x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Severin BA3274 blauw/wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Severin BA3274 blauw/wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Severin BA3274 blauw/wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Severin BA3274 blauw/wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143186779.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223753347.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145947913.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211906138.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24187732.jpg
Severin Severin BA3274 blauw/wit BA3274 blauw/wit BA3274 blauw/wit De BA 3274 van Severin is een stoomstrijkijzer en is geschikt voor stoom en droogstrijken. De stoomstrijkijzer beschikt over een aanpasbare thermostaat en een zelfreinigend systeem. Hierdoor kan je de stoomstrijkijzer zo instellen... (1)
  • 04008146010132
  • BA3274
6
deal
  • Technische details
    • Vermogen: 1600 Watt
    • Verticale stoomfunctie: Ja
    • Variabele stoom: Ja
    • Zoolplaat materiaal/coating: Roestvrijstalen strijkzool
    • Indicatielampje: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Snoeropslag: Ja
    • Sproeifun: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Zelfreinigend: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Draadloos: Nee
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • Design
    • Kleur: Grijs, Blauw, Multi, Wit
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Ergonomie
    • Niet draaiende kabel: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Maatbeker inbegrepen: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 20.95 34.64 EUR 6
    6
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Severin BA 3274 is een stoomstrijkijzer dat geschikt is voor stoomstrijken en droogstrijken. Met variabele stoomhoeveelheid en stoomst...
      20.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De ijverige huishoudhulp: Praktisch stoomstrijkijzer met robuuste roestvrijstalen zool voor bijzonder efficiënte warmte-opslag - Voor sto...20.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Severin BA 3274 Stoomstrijkijzer22.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De BA 3274 van Severin is een stoomstrijkijzer en is geschikt voor stoom en droogstrijken. De stoomstrijkijzer beschikt over een aanpasba...25.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Massamarkt.nl Massamarkt.nl
      De Severin BA3274 is een stoomstrijkijzer dat geschikt is voor stoomstrijken en droogstrijken. Met variabele stoomhoeveelheid en stoomsto...
      30.58, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolshop.nl Coolshop.nl
      6.8 (1)
      34.64, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Bestron ACL258
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100994384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157268966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158729876.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269089.jpg
      Bestron Bestron ACL258 ACL258 ACL258 De BESTRON ACL258 is een ideaal strijkijzer voor op reis door de compacte uitvoering en de inklapbare handgreep. Het strijkijzer is voorzien van een traploze temperatuurregeling en een stoomfunctie. Verder is het strijkijzer voorzien van een Teflon strijkzool en een afneembaar waterreservoir (50ml). De BESTRON ACL258 wordt geleverd met een reisetui. (1)
      Bestron ACL258
      • 08712184022410
      • ACL258
      • 410004
      1
    • Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176739674.jpg
      Kitchencraft Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft KitchenCraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft (1)
      Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft
      • 05028250133380
      1
    • Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175619324.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217502711.jpg
      Esperanza Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML (1)
      Esperanza Kleding Stomer - 1400 Watt - Stoom Apparaat Voor Kleding Textiel en Stoffen - Stoomklaar In 1 Minuut - Thuis En Op Reis - 220ML
      • 05901299950425
      1
    • AEG ST7-1-4LG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379225.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379229.jpg
      AEG AEG ST7-1-4LG ST7-1-4LG ST7-1-4LG AEG Stoomstrijksysteem Delicate 7000 ST7-1-4LG (1)
      AEG ST7-1-4LG
      • 07332543656530
      • 950 008 628
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 23.61
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 23.61
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 23.61
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.61
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.61
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.61
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.61
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.61
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.61
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.61
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 24.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.30
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.30
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 24.39
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.39
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.39
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.39
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.39
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.39
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.39
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.39
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 24.41
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 24.41
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.41
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.41
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.41
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.95
    • partner@vergelijk.nl