x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Polti Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006 online kopen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Polti Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006 online kopen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Polti Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006 online kopen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Polti Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006 online kopen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175341997.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224927680.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224927678.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129878546.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175342006.jpg
Polti Polti Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006 online kopen Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006 online kopen Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006 online kopen strijkijzer met aluminium plaat Isolerende en ademende kurkgreep Afneembare antislip siliconen pad voor strijkijzers Knop om te strijken Grote boiler aan de binnenkant, die tot 2 uur strijken mogelijk maakt Stoomdruk tot 3 bar, Gewicht: 9.92080179 Pond, Fabrikant: Polti (1)
  • 08007411000317
  • 420831
  • FI000031
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort strijkijzer: Stoomgenerator
    • Land van herkomst: Italië
  • Technische details
    • Vermogen: 750 Watt
    • Capaciteit watertank: 1.3 L
    • Maximale stoomdruk: 3 bar
    • Continu stoom: 80 gram per minuut
    • Variabele stoom: Ja
    • Gebruiksklaar-indicatielampje: Ja
    • Indicatielampje: Ja
    • Vermogen van boiler: 1000 Watt
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 6.6 kg
    • Hoogte: 23 cm
  • Ergonomie
    • Soft grip: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • User guide: Ja
  • Indicatie
    • Lampje voor stoom kla: Ja
    • Verlichte aan-/uit knop: Ja
  • 139.30 179.00 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      strijkijzer met aluminium plaat Isolerende en ademende kurkgreep Afneembare antislip siliconen pad voor strijkijzers Knop om te strijken ...139.30, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      POLTI Stoomstation Vaporella 2HP 1750 W zwart POL-006179.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Rowenta Stoomijzer Eco Intelligence DW6030D1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163497591.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158162035.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158162034.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158161936.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163497660.jpg
      Rowenta Rowenta Stoomijzer Eco Intelligence DW6030D1 Stoomijzer Eco Intelligence DW6030D1 Stoomijzer Eco Intelligence DW6030D1 Rowenta DW6030D1 strijkijzer Droog- & stoomstrijkijzer Microsteam 400 HD 3De-zoolplaat 2500 W Zwart, Groen (1)
      Rowenta Stoomijzer Eco Intelligence DW6030D1
      • 04210101961537
      • 4210101961537
      • DW6030D1
      3
    • Philips Stoomgenerator GC7920/20
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150285853.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158150013.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148164962.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158150015.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212320509.jpg
      Philips Philips Stoomgenerator GC7920/20 Stoomgenerator GC7920/20 Stoomgenerator GC7920/20 Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20 - Stoomgenerator (16)
      Philips Stoomgenerator GC7920/20
      • 08710103892977
      • 08710103892984
      • 08710103912378
      • 8710103892977
      • GC7920/20
      2
    • kela Schaal Kela Maila Wit 23 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207988023.jpg
      kela kela Schaal Kela Maila Wit 23 cm Schaal Kela Maila Wit 23 cm Schaal Kela Maila Wit 23 cm Schaaltje Keramiek Wit, 23 cm - Kela - Maila (1)
      kela Schaal Kela Maila Wit 23 cm
      • 04025457124877
      3
    • kela Ovenschaal Keramiek Wit, 27 cm x 14 cm - Kela | Maila
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223779303.jpg
      kela kela Ovenschaal Keramiek Wit, 27 cm x 14 cm - Kela | Maila Ovenschaal Keramiek Wit, 27 cm x 14 cm - Kela | Maila Ovenschaal Keramiek Wit, 27 cm x 14 cm - Kela | Maila Ovenschaal Keramiek Wit, 27 cm x 14 cm - Kela - Maila (1)
      kela Ovenschaal Keramiek Wit, 27 cm x 14 cm - Kela | Maila
      • 04025457124822
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 129.83
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.83
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 129.83
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 129.83
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 129.83
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 129.83
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 133.79
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 133.79
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 133.79
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 133.79
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 133.79
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 133.79
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 133.79
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 133.79
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 137.76
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 165.55
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 165.55
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 178.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 137.76
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 137.76
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 137.76
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 139.84
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 139.84
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 139.84
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.84
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 139.84
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 141.82
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 141.82
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 139.30
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 139.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 139.30
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 139.30
    • partner@vergelijk.nl