x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Knipex Ronde Elektronicagrijptang - 145Mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Knipex Ronde Elektronicagrijptang - 145Mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Knipex Ronde Elektronicagrijptang - 145Mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Knipex Ronde Elektronicagrijptang - 145Mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200703938.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141677106.jpg?ts=1
Knipex Knipex Ronde Elektronicagrijptang - 145Mm Ronde Elektronicagrijptang - 145Mm Ronde Elektronicagrijptang - 145Mm Knipex Elektronica-grijptang\\n\\n * Precisietangen voor zeer fijne montagewerken bijv * in elektronica en fijnmechanica * Voor grijpen, klemmen en buigen * Doorgestoken precisiescharnier * Glad geslepen grijpvlakken * Kanten zorgvuldig ontbraamd * Soepele, dubbele veer, waardoor de tang gemakkelijk en gelijkmatig opent * De polijsting of spiegelpolijsting (alleen uitvoering 2) biedt samen met een fijne oliefilm een optimale bescherming tegen roest - geen storingen in het schakelcircuit door wegspringende chroomsplinters * Speciaal gereedschapsstaal, in olie gehard en getemperd Type 1- Platte bek Type 2- Rondebek Type 3- 8-vormige bek Type 4- Ronde bek met een hoek van 45§ Type 5- Lange platte bek Type 6- Lange ronde bek Type 7- Lange 8-vormige bek Type 8- Lange ronde bek met een hoek van 45§Technische Gegevens * type : 7 * bijzonderheden : * benen : met (1)
  • 04003773043607
1
  • Algemene kenmerken
    • Type tang: Griptang
  • Design
    • Kleur: Multi
  • 47.11 47.11 EUR 1
    1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.421514989471133 (126)
      Knipex Elektronica-grijptang\\n\\n * Precisietangen voor zeer fijne montagewerken bijv * in elektronica en fijnmechanica * Voor grijpen, ...47.11, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Velleman griptang 15 x 2,4 cm staal zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158584517.jpg?ts=1
      Velleman Velleman griptang 15 x 2,4 cm staal zilver griptang 15 x 2,4 cm staal zilver griptang 15 x 2,4 cm staal zilver Egamaster Griptang 15 X 2,4 Cm Staal Zilver (1)
      Velleman griptang 15 x 2,4 cm staal zilver
      • 08412783621723
      2
    • vidaXL Boomtangen 2 st met TPR handvat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160768820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226647983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226647980.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Boomtangen 2 st met TPR handvat Boomtangen 2 st met TPR handvat Boomtangen 2 st met TPR handvat Onze tangen hebben elk 2 scherpe haken en zijn perfect voor het optillen van boomstammen. Ze zijn ook perfect voor het stapelen van hout, het voorbereiden van een vuur, enz. Dankzij de ergonomisch ontworpen handgreep bieden onze houttangen je een gemakkelijke en comfortabele grip. Dit product is gemaakt van hoogwaardig materiaal, waardoor het zeer duurzaam is. De levering bevat 2 boomtangen. (1)
      vidaXL Boomtangen 2 st met TPR handvat
      • 08718475887669
      1
    • Beta 010840040 Zijkniptang Zware Uitvoer 200 L mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245310898.jpg?ts=1
      Beta Beta 010840040 Zijkniptang Zware Uitvoer 200 L mm 010840040 Zijkniptang Zware Uitvoer 200 L mm 010840040 Zijkniptang Zware Uitvoer 200 L mm Beta Zijkniptangen, zware uitvoering twee componenten handgreep 1084BM 200\\n\\nTechnische gegevens * L mm 200 * L1 mm 28 * mm 2,0 * A mm 36,0 * S mm 16,0 (1)
      Beta 010840040 Zijkniptang Zware Uitvoer 200 L mm
      • 08014230422091
      4
    • Piergiacomi Zijkniptang | Piergiacomi (136 mm, Afgeschuind)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200655358.jpg?ts=1
      Piergiacomi Piergiacomi Zijkniptang | Piergiacomi (136 mm, Afgeschuind) Zijkniptang | Piergiacomi (136 mm, Afgeschuind) Zijkniptang | Piergiacomi (136 mm, Afgeschuind) Zijkniptang met 20 AWG - Deze handige zijkniptang is ideaal om ijzerdraad of koperdraad mee te knippen. Bovendien kun je met dit afgeschuinde exemplaar eenvoudig op moeilijk bereikbare plekken komen. Verder heeft dit product een maximale knipbelasting van 20 AWG.IJzer- en koperdraad verwerken met mini zijkniptangHet knippen van koper- en ijzerdraad wordt heel eenvoudig met deze zijkniptang. Hiermee kun je namelijk heel gemakkelijk op moeilijk bereikbare plaatsen komen en precisiewerk uitvoeren. De afgeschuinde kop van dit exemplaar maakt dit bovendien nog handiger. Dit specifieke exemplaar is geschikt voor werk met verschillende componenten en materialen. Daarbij is de maximale knipbelasting 20 AWR. AWR is een aanduiding voor de draaddoorsnede van een metalen draad.Eigenschappen: Zijkniptang afgeschuindvoor koper- en ijzerdraad Lengte: 136 millimeter Maximale knipbelasting: 20 AWG Kleur: geel (1)
      Piergiacomi Zijkniptang | Piergiacomi (136 mm, Afgeschuind)
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 43.39
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 43.39
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 45.39
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 47.11
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 47.11
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 47.11
    • partner@vergelijk.nl