x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er strings verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Melrose string

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in string categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/4/8/melrose-string-104852148.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/2/4/melrose-string-107015924.jpg
      Melrose String (2)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      12.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      12.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
      most_sold
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/1/2/4/melrose-string-105815124.jpg
      Melrose String (2)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/7/6/6/melrose-string-met-zachte-kant-84480766.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/3/9/7/melrose-string-met-zachte-kant-87548397.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/8/1/7/melrose-string-105760817.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      16.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      16.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      2
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/6/9/melrose-string-107016269.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      12.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      12.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/7/0/4/melrose-string-107015704.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/4/6/melrose-string-104852146.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/2/3/melrose-string-107015923.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/4/0/9/melrose-string-105825409.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      16.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      16.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/3/6/melrose-string-104852136.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/1/9/melrose-string-107015919.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      12.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      12.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/9/0/7/melrose-string-86710907.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/9/0/5/melrose-string-105829905.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      19.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      19.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/4/7/0/melrose-string-87101470.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/3/9/melrose-string-105842139.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      19.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      19.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Melrose String
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/6/7/melrose-string-104852167.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/8/5/7/melrose-string-106313857.jpg
      Melrose String (1)
      Melrose String
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      Aboutyou.nl Aboutyou.nl
      5.925993573560445 (9)
      15.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Lingadore DEFAULT
        • lingadore
      • Marlies Dekkers DEFAULT
        • marlies_dekkers
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Rood DEFAULT
        • rood
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Merk (brand):
      • After Eden (after_eden)
      • Black Level (black_level)
      • Bluebella (bluebella)
      • Buffalo (buffalo)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Cocolicious (cocolicious)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Doreanse (doreanse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Jette (jette)
      • LASCANA (lascana)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Mandy mystery Line (mandy_mystery_line)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie Claire (marie_claire)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Melrose (melrose)
      • Music Legs (music_legs)
      • Nuance (nuance)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Plaisir (plaisir)
      • Puma (puma)
      • Rene rofe (rene_rofe)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Schiesser (schiesser)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Beige, Blauw, Blauw, Grijs (beige_blauw_blauw_grijs)
      • Beige, Bruin (beige_bruin)
      • Beige, Bruin, Roze (beige_bruin_roze)
      • Beige, Zwart (beige_zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Blauw, Blauw, Beige, Rood (blauw_blauw_beige_rood)
      • Blauw, Groen, Rood (blauw_groen_rood)
      • Blauw, Wit (blauw_wit)
      • Bruin (bruin)
      • Bruin, Roze (bruin_roze)
      • Crème (cre_me)
      • Crème, Blauw (cre_me_blauw)
      • Crème, Taupe, Zwart (cre_me_taupe_zwart)
      • Crème, Zwart (cre_me_zwart)
      • Crème, Zwart, Wit (cre_me_zwart_wit)
      • Geel (geel)
      • Geel, Paars, Zwart, Wit (geel_paars_zwart_wit)
      • Grijs (grijs)
      • Grijs, Wit (grijs_wit)
      • Grijs, Zwart, Wit (grijs_zwart_wit)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Paars, Wit (paars_wit)
      • Rood (rood)
      • Rood, Zwart (rood_zwart)
      • Roze (roze)
      • Roze, Roze (roze_roze)
      • Roze, Zwart (roze_zwart)
      • Taupe, Grijs (taupe_grijs)
      • Turquoise (turquoise)
      • Turquoise, Blauw, Roze, Wit (turquoise_blauw_roze_wit)
      • Turquoise, Wit (turquoise_wit)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (maat):
      • 36 (36)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
    • Dessin (dessin):
      • Gestipt (gestipt)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
    • Wat is je budget? (price):
      • Minder dan €10 (budget)
      • €10 - €17 (low)
      • €17 - €25 (medium)
      • €25 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Viscose (viscose)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl