x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Redcliffs tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Redcliffs Kampeerset blauw/zwart 120 x 200 x 100 cm 1 set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186059308.jpg
      Redcliffs Redcliffs Kampeerset blauw/zwart 120 x 200 x 100 cm 1 set Kampeerset blauw/zwart 120 x 200 x 100 cm 1 set Kampeerset blauw/zwart 120 x 200 x 100 cm 1 set Deze complete kampeerset is ideaal voor op de camping of op festivals. Voor een scherpe prijs heb je alle kampeerbenodigdheden in een handige draagtas die je overal mee naar toe kan nemen. Of je nu op een camping staat of dat je een toch door de bossen doet, je kan altijd vertrouwen op deze stevige set van Redcliffs. De set bestaat uit 1 tent, 2 slaapzakken, 2 slaapmatjes, bevestigingsmateriaal en een draagtas. De tent heeft een grond oppervlak van 120 x 200 centimeter en een hoogte van 100 c... (1)
      Redcliffs Kampeerset blauw/zwart 120 x 200 x 100 cm 1 set
      • 08719202568035
      4
      46.98 EUR
    • Redcliffs 2 Persoons Kampeertent 200 X 190 X 120 Cm Wit 1 Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160097229.jpg
      Redcliffs Redcliffs 2 Persoons Kampeertent 200 X 190 X 120 Cm Wit 1 Stuk 2 Persoons Kampeertent 200 X 190 X 120 Cm Wit 1 Stuk 2 Persoons Kampeertent 200 X 190 X 120 Cm Wit 1 Stuk Redcliffs 2 Persoons Kampeertent 200 X 190 X 120 Cm Wit 1 Stuk (1)
      Redcliffs 2 Persoons Kampeertent 200 X 190 X 120 Cm Wit 1 Stuk
      • 08719987400681
      2
      deal
      65.95 EUR
    • Redcliffs 2 Persoons Pop Up Tent Uv Beschermd - Wit/ Blauw - 2 Persoons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181445265.jpg
      Redcliffs Redcliffs 2 Persoons Pop Up Tent Uv Beschermd - Wit/ Blauw - 2 Persoons 2 Persoons Pop Up Tent Uv Beschermd - Wit/ Blauw - 2 Persoons 2 Persoons Pop Up Tent Uv Beschermd - Wit/ Blauw - 2 Persoons Redcliffs 2 Persoons Pop Up Tent Uv Beschermd - Wit/ Blauw - 2 Persoons (1)
      Redcliffs 2 Persoons Pop Up Tent Uv Beschermd - Wit/ Blauw - 2 Persoons
      • 08719987400650
      1
      49.30 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Koepeltenten DEFAULT
        • koepeltenten
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • 4 Persoons tent DEFAULT
        • aantal_personen_4.0
      • Deryan DEFAULT
        • deryan
      • Camp DEFAULT
        • camp
      • Campking DEFAULT
        • campking
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • Eureka (eureka_)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Campz (campz)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Helsport (helsport)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Bach (bach)
      • Badabulle (badabulle)
      • Banz (banz)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Bergans (bergans)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Brettschneider (brettschneider)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Campking (campking)
      • Carinthia (carinthia)
      • Crua Outdoors (crua_outdoors)
      • Crux (crux)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Doréma (dore_ma)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eno (eno)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fieldcandy (fieldcandy)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gio'Style (gio_style)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helinox (helinox)
      • Highlander (highlander)
      • Huismerk (huismerk)
      • Husky (husky)
      • Husky Outdoor (husky_outdoor)
      • Isabella (isabella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kelty (kelty)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lastpak (lastpak)
      • Littlelife (littlelife)
      • Lowland (lowland)
      • Ludi (ludi)
      • Marmot (marmot)
      • MFH (mfh)
      • ML-Design (ml_design)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nemo (nemo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nigor (nigor)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Primus (primus)
      • Progarden (progarden)
      • Proplus (proplus)
      • Rab (rab)
      • Reda (reda)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Safarica (safarica)
      • Salewa (salewa)
      • Samaya (samaya)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevylor (sevylor)
      • Slingfin (slingfin)
      • Spatz (spatz)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summertime (summertime)
      • Summit (summit)
      • Sunny (sunny)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • TEARepair (tearepair)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The North Face (the_north_face)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • Trimm (trimm)
      • Trotec (trotec)
      • Umefa (umefa)
      • Unigro (unigro)
      • Vaude (vaude)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Waimea (waimea)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wilderness (wilderness)
      • WME (wme)
      • XQ Max (xq_max)
      • Xqmax (xqmax)
      • Yello (yello)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up Redcliffs Pop-Up tent (pop_up_tent)
      • Backpacking tent (backpacking_tent)
      • Bivkvanten (bivkvanten)
      • Bungalowtenten (bungalowtenten)
      • Hangmattenten (hangmattenten)
      • Strandtent (strandtent)
      • Tarp tent (tarp_tent)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Aantal compartimenten (number_of_rooms):
      • 1 (number_of_rooms_1.0)
      • 2 (number_of_rooms_2.0)
      • 3 (number_of_rooms_3.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 145 cm (breedte_cm_1)
      • 145 cm - 200 cm (breedte_cm_2)
      • 200 cm - 250 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 250 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 220 cm (lengte_cm_1)
      • 220 cm - 330 cm (lengte_cm_2)
      • 330 cm - 440 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 440 cm (lengte_cm_4)
    • Maximale stahoogte (maximale_stahoogte):
      • < 105 cm (maximale_stahoogte_1)
      • 105 cm - 125 cm (maximale_stahoogte_2)
      • 125 cm - 150 cm (maximale_stahoogte_3)
      • ≥ 150 cm (maximale_stahoogte_4)
    • Geschatte opzettijd (geschatte_opzettijd):
      • 2 Minuten (geschatte_opzettijd_2.0)
      • 4 Minuten (geschatte_opzettijd_4.0)
      • 5 Minuten (geschatte_opzettijd_5.0)
      • 10 Minuten (geschatte_opzettijd_10.0)
      • 12 Minuten (geschatte_opzettijd_12.0)
    • Gewicht tent (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl