x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tefal DR8085 Access Steam

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tefal DR8085 Access Steam
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tefal DR8085 Access Steam
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tefal DR8085 Access Steam
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133911812.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133911814.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133911832.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133911820.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133911816.jpg
Tefal Tefal DR8085 Access Steam DR8085 Access Steam DR8085 Access Steam Een nieuwe manier voor de verzorging van je kleding! Vanaf nu hoef je de strijkplank niet meer te pakken om alleen dat ene shirtje te strijken dankzij de Tefal kledingstomer DR8085. (11)
  • 03121040058008
  • 4002626
  • DR8085
  • 3267310
3
  • Algemene kenmerken
    • Soort strijkijzer: Kledingstomer
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Antikalksysteem: Ja
    • Vermogen: 1500 Watt
    • Capaciteit watertank: 0.2 L
    • Continu stoom: 24 gram per minuut
    • Lengte snoer: 3 m
    • Afneembare watertank: Ja
    • Indicatielampje: Ja
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Blauw, Zwart/Wit, Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 13 cm
    • Diepte: 28 cm
    • Gewicht: 1 kg
    • Hoogte: 11 cm
  • 66.34 86.62 EUR 3
    3
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze compacte stoomborstel is een snelle strijkoplossing om altijd en overal bij de hand te hebben. Voor veilig en efficiënt strijken, op...66.34, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Een nieuwe manier voor de verzorging van je kleding! Vanaf nu hoef je de strijkplank niet meer te pakken om alleen dat ene shirtje te str...76.86, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Compacte stoomborstel voor zacht en efficiënt gladmaken en verfrissen van het wasgoed, sneller dan conventioneel strijken Een krachtig ap...86.62, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bestron ACL258
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100994384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157268966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158729876.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269089.jpg
      Bestron Bestron ACL258 ACL258 ACL258 De BESTRON ACL258 is een ideaal strijkijzer voor op reis door de compacte uitvoering en de inklapbare handgreep. Het strijkijzer is voorzien van een traploze temperatuurregeling en een stoomfunctie. Verder is het strijkijzer voorzien van een Teflon strijkzool en een afneembaar waterreservoir (50ml). De BESTRON ACL258 wordt geleverd met een reisetui. (1)
      Bestron ACL258
      • 08712184022410
      • ACL258
      • 410004
      1
    • Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176739674.jpg
      Kitchencraft Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft KitchenCraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft (1)
      Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft
      • 05028250133380
      1
    • Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175619324.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217502711.jpg
      Esperanza Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML (1)
      Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML
      • 05901299950425
      1
    • AEG ST7-1-4LG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379225.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379229.jpg
      AEG AEG ST7-1-4LG ST7-1-4LG ST7-1-4LG AEG Stoomstrijksysteem Delicate 7000 ST7-1-4LG (1)
      AEG ST7-1-4LG
      • 07332543656530
      • 950 008 628
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 60.10
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 60.10
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 61.14
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 61.14
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 61.14
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 62.18
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 63.22
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 63.22
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 63.22
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 62.18
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 62.18
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 62.18
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 62.18
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 63.22
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 63.22
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 64.26
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 64.26
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 65.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 65.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.30
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 66.34
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 66.34
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 66.34
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 66.34
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 66.34
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 66.34
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 66.34
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 66.34
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 66.34
    • partner@vergelijk.nl