x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tenten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Highlander Pop-Up tent

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tent categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Highlander De Highlander Blackthorn 2 - Lichtgewicht tent - 2-Persoons - Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105124975.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145610146.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157272233.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157272234.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157272239.jpg
      Highlander Highlander De Highlander Blackthorn 2 - Lichtgewicht tent - 2-Persoons - Groen De Highlander Blackthorn 2 - Lichtgewicht tent - 2-Persoons - Groen De Highlander Blackthorn 2 - Lichtgewicht tent - 2-Persoons - Groen Highlander Blackthorn 2 trekkingtent - 2 persoons De Highlander Blackthorn 2 is de tweepersoons uitvoering van de Blackthorn serie. Ga je met zn tweeën een avontuurlijke tocht maken en ben je op zoek naar een eenvoudige lichtgewicht tent, die je gemakkelijk overal opzet? Dan is de Highlander Blackthorn 2 perfect geschikt. De buitenafmetingen van de tent zijn 330 x 170 x 100 centimeter en de tent heeft een liggedeelte van 215 x 145 x 90 centimeter. (2)
      Highlander De Highlander Blackthorn 2 - Lichtgewicht tent - 2-Persoons - Groen
      • 05034358011512
      1
      109.95 EUR
    • Highlander pop up tent Heather 3 polyester 245 x 145 x 100 cm rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149184786.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162073453.jpg
      Highlander Highlander pop up tent Heather 3 polyester 245 x 145 x 100 cm rood pop up tent Heather 3 polyester 245 x 145 x 100 cm rood pop up tent Heather 3 polyester 245 x 145 x 100 cm rood Highlander Heather 3 pop-up-tent Deze Highlander Heather 3 is een kleine driepersoons pop-up tent die perfect is om te gebruiken als festivaltentje of als tentje voor een kampeerweekend. De tent is erg licht van gewicht en is daarnaast ook erg makkelijk en snel op te zetten. De tent is gemaakt van enkel zeil, hierdoor heb je sneller last van condens dan bij een tent met binnentent. De naden zijn voorzien van tap en daarnaast is de tent ook voorzien van een muskietennet en zit het grondzeil aa... (1)
      Highlander pop up tent Heather 3 polyester 245 x 145 x 100 cm rood
      • 05034358861759
      1
      deal
      77.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Koepeltenten DEFAULT
        • koepeltenten
      • Coleman DEFAULT
        • coleman
      • 4 Persoons tent DEFAULT
        • aantal_personen_4.0
      • Deryan DEFAULT
        • deryan
      • Bardani DEFAULT
        • bardani
      • Camp DEFAULT
        • camp
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Outwell (outwell)
      • Vango (vango)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Coleman (coleman)
      • Eureka (eureka_)
      • High Peak (high_peak)
      • Msr (msr)
      • Campz (campz)
      • Nordisk (nordisk)
      • Robens (robens)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Helsport (helsport)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Nomad (nomad)
      • Abbey (abbey)
      • BabyMoov (babymoov)
      • Bach (bach)
      • Badabulle (badabulle)
      • Banz (banz)
      • Bardani (bardani)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Bergans (bergans)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Brettschneider (brettschneider)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Campking (campking)
      • Carinthia (carinthia)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Crua Outdoors (crua_outdoors)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Doréma (dore_ma)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eno (eno)
      • Eureka (eureka)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gio'Style (gio_style)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heimplanet (heimplanet)
      • Highlander (highlander)
      • Huismerk (huismerk)
      • Husky (husky)
      • Husky Outdoor (husky_outdoor)
      • Isabella (isabella)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kelty (kelty)
      • Knorrtoys (knorrtoys)
      • Lastpak (lastpak)
      • Littlelife (littlelife)
      • Lowland (lowland)
      • Marmot (marmot)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • MFH (mfh)
      • ML-Design (ml_design)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Nemo (nemo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nigor (nigor)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Paradiso Toys (paradiso_toys)
      • Primus (primus)
      • Progarden (progarden)
      • Proplus (proplus)
      • Rab (rab)
      • Reda (reda)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reke (reke)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Safarica (safarica)
      • Salewa (salewa)
      • Samaya (samaya)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevylor (sevylor)
      • Slingfin (slingfin)
      • Spatz (spatz)
      • Summertime (summertime)
      • Summit (summit)
      • Sunny (sunny)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tear-Aid (tear_aid)
      • TecTake (tectake)
      • Terra Nation (terra_nation)
      • Terra Nova (terra_nova)
      • The North Face (the_north_face)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trespass (trespass)
      • Trimm (trimm)
      • Trotec (trotec)
      • Umefa (umefa)
      • Unigro (unigro)
      • Vaude (vaude)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Waimea (waimea)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wilderness (wilderness)
      • WME (wme)
      • XQ Max (xq_max)
      • Xqmax (xqmax)
      • Yakima (yakima)
      • Yello (yello)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type Tent (type_tent):
      • Koepeltent (koepeltenten)
      • Tunneltent (tunneltenten)
      • Tipitent (tipitenten)
      • Pop-Up (pop_up_tent)
      • Backpacking tent (backpacking_tent)
      • Bungalowtenten (bungalowtenten)
      • Hangmattenten (hangmattenten)
      • Strandtent (strandtent)
      • Tarp tent (tarp_tent)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
      • 10 (aantal_personen_10.0)
    • Aantal compartimenten (number_of_rooms):
      • 1 (number_of_rooms_1.0)
      • 2 (number_of_rooms_2.0)
      • 3 (number_of_rooms_3.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 145 cm (breedte_cm_1)
      • 145 cm - 210 cm (breedte_cm_2)
      • 210 cm - 270 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 270 cm (breedte_cm_4)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 220 cm (lengte_cm_1)
      • 220 cm - 330 cm (lengte_cm_2)
      • 330 cm - 430 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 430 cm (lengte_cm_4)
    • Maximale stahoogte (maximale_stahoogte):
      • < 100 cm (maximale_stahoogte_1)
      • 100 cm - 120 cm (maximale_stahoogte_2)
      • 120 cm - 130 cm (maximale_stahoogte_3)
      • ≥ 130 cm (maximale_stahoogte_4)
    • Geschatte opzettijd (geschatte_opzettijd):
      • 2 Minuten (geschatte_opzettijd_2.0)
      • 4 Minuten (geschatte_opzettijd_4.0)
      • 5 Minuten (geschatte_opzettijd_5.0)
      • 7 Minuten (geschatte_opzettijd_7.0)
      • 10 Minuten (geschatte_opzettijd_10.0)
      • 12 Minuten (geschatte_opzettijd_12.0)
    • Gewicht tent (gewicht_product):
      • < 5 kg (light)
      • 5 kg - 10 kg (light_medium)
      • 10 kg - 15 kg (medium_heavy)
      • > 15 kg (heavy)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Antraciet (antraciet)
      • Print (print)
      • Transparant (transparant)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Fiber (fiber)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl