x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Marmot tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Marmot Tungsten UL 1P tent (groen)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181957810.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185997768.jpg
      Marmot Marmot Tungsten UL 1P tent (groen) Tungsten UL 1P tent (groen) Tungsten UL 1P tent (groen) Lichte 1-persoons tent met veel plaats vooral perfect voor tochten in warmere gebieden (2)
      Marmot Tungsten UL 1P tent (groen)
      • 00889169580437
      2
      359.96 EUR
    • Marmot Tungsten UL 3P tent (groen)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181957812.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185997043.jpg
      Marmot Marmot Tungsten UL 3P tent (groen) Tungsten UL 3P tent (groen) Tungsten UL 3P tent (groen) Ultralichte driepersoons iglotent, twee D-vormige ingangen met twee ruime apses voor uitrusting; zelfdragende binnentent met bovenste no-see-um mesh ter bescherming tegen ongedierte en voor ventilatie Goed doordachte, ruime wandeltent dankzij een speciaal voorgebogen paal in het onderste derde deel, voor bijna verticale wanden voor meer ruimte en veel hoofdruimte Zeer waterafstotende outdoortent (1, 500 waterkolom) met volledig bandgelaste naden en verhoogde vloerlade, uv-bestendig, extreem w... (1)
      Marmot Tungsten UL 3P tent (groen)
      • 00889169580499
      2
      356.37 EUR
    • Marmot Thor 2P tent (oranje)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185995995.jpg
      Marmot Marmot Thor 2P tent (oranje) Thor 2P tent (oranje) Thor 2P tent (oranje) Robuuste en ruime expeditietent (1)
      Marmot Thor 2P tent (oranje)
      • 00889169900129
      1
      deal
      949.95 EUR
    • Marmot Lair 8P tent, oranje 2021 5-8-Persoons Tenten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152271398.jpg
      Marmot Marmot Lair 8P tent, oranje 2021 5-8-Persoons Tenten Lair 8P tent, oranje 2021 5-8-Persoons Tenten Lair 8P tent, oranje 2021 5-8-Persoons Tenten Aantal apsis: 1; Toepassingsgebied: Sport in de bergen; Opblaasbaar: Nee; Type: Geodat; Aantal personen: 6 & meer; Binnenruimte (L x B x H): 244 x 396 x 396; Totale Gewicht tent: 11790 g; Pakgrootte (L x B): 61 x 76; Aantal slaapkamers: 1; Verbinding: 10 / DAC DA17 10,2 mm/9,5 mm; Waterkolom buitentent: 1800 mm; Waterkolom bodem: 5000 mm; Uitrusting: Binnenzakken; Uitrusting: Binnenzakken; Tentstokken: Aluminium; Binnentent: 100 % nylon; Tentbodem: 100 % nylon; Buitentent: 100 % nylon; Aanvul... (1)
      Marmot Lair 8P tent, oranje 2021 5-8-Persoons Tenten
      • 00785562226524
      1
      deal
      3000.00 EUR
    • Marmot Vapor 2P Tent, groen 2021 2-Persoons Tenten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185994595.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188181467.jpg
      Marmot Marmot Vapor 2P Tent, groen 2021 2-Persoons Tenten Vapor 2P Tent, groen 2021 2-Persoons Tenten Vapor 2P Tent, groen 2021 2-Persoons Tenten Koepelvormige 2-persoons tent met veel ruimte in het interieur en mooie allround uitrusting voor trekking (1)
      Marmot Vapor 2P Tent, groen 2021 2-Persoons Tenten
      • 00889169550560
      1
      deal
      339.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Koepeltenten DEFAULT
        • koepeltenten
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • 4 Persoons tent DEFAULT
        • aantal_personen_4.0
      • Deryan DEFAULT
        • deryan
      • Camp DEFAULT
        • camp
      • Campking DEFAULT
        • campking
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • Eureka (eureka_)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Campz (campz)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Helsport (helsport)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Bach (bach)
      • Badabulle (badabulle)
      • Banz (banz)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Bergans (bergans)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Brettschneider (brettschneider)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Campking (campking)
      • Carinthia (carinthia)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crua Outdoors (crua_outdoors)
      • Crux (crux)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Deryan (deryan)
      • Doréma (dore_ma)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eno (eno)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fieldcandy (fieldcandy)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gio'Style (gio_style)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Helinox (helinox)
      • Highlander (highlander)
      • Huismerk (huismerk)
      • Husky (husky)
      • Husky Outdoor (husky_outdoor)
      • Isabella (isabella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kelty (kelty)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lastpak (lastpak)
      • Littlelife (littlelife)
      • Lowland (lowland)
      • Ludi (ludi)
      • Marmot (marmot)
      • MFH (mfh)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nemo (nemo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nigor (nigor)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Primus (primus)
      • Progarden (progarden)
      • Proplus (proplus)
      • Rab (rab)
      • Reda (reda)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Safarica (safarica)
      • Salewa (salewa)
      • Samaya (samaya)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevylor (sevylor)
      • Slingfin (slingfin)
      • Spatz (spatz)
      • Summertime (summertime)
      • Summit (summit)
      • Sunny (sunny)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • TEARepair (tearepair)
      • TecTake (tectake)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Ticket To The Moon (ticket_to_the_moon)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • Trimm (trimm)
      • Trotec (trotec)
      • Umefa (umefa)
      • Unigro (unigro)
      • Vaude (vaude)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Waimea (waimea)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wilderness (wilderness)
      • WME (wme)
      • XQ Max (xq_max)
      • Xqmax (xqmax)
      • Yello (yello)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up (pop_up_tent)
      • Backpacking tent (backpacking_tent)
      • Bivkvanten (bivkvanten)
      • Bungalowtenten (bungalowtenten)
      • Hangmattenten (hangmattenten)
      • Strandtent (strandtent)
      • Tarp tent (tarp_tent)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Aantal compartimenten (number_of_rooms):
      • 1 (number_of_rooms_1.0)
      • 2 (number_of_rooms_2.0)
      • 3 (number_of_rooms_3.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 145 cm (breedte_cm_1)
      • 145 cm - 200 cm (breedte_cm_2)
      • 200 cm - 250 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 250 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 220 cm (lengte_cm_1)
      • 220 cm - 330 cm (lengte_cm_2)
      • 330 cm - 440 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 440 cm (lengte_cm_4)
    • Maximale stahoogte (maximale_stahoogte):
      • < 100 cm (maximale_stahoogte_1)
      • 100 cm - 125 cm (maximale_stahoogte_2)
      • 125 cm - 180 cm (maximale_stahoogte_3)
      • ≥ 180 cm (maximale_stahoogte_4)
    • Geschatte opzettijd (geschatte_opzettijd):
      • 2 Minuten (geschatte_opzettijd_2.0)
      • 4 Minuten (geschatte_opzettijd_4.0)
      • 5 Minuten (geschatte_opzettijd_5.0)
      • 10 Minuten (geschatte_opzettijd_10.0)
      • 12 Minuten (geschatte_opzettijd_12.0)
    • Gewicht tent (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • Foam (foam)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl