x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LG 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews LG 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LG 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LG 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210423587.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203078233.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215630869.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201170756.jpg?ts=1
LG LG 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model Diagonaal van het 139,7 cm scherm smart tv 4k ultra hd Beeldschermresolutie 3840 x 2160 pixels Wifi, Ethernet en Bluetooth Besturingssysteem geïnstalleerd webbesturingssysteem (1)
  • 08806091223586
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 499.00 609.60 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      LG 55UP78003LB - 55 inch - 4K LED - 2021 - Europees model499.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Diagonaal van het 139,7 cm scherm smart tv 4k ultra hd Beeldschermresolutie 3840 x 2160 pixels Wifi, Ethernet en Bluetooth Besturingssyst...609.60, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • LG OLED-TV OLED48A29LA, 121 cm / 48 ", 4K Ultra HD, Smart TV
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231239346.jpg?ts=1
      LG LG OLED-TV OLED48A29LA, 121 cm / 48 ", 4K Ultra HD, Smart TV OLED-TV OLED48A29LA, 121 cm / 48 ", 4K Ultra HD, Smart TV OLED-TV OLED48A29LA, 121 cm / 48 ", 4K Ultra HD, Smart TV LG OLED-TV OLED48A29LA (1)
      LG OLED-TV OLED48A29LA, 121 cm / 48 ", 4K Ultra HD, Smart TV
      • 08806091645821
      1
    • Hanseatic Led-TV 39H600HDS, 98 cm / 39 ", HD ready, Smart TV
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230037462.jpg?ts=1
      Hanseatic Hanseatic Led-TV 39H600HDS, 98 cm / 39 ", HD ready, Smart TV Led-TV 39H600HDS, 98 cm / 39 ", HD ready, Smart TV Led-TV 39H600HDS, 98 cm / 39 ", HD ready, Smart TV Hanseatic Led-TV 39H600HDS (1)
      Hanseatic Led-TV 39H600HDS, 98 cm / 39 ", HD ready, Smart TV
      • 04024862121518
      1
    • Telefunken LCD-led-TV D32H554M1CWV, 80 cm / 32 ", HD ready, Smart TV, 12v aansluiting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211525979.jpg?ts=1
      Telefunken Telefunken LCD-led-TV D32H554M1CWV, 80 cm / 32 ", HD ready, Smart TV, 12v aansluiting LCD-led-TV D32H554M1CWV, 80 cm / 32 ", HD ready, Smart TV, 12v aansluiting LCD-led-TV D32H554M1CWV, 80 cm / 32 ", HD ready, Smart TV, 12v aansluiting Telefunken LCD-led-TV D32H554M1CWV (4)
      Telefunken LCD-led-TV D32H554M1CWV, 80 cm / 32 ", HD ready, Smart TV, 12v aansluiting
      • 04024862120177
      1
    • Telefunken Led-TV D43V800M4CWH, 108 cm / 43 ", 4K Ultra HD, Smart TV
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222869732.jpg?ts=1
      Telefunken Telefunken Led-TV D43V800M4CWH, 108 cm / 43 ", 4K Ultra HD, Smart TV Led-TV D43V800M4CWH, 108 cm / 43 ", 4K Ultra HD, Smart TV Led-TV D43V800M4CWH, 108 cm / 43 ", 4K Ultra HD, Smart TV Telefunken Led-TV D43V800M4CWH (1)
      Telefunken Led-TV D43V800M4CWH, 108 cm / 43 ", 4K Ultra HD, Smart TV
      • 04024862110512
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 569.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 569.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 569.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 569.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 569.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 569.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 519.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 519.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 519.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 519.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 519.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 519.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 519.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 519.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 499.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 499.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
    • partner@vergelijk.nl