • Progarden (progarden)
      • Proplus (proplus)
      • Rab (rab)
      • Reda (reda)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Safarica (safarica)
      • Salewa (salewa)
      • Samaya (samaya)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevylor (sevylor)
      • Slingfin (slingfin)
      • Spatz (spatz)
      • Summertime (summertime)
      • Summit (summit)
      • Sunny (sunny)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • TEARepair (tearepair)
      • TecTake (tectake)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • Trimm (trimm)
      • Trotec (trotec)
      • Umefa (umefa)
      • Unigro (unigro)
      • Vaude (vaude)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Waimea (waimea)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wilderness (wilderness)
      • WME (wme)
      • XQ Max (xq_max)
      • Xqmax (xqmax)
      • Yello (yello)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up (pop_up_tent)
      • Backpacking tent (backpacking_tent)
      • Bivkvanten (bivkvanten)
      • Bungalowtenten (bungalowtenten)
      • Hangmattenten (hangmattenten)
      • Strandtent (strandtent)
      • Tarp tent (tarp_tent)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Aantal compartimenten (number_of_rooms):
      • 1 (number_of_rooms_1.0)
      • 2 (number_of_rooms_2.0)
      • 3 (number_of_rooms_3.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 145 cm (breedte_cm_1)
      • 145 cm - 200 cm (breedte_cm_2)
      • 200 cm - 250 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 250 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 220 cm (lengte_cm_1)
      • 220 cm - 330 cm (lengte_cm_2)
      • 330 cm - 440 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 440 cm (lengte_cm_4)
    • Maximale stahoogte (maximale_stahoogte):
      • < 100 cm (maximale_stahoogte_1)
      • 100 cm - 125 cm (maximale_stahoogte_2)
      • 125 cm - 180 cm (maximale_stahoogte_3)
      • ≥ 180 cm (maximale_stahoogte_4)
    • Geschatte opzettijd (geschatte_opzettijd):
      • 2 Minuten (geschatte_opzettijd_2.0)
      • 4 Minuten (geschatte_opzettijd_4.0)
      • 5 Minuten (geschatte_opzettijd_5.0)
      • 10 Minuten (geschatte_opzettijd_10.0)
      • 12 Minuten (geschatte_opzettijd_12.0)
    • Gewicht tent (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl