x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tablet hoezen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Uag tablet hoes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tablet hoes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Uag Scout Backcover Handstrap voor de Samsung Galaxy Tab A7 Lite - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201530140.jpg
      Uag Uag Scout Backcover Handstrap voor de Samsung Galaxy Tab A7 Lite - Zwart Scout Backcover Handstrap voor de Samsung Galaxy Tab A7 Lite - Zwart Scout Backcover Handstrap voor de Samsung Galaxy Tab A7 Lite - Zwart Ga voor een stoere look en de beste bescherming met deze Scout Backcover van UAG! De case voldoet aan militaire valtestnormen, is licht van gewicht en beschikt over randen van schokabsorberend siliconen materiaal. Wat wil je nog meer? (1)
      Uag Scout Backcover Handstrap voor de Samsung Galaxy Tab A7 Lite - Zwart
      • 00810070361044
      3
      40.99 EUR
    • Uag Plasma Backcover voor de Microsoft Surface Go - Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174551372.jpg
      Uag Uag Plasma Backcover voor de Microsoft Surface Go - Transparant Plasma Backcover voor de Microsoft Surface Go - Transparant Plasma Backcover voor de Microsoft Surface Go - Transparant Met deze krachtige Plasma Case van UAG houd je jouw Microsoft Surface Go eenvoudig in topconditie! De cover Heeft een triple-layer design van kunststof, anti-schok kussentjes en schokbestendig rubber. Tevens voldoet de hoes aan militaire valtestnormen. (1)
      Uag Plasma Backcover voor de Microsoft Surface Go - Transparant
      • 00852524008822
      1
      deal
      59.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • 9.7 inch DEFAULT
        • 9_7
      • 10 - 10.5 inch DEFAULT
        • 10
        • 10_1
        • 10_5
      • 11 inch DEFAULT
        • 11
      • Universeel DEFAULT
        • universeel
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
    • Prijs (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €30 (low)
      • €30 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Geschikt voor merk (merk_compabiliteit):
      • Apple (apple)
      • Samsung (samsung)
      • Microsoft (microsoft)
      • Acer (acer)
      • Alcatel (alcatel)
      • Amazon (amazon)
      • Archos (archos)
      • Asus (asus)
      • Blackberry (blackberry)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Dell (dell)
      • Denver (denver)
      • Google (google)
      • HP (hp)
      • HTC (htc)
      • Huawei (huawei)
      • Kobo (kobo)
      • Lenovo (lenovo)
      • Medion (medion)
      • Motorola (motorola)
      • Nokia (nokia)
      • Pocketbook (pocketbook)
      • Prestigio (prestigio)
      • Salora (salora)
      • Sony (sony)
      • Tolino (tolino)
      • Toshiba (toshiba)
      • Universeel (universeel)
      • Viewsonic (viewsonic)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Geschikt voor type (compatibiliteit):
      • Asus google nexus 7 (asus_google_nexus_7)
      • Galaxy A70 (galaxy_a70)
      • Galaxy J5 (galaxy_j5)
      • Galaxy Note 8 (galaxy_note_8)
      • Galaxy S8 Plus (galaxy_s8_plus)
      • Galaxy Tab 2 (galaxy_tab_2)
      • Galaxy Tab 3 (galaxy_tab_3)
      • Galaxy Tab A (galaxy_tab_a)
      • Galaxy Tab S (galaxy_tab_s)
      • Galaxy Tab S3 (galaxy_tab_s3)
      • Galaxy Tab S5e (galaxy_tab_s5e)
      • iPad 2 (ipad_2)
      • iPad 4 (ipad_4)
      • iPad (2017) (ipad_2017_)
      • iPad (2018) (ipad_2018_)
      • iPad Air (ipad_air)
      • iPad Air 2 (ipad_air_2)
      • iPad Mini (ipad_mini)
      • iPad Mini 2 (ipad_mini_2)
      • iPad Mini 3 (ipad_mini_3)
      • iPad Mini 4 (ipad_mini_4)
      • iPad Pro 9.7 (ipad_pro_9_7)
      • iPad Pro 10.5 (ipad_pro_10_5)
      • iPad Pro 11 (ipad_pro_11)
      • iPad Pro 12.9 (ipad_pro_12_9)
      • iPhone 7 (iphone_7)
      • iPhone 7 Plus (iphone_7_plus)
      • iPhone 8 (iphone_8)
      • iPhone 11 (iphone_11)
      • iPhone 11 Pro Max (iphone_11_pro_max)
      • iPhone 12 (iphone_12)
      • iPhone 12 mini (iphone_12_mini)
      • iPhone 12 Pro (iphone_12_pro)
      • iPhone 12 Pro Max (iphone_12_pro_max)
      • iPhone SE (iphone_se)
      • Lenovo Tab E10 (lenovo_tab_e10)
      • Nokia 6 (nokia_6)
      • Samsung galaxy tab 3 7.0 (samsung_galaxy_tab_3_7_0)
      • Samsung galaxy tab 3 10.1 (samsung_galaxy_tab_3_10_1)
      • Samsung galaxy tab e 9.6 (samsung_galaxy_tab_e_9_6)
      • Surface Pro 3 (surface_pro_3)
      • Surface Pro 4 (surface_pro_4)
    • Geschikt voor schermgrootte (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 7 inch (7)
      • 7.9 inch (7_9)
      • 8 inch (8)
      • 9.7 inch (9_7)
      • 10 inch (10)
      • 10.1 inch (10_1)
      • 10.5 inch (10_5)
      • 11 inch (11)
      • 12.9 inch (12_9)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Samsung (samsung)
      • Lenovo (lenovo)
      • Asus (asus)
      • Accessorize (accessorize)
      • Acer (acer)
      • Apple (apple)
      • 4smarts (4smarts)
      • 9.Solutions (9_solutions)
      • 247cases.nl (247cases_nl)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • ABC-led (abc_led)
      • Accezz (accezz)
      • Adidas (adidas)
      • Aiino (aiino)
      • Ainol (ainol)
      • Ajax (ajax)
      • Akai (akai)
      • Alcatel (alcatel)
      • Aluratek (aluratek)
      • Amazon (amazon)
      • AML (aml)
      • Amplicomms (amplicomms)
      • Andres (andres)
      • ANYMODE (anymode)
      • AOC (aoc)
      • Aquapac (aquapac)
      • Araree (araree)
      • Archos (archos)
      • Armor-X (armor_x)
      • Autovision (autovision)
      • Azuri (azuri)
      • B2Ctelecom (b2ctelecom)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barnes & Noble (barnes_noble)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Baseus (baseus)
      • Bavepa (bavepa)
      • Be.Ez (be_ez)
      • Bea fon (bea_fon)
      • BeBook (bebook)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • Black Rock (black_rock)
      • BlackBerry (blackberry)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Blu-Basic (blu_basic)
      • BlueBuilt (bluebuilt)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Bluesky (bluesky)
      • Bluesound (bluesound)
      • BlueStar (bluestar)
      • BMW (bmw)
      • Bo (bo)
      • Bodyguardz (bodyguardz)
      • Bombata (bombata)
      • Bookeen (bookeen)
      • Booq (booq)
      • Bosign (bosign)
      • Bouletta (bouletta)
      • Brepols (brepols)
      • Brydge (brydge)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullit (bullit)
      • Camelion (camelion)
      • Carryme (carryme)
      • Case Logic (case_logic)
      • Case-It (case_it)
      • Case-mate (case_mate)
      • Caselogic (caselogic)
      • CASEME (caseme)
      • Casetastic (casetastic)
      • CAT (cat)
      • Catalyst (catalyst)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Cherry (cherry)
      • Chesskin (chesskin)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMX (cmx)
      • Coby (coby)
      • Cocoon (cocoon)
      • Compulocks (compulocks)
      • Converse (converse)
      • COOL BANANAS (cool_bananas)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cover2day (cover2day)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Cresta (cresta)
      • Crumpler (crumpler)
      • Cube (cube)
      • Cygnett (cygnett)
      • Daff (daff)
      • Dane-Elec (dane_elec)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Dell (dell)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denver (denver)
      • Desire2 (desire2)
      • Desq (desq)
      • Devia (devia)
      • DG Ming (dg_ming)
      • Dicapac (dicapac)
      • Dicota (dicota)
      • Difrnce (difrnce)
      • Disaster Designs (disaster_designs)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Diverse (diverse)
      • Dolce Vita (dolce_vita)
      • Doro (doro)
      • Dresz (dresz)
      • DriDock (dridock)
      • DUX (dux)
      • Dörr (do_rr)
      • E-Case (e_case)
      • E-Supply (e_supply)
      • E-Vitta (e_vitta)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easycover (easycover)
      • Easypix (easypix)
      • EIGER (eiger)
      • Eken (eken)
      • Ematic (ematic)
      • Eminent (eminent)
      • Emoji (emoji)
      • Empire Electronix (empire_electronix)
      • Emporia (emporia)
      • Enkay (enkay)
      • Epic Games (epic_games)
      • Epzi (epzi)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESR (esr)
      • Everki (everki)
      • Evestar (evestar)
      • EVGA (evga)
      • Ewent (ewent)
      • Exacompta (exacompta)
      • Fab (fab)
      • Fairphone (fairphone)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fatboy (fatboy)
      • Fellowes (fellowes)
      • Ferrari (ferrari)
      • Filofax (filofax)
      • Fortnite (fortnite)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fun (fun)
      • G-Cube (g_cube)
      • GadgetBay (gadgetbay)
