x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er superfoods verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nova vitae superfood

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in superfood categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Nova vitae Maca 500 Mg 100ca
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109666447.jpg
      Nova vitae Nova vitae Maca 500 Mg 100ca Maca 500 Mg 100ca Maca 500 Mg 100ca Maca 500mg Kruidenpreparaat Maca levert een bijdrage aan een normale menstruatie* * = Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door de Europese Commissie Samenstelling per capsule Maca 500 mg Ingredienten: Maca extract (Lepedium meyenii), gelatine en magnesiumstearaat. Gebruik: Als voedingssupplement voor volwassenen 1 2 capsules per dag tijdens de maaltijd met water of een andere vloeistof innemen. Fabrikant: Nova Vitae Elleboog 1 6713 KP Ede Dit product is een voedingssupplement... (1)
      Nova vitae Maca 500 Mg 100ca
      • 08717473094123
      2
      deal
      25.29 EUR
    • Nova vitae Chia Zaad 1000g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140929633.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106063355.jpg
      Nova vitae Nova vitae Chia Zaad 1000g Chia Zaad 1000g Chia Zaad 1000g Chia Seeds of zaden zijn afkomstig van de bloemen van de Chiaplant (Salvia Hispanica). Deze plant werd door de Mayas en Azteken al voor onze jaartelling gebruikt als medicijn. Chia zaden werden daarnaast gegeten als krachtmiddel voordat er een reis gemaakt werd of voordat er gevochten werd. Tegenwoordig worden de chia zaden in Midden-Amerika nog steeds gebruikt bij het koken. De zaden zijn bruin, grijs, zwart en wit gespikkeld van kleur en ovaal van vorm.Chia zaden bevatten van nature veel om... (1)
      Nova vitae Chia Zaad 1000g
      • 08717473098312
      1
      deal
      30.85 EUR
    • Nova vitae Goji Bessen 750g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140925960.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113065663.jpg
      Nova vitae Nova vitae Goji Bessen 750g Goji Bessen 750g Goji Bessen 750g Onze Goji bessen zijn afkomstig uit China en behoren tot één van de gezondste bessen in de wereld. In de traditionele Chinese geneeskunde vervullen goji bessen een belangrijke rol. Volgens oude medische teksten werken de bessen tegen kwalen in de ogen, lever en nieren. Tegenwoordig worden de goji bessen over de hele wereld gegeten, vanwege de rijke voedingswaarde die het besje bevat. Goji bessen geeft je lichaam energie en de voedingsstoffen die je elke dag nodig hebt. De goji bessen groeien ... (1)
      Nova vitae Goji Bessen 750g
      • 08717473098305
      1
      deal
      30.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Acai DEFAULT
        • acai
      • Chia zaden DEFAULT
        • chia_zaden
      • Original DEFAULT
        • original
      • Vitals DEFAULT
        • vitals
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lucovitaal DEFAULT
        • lucovitaal
    • Merk (brand):
      • Vitals (vitals)
      • HEMA (hema)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Mattisson (mattisson)
      • Purasana (purasana)
      • A.Vogel (a_vogel)
      • Aloe Care (aloe_care)
      • Amazonas (amazonas)
      • Aov (aov)
      • Aromed (aromed)
      • Array (array)
      • Artelle (artelle)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Babor (babor)
      • Be-Life (be_life)
      • Best Body Nutrition (best_body_nutrition)
      • Best Choice (best_choice)
      • Beyers (beyers)
      • Bio-Life (bio_life)
      • Biodream (biodream)
      • Biotona (biotona)
      • Bloem (bloem)
      • Boerjan (boerjan)
      • Bonusan (bonusan)
      • Cbd (cbd)
      • Cellcare (cellcare)
      • Chi (chi)
      • Chia-Direct (chia_direct)
      • Clark (clark)
      • Coloplast (coloplast)
      • Cruydhof (cruydhof)
      • Dextro Energy (dextro_energy)
      • Elvitaal (elvitaal)
      • Gaspari Nutrition (gaspari_nutrition)
      • Greensweet (greensweet)
      • Hanoju (hanoju)
      • Haya labs (haya_labs)
      • It'S Amazing (it_s_amazing)
      • Its Amazing (its_amazing)
      • Jacob (jacob)
      • Jacob Hooy (jacob_hooy)
      • Lovechock (lovechock)
      • Mannavital (mannavital)
      • Manuka (manuka)
      • Manuka Health (manuka_health)
      • Marcus rohrer (marcus_rohrer)
      • Matrix (matrix)
      • Mattisson healthstyle (mattisson_healthstyle)
      • Metagenics (metagenics)
      • Natrol (natrol)
      • Natures Help (natures_help)
      • Neo cure (neo_cure)
      • Nordic Superfood (nordic_superfood)
      • Nova vitae (nova_vitae)
      • Now (now)
      • Now Foods (now_foods)
      • Nu3 (nu3)
      • Nutramedix (nutramedix)
      • Nutriphyt (nutriphyt)
      • Optima Naturals (optima_naturals)
      • Original (original)
      • Physalis (physalis)
      • Powerbar (powerbar)
      • Pro Natura (pro_natura)
      • Prosana (prosana)
      • Proviform (proviform)
      • Royal green (royal_green)
      • Sana Hemp (sana_hemp)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schulp (schulp)
      • Snp (snp)
      • Sun Warrior (sun_warrior)
      • Superfoodies (superfoodies)
      • Terranova (terranova)
      • Terrasana (terrasana)
      • Tested Nutrition (tested_nutrition)
      • TS Reform (ts_reform)
      • Vascusan (vascusan)
      • Vedax (vedax)
      • Viridian (viridian)
      • Vitalize (vitalize)
      • VITIV (vitiv)
      • Wapiti (wapiti)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 15 (budget)
      • € 15 - € 20 (price_2)
      • € 20 - € 29 (price_3)
      • ≥ € 29 (price_4)
    • Type superfood (type_of_superfood):
      • Acai (acai)
      • Aloe vera (aloe_vera)
      • Camu camu (camu_camu)
      • Chaga (chaga)
      • Chia zaden (chia_zaden)
      • Chlorella (chlorella)
      • Ghee (ghee)
      • Goji bessen (goji_bessen)
      • Hennep (hennep)
      • Maca (maca)
      • Moringa (moringa)
      • Spirulina (spirulina)
    • Substantie (substantie):
      • Capsule (capsule)
      • Druppels (druppels)
      • Olie (olie)
      • Poeder (poeder)
      • Tablet (tablet)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl