x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Knipex Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-200

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Knipex Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-200
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Knipex Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-200
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Knipex Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-200
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157691074.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225475936.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128744372.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155339455.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166045524.jpg?ts=1
Knipex Knipex Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-200 Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-200 Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-200 Radiotang met zijsnijder en 40 graden gebogen bekken - Als jij op zoek bent naar een eenvoudig te gebruiken radiotang, is dit exemplaar van het merk Knipex precies wat jij nodig hebt. De tang heeft een zijsnijder en bekken die 40 graden gebogen zijn, zodat verborgen draden extra makkelijk bereikt worden. De snijkanten hebben daarnaast een hardheid van zon 61 HRC.Gebruiksvriendelijke Knipex radiotangDe Knipex radiotang is 20 centimeter lang en is ideaal voor werk met verschillende componenten. Zo is de tang geschikt voor gebruik met een middelhard draad met een doorsnede van 3.2 millimeter of een hard draad met een doorsnede van 2.2 millimeter.Eigenschappen: Radiotang type 2 Inclusief zijsnijder 40 graden gebogen bekken 20 centimeter lang Snijkanten met een hardheid van circa 61 HRC Kleuren: rood en geel (1)
  • 04003773022855
12
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 204 g
  • Design
    • Kleur: Multi, Beige, Groen, Rood
    • Materiaal: Kunststof, Staal
  • 28.99 58.60 EUR 80
    14
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Elastische punten: stabiele vorm ook bij zware belasting Zeer belastbaar, elastische precisie bekken Vlakronde, lange, spits toelopende b...28.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Knipex 2626200 gebogen Telefoontang - 200mm33.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gereedschapcentrum Tilburg Gereedschapcentrum Tilburg
      8.939533134128634 (16)
      Bijzondere kenmerken Elastische punten: stabiele vorm ook bij zware belasting Zeer belastbaar, elastische precisie bekken Vlakronde, lang...
      46.00, 5.0281248, 51.589339 LOW
      1
    • Mastertools.nl Mastertools.nl
      5.045480497826452 (6)
      Veiliheids-isolatie vlgs. DIN EN 60 900 (was IEC 60 900) Veilig werken onder elektrische spanning Tot AC 1000 V (wisselstroom) Tot DC 150...
      38.67, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.421514989471133 (126)
      Knipex Telefoontang geb. 200 mm VDE * Veiliheids-isolatie volgens DIN EN 60 900 (was IEC 60 900) * Veilig werken onder elektrische spanni...41.19, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Conrad Conrad
      7.960228383338968 (1170)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Knipex 26 26 200 Platte rondbektang 1 stuk(s)41.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabelshop.nl Kabelshop.nl
      Radiotang met zijsnijder en 40 graden gebogen bekken - Als jij op zoek bent naar een eenvoudig te gebruiken radiotang, is dit exemplaar v...42.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mijnijzerwaren.nl Mijnijzerwaren.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      KNIPEX TELEFOONTANG 2626 200MM GEB VDE\\\\nZeer belastbare, elastische precisiebekken. Halfronde, lange bekken. Getande grijpvlakken. Met...43.73, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolstation NL B.V. Toolstation NL B.V.
      3.5 (8)
      * Halfronde, lange bekken met getande grijpvlakken.44.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolstation Nieuwegein Toolstation Nieuwegein
      6.0 (1)
      * Halfronde, lange bekken met getande grijpvlakken.44.49, 5.1168542, 52.0506009 LOW
      67
    • Gereedschapcentrum.nl Gereedschapcentrum.nl
      9.01373958766427 (542)
      Bijzondere kenmerken Elastische punten: stabiele vorm ook bij zware belasting Zeer belastbaar, elastische precisie bekken Vlakronde, lang...
      45.04, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Klusgereedschapshop.nl Klusgereedschapshop.nl
      Knipex Telefoontang 45 gram inclusief zijsnijder 200mm type 2626-20145.85, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Indi.nl Indi.nl
      Toepassingsgebied: Voor buig, en grijpwerkzaamheden, Voor het snijden van middelharde 3,2 mm en harde 2,2 mm draad. Voordelen: Zeer rob...48.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabeldirect.nl Kabeldirect.nl
      Deze radiotang heeft zeer belastbare, elastische precisiebekken.Voorzien van een halfronde, lange bekken, snijkanten middelharde draad (3...58.60, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Oxford Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205016516.jpg?ts=1
      Oxford Oxford Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm OXFORD Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm (1)
      Oxford Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm
      • 00701197476790
      1
    • Knipex Griptang 8330030
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147448968.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237169891.jpg?ts=1
      Knipex Knipex Griptang 8330030 Griptang 8330030 Griptang 8330030 KNIPEX Griptang 8330030 (1)
      Knipex Griptang 8330030
      • 04003773014164
      6
    • Knipex 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147450064.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190925490.jpg?ts=1
      Knipex Knipex 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang Knipex slangklemtang (1)
      Knipex 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang
      • 04003773078999
      2
    • Knipex 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161788612.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203615155.jpg?ts=1
      Knipex Knipex 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06 Knipex Reservemessen voor 12 12 06\\n\\n * Met nieuw afstripmechanisme * Probleemloos afstrippen van moeilijk te bewerken isolatiemateriaal, vb * Teflon©, silicone, Radox©, Kapton©, rubber en meerlagige isolaties * Geen beschadigingen van de draad dankzij de precies geslepen messen * ook dungevlochten draad wordt zonder beschadiging afgestript * Met lengteaanslag voor gelijke afstriplengtes bij serie-matig werk * Soepele mechaniek * Compacte bouwvorm en licht gewicht * Hoog bedieningscomfort dankzij de handige bouwvormTechnische Gegevens * gewicht : 56g (1)
      Knipex 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06
      • 04003773049043
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 27.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 27.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 27.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
    • partner@vergelijk.nl