      • Gainward (gainward)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gecko (gecko)
      • Gembird (gembird)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gigaset (gigaset)
      • Globocomm (globocomm)
      • Go (go)
      • Golla (golla)
      • Google (google)
      • Goospery (goospery)
      • Griffin (griffin)
      • Grixx (grixx)
      • Grundig (grundig)
      • Grupo Erik (grupo_erik)
      • GUESS (guess)
      • Haier (haier)
      • Hama (hama)
      • Handyhuellen.de (handyhuellen_de)
      • Hannspree (hannspree)
      • Hanvon (hanvon)
      • Happy Plugs (happy_plugs)
      • HaverCo (haverco)
      • Hayzel (hayzel)
      • HDD (hdd)
      • HEM (hem)
      • HEMA (hema)
      • Herma (herma)
      • Herschel (herschel)
      • Hisense (hisense)
      • Hoco (hoco)
      • Honor (honor)
      • HP (hp)
      • HTC (htc)
      • Huawei (huawei)
      • I'coo (i_coo)
      • I-Blason (i_blason)
      • I-onik (i_onik)
      • I12Cover (i12cover)
      • ICarer (icarer)
      • Icarus (icarus)
      • Ice-Phone (ice_phone)
      • Icidu (icidu)
      • IconBIT (iconbit)
      • Icoo (icoo)
      • ILC (ilc)
      • IMAK (imak)
      • IMoshion (imoshion)
      • Impact (impact)
      • Incase (incase)
      • Incipio (incipio)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inovalley (inovalley)
      • Insignia (insignia)
      • Intel (intel)
      • Intenso (intenso)
      • Invisibleshield (invisibleshield)
      • Iparts4U (iparts4u)
      • IPearl (ipearl)
      • Iprotec (iprotec)
      • Iriver (iriver)
      • ISkin (iskin)
      • IT-Works (it_works)
      • Itskins (itskins)
      • Jack Daniel's (jack_daniel_s)
      • Jibi (jibi)
      • JimThomson (jimthomson)
      • Joy Factory (joy_factory)
      • JT BERLIN (jt_berlin)
      • Just in Case (just_in_case)
      • Jwin (jwin)
      • Kalaideng (kalaideng)
      • Kangaro (kangaro)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Katinkas (katinkas)
      • Kensington (kensington)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kindle (kindle)
      • Kingxbar (kingxbar)
      • Knomo (knomo)
      • KOBO (kobo)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • Krusell (krusell)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Kurio (kurio)
      • Kwmobile (kwmobile)
      • König (ko_nig)
      • Laut (laut)
      • Lazerbuilt (lazerbuilt)
      • Lederonline (lederonline)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • LifeProof (lifeproof)
      • LMP (lmp)
      • Logic (logic)
      • Logic3 (logic3)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Loksak (loksak)
      • Macally (macally)
      • Maclocks (maclocks)
      • MagCover (magcover)
      • Manhattan (manhattan)
      • MAROO (maroo)
      • Marquant (marquant)
      • Maserati (maserati)
      • Maxell (maxell)
      • Maxxtro (maxxtro)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Melkco (melkco)
      • Mercedes-Benz (mercedes_benz)
      • Mercury (mercury)
      • Mesh (mesh)
      • Microsoft (microsoft)
      • MILLION (million)
      • Minions (minions)
      • MiPow (mipow)
      • Mjoy (mjoy)
      • Mobilis (mobilis)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Modo (modo)
      • MOJO (mojo)
      • Moleskine (moleskine)
      • Momax (momax)
      • Mophie (mophie)
      • Mosaic Theory (mosaic_theory)
      • Moses (moses)
      • Moshi (moshi)
      • Motorola (motorola)
      • Mpman (mpman)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • MSI (msi)
      • MT (mt)
      • MTP (mtp)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Mujjo (mujjo)
      • Multitronic (multitronic)
      • Muvit (muvit)
      • MW (mw)
      • Native Union (native_union)
      • NEC (nec)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nevox (nevox)
      • Newave Italia (newave_italia)
      • Newstar (newstar)
      • Nextbook (nextbook)
      • Nikkei (nikkei)
      • Nilkin (nilkin)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nokia (nokia)
      • Nomad (nomad)
      • Nook (nook)
      • Nudient (nudient)
      • Null (null)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakywood (oakywood)
      • Odoyo (odoyo)
      • ODYS (odys)
      • OEM (oem)
      • Oh My Home (oh_my_home)
      • Old West (old_west)
      • Olivetti (olivetti)
      • Onda (onda)
      • One (one)
      • Onyx (onyx)
      • OTB (otb)
      • Otterbox (otterbox)
