x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sweaters verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Under Armour sweater

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sweater categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Under Armour sweatshirt »Coldgear Armour Fleece Crew«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119529623.jpg
      Under Armour Under Armour sweatshirt »Coldgear Armour Fleece Crew« sweatshirt »Coldgear Armour Fleece Crew« sweatshirt »Coldgear Armour Fleece Crew« Materiaal: Sweatstof; Motief: Logoprint; Halstype: Ronde hals; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Rechte zoom, Geribd ceintuurtje, Nektape; Pasvorm: Normale pasvorm; Gewicht: Geen indicatie; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw (1)
      Under Armour sweatshirt »Coldgear Armour Fleece Crew«
      • 00191632681382
      3
      most_sold
      28.41 EUR
    • Under Armour sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132104601.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116923931.jpg
      Under Armour Under Armour sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW« sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW« sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW« Deze Under Armour ColdGear Rival Fleece Crew sweater heeft een eenvoudig design en voelt zich niet alleen in de sportschool thuis. Zacht bovenmateriaal met warme fleece binnenkant zorgt voor aangenaam draagcomfort en hoge duurzaamheid. De ronde hals, zoom en boorden zijn geribbeld en bieden een perfecte pasvorm. Het geborduurde Under Armour-logo op de borst maakt de look van deze casual trui compleet. (1)
      Under Armour sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW«
      • 00191480917053
      3
      23.02 EUR
    • Under Armour sweatshirt »Move Mock«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118569350.jpg
      Under Armour Under Armour sweatshirt »Move Mock« sweatshirt »Move Mock« sweatshirt »Move Mock« Materiaal: Sweatstof; Motief: Overige motieven; Halstype: Opstaande kraag; Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Design: Zijdelingse inkepingen, Staande kraag, Verlengd rugpand, Kangaroo zak; Pasvorm: Losse pasvorm; Gewicht: Geen indicatie; Lengte: Normale lengte; Armlengte: Lange mouw (1)
      Under Armour sweatshirt »Move Mock«
      • 00191632682211
      3
      58.5 EUR
    • Under Armour sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116006789.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117533155.jpg
      Under Armour Under Armour sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW« sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW« sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW« Materiaalsamenstelling: Materiaal: 80% katoen, 20% polyester; Materiaaleigenschappen: Ademend; Stijl: Sportief; Capuchon: Zonder capuchon; Applicaties: Logoprint (1)
      Under Armour sweatshirt »RIVAL FLEECE CREW«
      • 00191480916933
      2
      44.9 EUR
    • Under Armour capuchontrui »Heatgear Threadborne«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108636939.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110679768.jpg
      Under Armour Under Armour capuchontrui »Heatgear Threadborne« capuchontrui »Heatgear Threadborne« capuchontrui »Heatgear Threadborne« Materiaalsamenstelling: 100% polyester; Materiaaleigenschappen: Ademend; Look: Unikleur; Stijl: Sportief; Hals: Ronde hals; Mouwen: Lange mouwen; Lengte: Normaal; Capuchon: Met capuchon; (1)
      Under Armour capuchontrui »Heatgear Threadborne«
      • 00191480403228
      2
      54.95 EUR
    • Under Armour ColdGear Favorite trainings-capuchontrui kinderen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141720495.jpg
      Under Armour Under Armour ColdGear Favorite trainings-capuchontrui kinderen ColdGear Favorite trainings-capuchontrui kinderen ColdGear Favorite trainings-capuchontrui kinderen ColdGear Favorite trainingstrui met capuchon kinderen Deze fleece-hoody met eenvoudig design en opvallende Under Armour-print op de borst valt meteen op. Charged Cotton Fleece geeft ultrazacht (1)
      Under Armour ColdGear Favorite trainings-capuchontrui kinderen
      • 00190085316957
      1
      48.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Champion (champion)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 81hours Studio (81hours_studio)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Ajc (ajc)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • American vintage (american_vintage)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Aniston (aniston)
      • Arizona (arizona)
      • Armedangels (armedangels)
      • Arrested (arrested)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Bampidano (bampidano)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bench (bench)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Boohoo (boohoo)
      • Born To Be Famous (born_to_be_famous)
      • Boston Park (boston_park)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Colorado Denim (colorado_denim)
      • Colors for life (colors_for_life)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Converse (converse)
      • Coolcat (coolcat)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Denham (denham)
      • Derbe (derbe)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dress In (dress_in)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Ezekiel (ezekiel)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Flashlights (flashlights)
      • Fornarina (fornarina)
      • Forvert (forvert)
      • Frapp (frapp)
      • Free People (free_people)
      • Frogbox (frogbox)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • FYNCH-HATTON (fynch_hatton)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Gwynedds (gwynedds)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Herschel (herschel)
      • Hollister (hollister)
      • Homebase (homebase)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jake Fischer (jake_fischer)
      • Jako (jako)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Joe browns (joe_browns)
      • JOOP! (joop_)
      • Juicy Couture (juicy_couture)
      • Junarose (junarose)
      • Just rhyse (just_rhyse)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste live (lacoste_live)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lcee (lcee)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lief! (lief_)
      • Like Flo (like_flo)
      • LMTD (lmtd)
      • LOOXS (looxs)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • LTB (ltb)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • M. Collection (m_collection)
      • Maliblue (maliblue)
      • Maloja (maloja)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mayoral (mayoral)
      • Mazine (mazine)
      • Me & My Monkey (me_my_monkey)
      • Me too (me_too)
      • Men Plus (men_plus)
      • Merchcode (merchcode)
      • Miamoda (miamoda)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minymo (minymo)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • More & more (more_more)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • NADEL U FADEN (nadel_u_faden)
      • Nakd (nakd)
      • Naketano (naketano)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Native youth (native_youth)
      • Navigazione (navigazione)
      • Neun Monate (neun_monate)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • Nitro (nitro)
      • No Secret (no_secret)
      • NoBell' (nobell_)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nono (nono)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • North sails (north_sails)
      • Nowadays (nowadays)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Oh Yeah! (oh_yeah_)
      • Oklahoma Jeans (oklahoma_jeans)
      • Olsen (olsen)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Open End (open_end)
      • Opus (opus)
      • Orange stars (orange_stars)
      • OTTO (otto)
      • OUI (oui)
      • Paola (paola)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pionier (pionier)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Produkt (produkt)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Neal (r_neal)
      • Rabe (rabe)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour (retour)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Revolution (revolution)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rocawear (rocawear)
      • ROCKAMORA (rockamora)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sanetta (sanetta)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sheego (sheego)
      • Sheegotit (sheegotit)
      • Shisha (shisha)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soulstar (soulstar)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • STACCATO (staccato)
      • Stedman (stedman)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Superrebel (superrebel)
      • Talkabout (talkabout)
      • The Future Is Ours (the_future_is_ours)
      • The Kooples (the_kooples)
      • THE KOOPLES SPORT (the_kooples_sport)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Top secret (top_secret)
      • Tramontana (tramontana)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Trigema (trigema)
      • True Religion (true_religion)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Tuffskull (tuffskull)
      • Tumble n dry (tumble_n_dry)
      • Twenty Tees (twenty_tees)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vans (vans)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Versace (versace)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wemoto (wemoto)
      • Wesc (wesc)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoe Karssen (zoe_karssen)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Nude (nude)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Boothals (boothals)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • V-hals (v_hals)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl