x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bessey TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugels 500x120mm 29x9mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bessey TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugels 500x120mm 29x9mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bessey TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugels 500x120mm 29x9mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bessey TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugels 500x120mm 29x9mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220803252.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147136992.jpg?ts=1
Bessey Bessey TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugels 500x120mm 29x9mm TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugels 500x120mm 29x9mm TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugels 500x120mm 29x9mm Bessey Lijmtang met gegoten beugels TPN-BE-2K 500/120\\n\\nDe zware lijmtang met gegoten beugels TGK extreem stabiel, speciaal voor hoge spankrachten en grote spanwijdtes. De diepspanlijmtang TGNT voor grote werkstukken en spandieptes tot max. 500mm. Hoogwaardige 2-componenten-handgreep Stabiele holprofielrails met karteling\\n\\nBijzonderheden * 2 kg * spandiepte b 120mm * profieldikte geleiding 9mm * spanwijdte a 500mm * profielbreedte geleiding 29mm * verpakkingseenheid 1st (1)
  • 04008158031125
6
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen
  • 30.47 46.94 EUR 6
    6
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      The leading pliers specialist, Gewicht: 1.323 Pond, Fabrikant: BESSEY30.47, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Indi.nl Indi.nl
      . Eigenschappen: 2-componentenhandgreep, Stabiele beugels met profilering ter versterking tegen torsiekrachten33.65, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mastertools.nl Mastertools.nl
      5.045480497826452 (6)
      Leveringsomvang1 stuks TPN50S12BE2K Lijmtang met gegoten beugelsBijzondere kenmerken Lijmtang met gegoten beugels en een hoogwaardig 2-co...
      37.45, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.436012937349288 (127)
      Bessey Lijmtang met gegoten beugels TPN-BE-2K 500/120\\n\\nDe zware lijmtang met gegoten beugels TGK extreem stabiel, speciaal voor hoge...38.42, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Bessey TPN50S12BE-2K Gegoten lijmtang 0-500 mmBijzondere kenmerkenSpankracht tot 5.500 NErgonomisch gevormde 2-componenten handgreepStabi...
      44.62, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Conrad Conrad
      7.960228383338968 (1170)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Temperus lijmschroeven 500 mm46.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Facom MOD.PR12 Tangenset met verstelbare bekken in module
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235863901.jpg?ts=1
      Facom Facom MOD.PR12 Tangenset met verstelbare bekken in module MOD.PR12 Tangenset met verstelbare bekken in module MOD.PR12 Tangenset met verstelbare bekken in module MOD.MPR12 Module tangenset foam (1)
      Facom MOD.PR12 Tangenset met verstelbare bekken in module
      • 03148518452656
      3
    • Gedore Kombinatietang 8250 Vde 180mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147201454.jpg?ts=1
      Gedore Gedore Kombinatietang 8250 Vde 180mm Kombinatietang 8250 Vde 180mm Kombinatietang 8250 Vde 180mm Gedore VDE 8250-180 VDE-Combinatietang POWER met doop-isolatie 180mm (1)
      Gedore Kombinatietang 8250 Vde 180mm
      • 04010886672006
      3
    • Ks Tools Waterpomptang 175 mm 115.2011
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117921784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246564016.jpg?ts=1
      Ks Tools Ks Tools Waterpomptang 175 mm 115.2011 Waterpomptang 175 mm 115.2011 Waterpomptang 175 mm 115.2011 fijnverstelling d.m.v. drukknop met veiligheids vergrendeling optimale krachtoverbrenging asymmetrisch profiel met tegengestelde vertanding met kunststof overtrokken handgrepen (1)
      Ks Tools Waterpomptang 175 mm 115.2011
      • 04042146543610
      2
    • Knipex Telefoontang met zijsnijder 200 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215265219.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160002485.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200935365.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246481783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246484528.jpg?ts=1
      Knipex Knipex Telefoontang met zijsnijder 200 mm Telefoontang met zijsnijder 200 mm Telefoontang met zijsnijder 200 mm Toepassingsgebied: Voor buig, en grijpwerkzaamheden, Voor het snijden van middelharde 3,2 mm en harde 2,2 mm draad. Voordelen: Zeer robuust. Details: Hoog belastbare precisiepunten. Eigenschappen: Platronde, lange bek, Grijpoppervlakken getand, Snijkanten extra inductief gehard, hardheid van de snijkanten ca. 61 HRC, Handvatten met tweekleurige meercomponenten-handvatbekledingen (1)
      Knipex Telefoontang met zijsnijder 200 mm
      • 04003773010920
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 32.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 34.08
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 34.08
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 30.56
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 30.56
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 30.56
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 30.56
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 26.85
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 26.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 30.47
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 30.47
    • partner@vergelijk.nl