x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Knipex Precisie afstriptang gebruineerd 195 mm | afstripcapaciteit : 0,14 - 6,0mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Knipex Precisie afstriptang gebruineerd 195 mm | afstripcapaciteit : 0,14 - 6,0mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Knipex Precisie afstriptang gebruineerd 195 mm | afstripcapaciteit : 0,14 - 6,0mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Knipex Precisie afstriptang gebruineerd 195 mm | afstripcapaciteit : 0,14 - 6,0mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237012836.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237012837.jpg?ts=1
Knipex Knipex Precisie afstriptang gebruineerd 195 mm | afstripcapaciteit : 0,14 - 6,0mm Precisie afstriptang gebruineerd 195 mm | afstripcapaciteit : 0,14 - 6,0mm Precisie afstriptang gebruineerd 195 mm | afstripcapaciteit : 0,14 - 6,0mm Knipex Universele afstriptang bijzonder goed geschikt voor Teflon©\\n\\n * Met nieuw afstripmechanisme * Probleemloos afstrippen van moeilijk te bewerken isolatiemateriaal, vb * Teflon©, silicone, Radox©, Kapton©, rubber en meerlagige isolaties * Geen beschadigingen van de draad dankzij de precies geslepen messen * ook dungevlochten draad wordt zonder beschadiging afgestript * Met lengteaanslag voor gelijke afstriplengtes bij serie-matig werk * optioneel 4 verwisselbare messen * Soepele mechaniek * Compacte bouwvorm en licht gewicht * Hoog bedieningscomfort dankzij de handige bouwvorm * lengte: 195 mmTechnische Gegevens * gewicht : 445g * AWG : 26-10 * kop : gebruineerd * benen : met tweekleurige meer-componentengrepen * afstripcapaciteit : 0,14 - 6,00mm (1)
  • 04003773049005
2
  • Design
    • Kleur: Transparant, Multi
    • Materiaal: Metaal
  • 121.76 175.87 EUR 2
    2
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.436012937349288 (127)
      Knipex Universele afstriptang bijzonder goed geschikt voor Teflon©\\n\\n * Met nieuw afstripmechanisme * Probleemloos afstrippen van moei...121.76, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Mastertools.nl Mastertools.nl
      5.045480497826452 (6)
      Met nieuw afstripmechanisme. Probleemloos afstrippen van moeilijk te bewerken isolatiemateriaal, v.b. Teflon ®, silicone, Radox ®, Kapton...
      136.85, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Oxford Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205016516.jpg?ts=1
      Oxford Oxford Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm OXFORD Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm (1)
      Oxford Vlechttang - Moniertang - Knijptang - Nijptang - 10 inch - 250 mm
      • 00701197476790
      1
    • Knipex Griptang 8330030
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147448968.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237169891.jpg?ts=1
      Knipex Knipex Griptang 8330030 Griptang 8330030 Griptang 8330030 KNIPEX Griptang 8330030 (1)
      Knipex Griptang 8330030
      • 04003773014164
      6
    • Knipex 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147450064.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190925490.jpg?ts=1
      Knipex Knipex 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang Knipex slangklemtang (1)
      Knipex 85 59 250 C Greepinzetstukken voor slangklemtang
      • 04003773078999
      2
    • Knipex 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161788612.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203615155.jpg?ts=1
      Knipex Knipex 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06 Knipex Reservemessen voor 12 12 06\\n\\n * Met nieuw afstripmechanisme * Probleemloos afstrippen van moeilijk te bewerken isolatiemateriaal, vb * Teflon©, silicone, Radox©, Kapton©, rubber en meerlagige isolaties * Geen beschadigingen van de draad dankzij de precies geslepen messen * ook dungevlochten draad wordt zonder beschadiging afgestript * Met lengteaanslag voor gelijke afstriplengtes bij serie-matig werk * Soepele mechaniek * Compacte bouwvorm en licht gewicht * Hoog bedieningscomfort dankzij de handige bouwvormTechnische Gegevens * gewicht : 56g (1)
      Knipex 12 19 06 Striptang-mes Geschikt voor merk Knipex 12 12 06
      • 04003773049043
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 106.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 106.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 106.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 106.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 106.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 106.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 106.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 115.05
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 120.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 115.05
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 133.96
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 133.96
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 116.24
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 122.40
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 116.24
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 116.24
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 116.24
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 116.24
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 116.24
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 116.24
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 116.24
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 116.24
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 119.53
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 119.53
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 119.53
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.53
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.53
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 119.53
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.53
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 119.53
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 119.53
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 120.55
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 120.55
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 121.76
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 125.04
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 125.04
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 125.04
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 125.04
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 121.76
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 121.76
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 121.76
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 121.76
    • partner@vergelijk.nl