      • Overmax (overmax)
      • Ozaki (ozaki)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Pacor pamero (pacor_pamero)
      • Panasonic (panasonic)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • PEAQ (peaq)
      • Peli (peli)
      • Peter Jäckel (peter_ja_ckel)
      • Philips (philips)
      • Piel Frama (piel_frama)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pipetto (pipetto)
      • Pipo (pipo)
      • Piquadro (piquadro)
      • Pitaka (pitaka)
      • Pixel Bags (pixel_bags)
      • PIXIE CREW (pixie_crew)
      • PK Automotive (pk_automotive)
      • Pocketbook (pocketbook)
      • Point of View (point_of_view)
      • Polarbear (polarbear)
      • Polaroid (polaroid)
      • Port Designs (port_designs)
      • Prestigio (prestigio)
      • Princess Traveller (princess_traveller)
      • Puro (puro)
      • Qatrixx (qatrixx)
      • Qialino (qialino)
      • QMust (qmust)
      • Qware (qware)
      • R-Just (r_just)
      • RadiCover (radicover)
      • Ram Mounts (ram_mounts)
      • Rapoo (rapoo)
      • Raptic (raptic)
      • RealPower (realpower)
      • Reboon (reboon)
      • Rhinoshield (rhinoshield)
      • Ricatech (ricatech)
      • Rice (rice)
      • Rico (rico)
      • Rico Vitello (rico_vitello)
      • Rillstab (rillstab)
      • Ringke (ringke)
      • Rivacase (rivacase)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • ROCK (rock)
      • Rosso (rosso)
      • Roxfit (roxfit)
      • RugGear (ruggear)
      • Safta (safta)
      • Salora (salora)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sanei (sanei)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • SBS (sbs)
      • Selencia (selencia)
      • Sena (sena)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Shop4 (shop4)
      • Sim (sim)
      • Skech (skech)
      • SmallHD (smallhd)
      • Smart (smart)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Sony (sony)
      • Sony Ericsson (sony_ericsson)
      • Sox (sox)
      • Speck (speck)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spez (spez)
      • Spider-man (spider_man)
      • Spigen (spigen)
      • Spire (spire)
      • Staples (staples)
      • Star Wars (star_wars)
      • STM (stm)
      • Storage Options (storage_options)
      • Storytel (storytel)
      • STRAX (strax)
      • STREETZ (streetz)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Supcase (supcase)
      • Superdry (superdry)
      • Supertrash (supertrash)
      • Suros (suros)
      • Sweex (sweex)
      • Switcheasy (switcheasy)
      • T'nB (t_nb)
      • Tabzoo (tabzoo)
      • Targus (targus)
      • Tech21 (tech21)
      • Telestore (telestore)
      • Temium (temium)
      • Terra (terra)
      • The Joy Factory (the_joy_factory)
      • Thor (thor)
      • Thule (thule)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TNB (tnb)
      • Tolino (tolino)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toshiba (toshiba)
      • Transformers (transformers)
      • Trekstor (trekstor)
      • Trix (trix)
      • Troika (troika)
      • Trust (trust)
      • Tucano (tucano)
      • Tuff-Luv (tuff_luv)
      • TVC (tvc)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • TWO-O (two_o)
      • Uag (uag)
      • Uatt (uatt)
      • Ultron (ultron)
      • Uniq (uniq)
      • Unit (unit)
      • Universal (universal)
      • Universeel (universeel)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Usams (usams)
      • Velocity Micro (velocity_micro)
      • Vespa (vespa)
      • Viabologna (viabologna)
      • Viewpia (viewpia)
      • Viewsonic (viewsonic)
      • Viva (viva)
      • VIZIO (vizio)
      • Vodafone (vodafone)
      • Vtech (vtech)
      • W-B (w_b)
      • Walk On Water (walk_on_water)
      • Wedo (wedo)
      • Wenger (wenger)
      • White Diamonds (white_diamonds)
      • Whitelabel (whitelabel)
      • Whitestone (whitestone)
      • Wiko (wiko)
      • Wiwu (wiwu)
      • Wolfgang (wolfgang)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Woxter (woxter)
      • XCCESS (xccess)
      • XD Design (xd_design)
      • Xiron (xiron)
      • XOOMZ (xoomz)
      • Xoro (xoro)
      • Xqisit (xqisit)
      • Xssive (xssive)
      • Xtorm (xtorm)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Yarvik (yarvik)
      • Youngsters (youngsters)
      • Zagg (zagg)
      • Zebra (zebra)
      • Zenus (zenus)
      • ZTE (zte)
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl