x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er strijkijzers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Leifheit strijkijzer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in strijkijzer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Leifheit LinoLift 500 droogmolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87013546.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87013547.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109071360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211969800.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211969889.jpg?ts=1
      Leifheit Leifheit LinoLift 500 droogmolen LinoLift 500 droogmolen LinoLift 500 droogmolen Leifheit - Droogmolen Linolift 500 (1)
      Leifheit LinoLift 500 droogmolen
      • 04006501853592
      • 0719464
      • LEIF259110
      • 415743
      1
      106.77 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Automatisch anti-kalksysteem DEFAULT
        • ja
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Tefal (tefal)
      • Braun (braun)
      • AEG (aeg)
      • Severin (severin)
      • 24hShop (24hshop)
      • AdHoc (adhoc)
      • Adler (adler)
      • AENO (aeno)
      • Aigostar (aigostar)
      • Alpina (alpina)
      • Arte Regal (arte_regal)
      • Arzum (arzum)
      • Balvi (balvi)
      • Barista & Co (barista_co)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Berndes (berndes)
      • Bestron (bestron)
      • Black&Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Blokker (blokker)
      • Bomann (bomann)
      • Brabantia (brabantia)
      • Calor (calor)
      • Camry (camry)
      • Cecotec (cecotec)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cleanmaxx (cleanmaxx)
      • Colourworks (colourworks)
      • Cricut (cricut)
      • Deerma (deerma)
      • Domo (domo)
      • Ecg (ecg)
      • Emerio (emerio)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everdure (everdure)
      • Gerimport (gerimport)
      • Grundig (grundig)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Herzberg (herzberg)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Hoover (hoover)
      • Horwood (horwood)
      • HQ (hq)
      • HSP Hanseshopping (hsp_hanseshopping)
      • Huismerk (huismerk)
      • IDesign (idesign)
      • Imetec (imetec)
      • Inventum (inventum)
      • Jata (jata)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • kela (kela)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Klarstein (klarstein)
      • Koziol (koziol)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Lafe (lafe)
      • LauraStar (laurastar)
      • Leifheit (leifheit)
      • Livoo (livoo)
      • Mascot (mascot)
      • Master Class (master_class)
      • Masterclass (masterclass)
      • MAXXMEE (maxxmee)
      • Mesko (mesko)
      • Metaltex (metaltex)
      • Miele (miele)
      • Monkey Business (monkey_business)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Nedis (nedis)
      • No name (no_name)
      • OK. (ok_)
      • Ototo Design (ototo_design)
      • Paderno (paderno)
      • Patisse (patisse)
      • Pebbly (pebbly)
      • Peleg DESIGN (peleg_design)
      • Perel (perel)
      • Polti (polti)
      • Princess (princess)
      • Prym (prym)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rowenta (rowenta)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Scanpart (scanpart)
      • SINGER (singer)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Sogo (sogo)
      • Solac (solac)
      • SteamOne (steamone)
      • Stockholm Steamery (stockholm_steamery)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Taylor (taylor)
      • Techwood (techwood)
      • Tomado (tomado)
      • Trebs (trebs)
      • Triangle (triangle)
      • Tristar (tristar)
      • Ufesa (ufesa)
      • Ulsonix (ulsonix)
      • Umuzi Cleaning (umuzi_cleaning)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Velleman (velleman)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • Vogue (vogue)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Weis (weis)
      • Wenko (wenko)
      • Wham (wham)
      • Windmill (windmill)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zeegma (zeegma)
      • Zyliss (zyliss)
    • Soort strijkijzer (type_strijkijzer):
      • Droogstrijkijzers (droogstrijkijzers)
      • Kledingstomer (kledingstomer)
      • Reisstrijkijzer (reisstrijkijzer)
      • Stoomgenerator (stoomgenerator)
      • Stoomstrijkijzers (stoomstrijkijzers)
    • Prijs (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 50 (price_2)
      • € 50 - € 115 (price_3)
      • ≥ € 115 (price_4)
    • Automatisch antikalksysteem (automatisch_antikalksysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 0,27 L (capaciteit_watertank_1)
      • 0,27 L - 1,5 L (capaciteit_watertank_2)
      • ≥ 1,5 L (capaciteit_watertank_3)
    • Continue stoom (continu_stoom):
      • Tot 40 g/m (low)
      • 40 tot 60 g/m (medium)
      • 60 tot 120 g/m (high)
      • Vanaf 120 g/m (ultra)
    • Extra stoomstoot (steam_boost_performance):
      • Tot 150 g/m (low)
      • 150 - 225 g/m (medium)
      • 225 - 375 g/m (high)
      • Vanaf 375 g/m (ultra)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • Vanaf 1 meter (medium)
      • Vanaf 2 meter (long)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Paars (paars)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Zoolplaat materiaal/coating (zoolplaat_materiaal_coating):
      • Anti-kleef zoolplaat (anti_kleef_zoolplaat)
      • Durilium (durilium)
      • Eloxal-zoolplaat (eloxal_zoolplaat)
      • Keramische zoolplaat (keramische_zoolplaat)
      • Roestvrijstalen strijkzool (roestvrijstalen_strijkzool)
      • SteamGlide Plus zoolplaat (steamglide_plus_zoolplaat)
      • SteamGlide zoolplaat (steamglide_zoolplaat)
      • T-ionicGlide-zoolplaat (t_ionicglide_zoolplaat)
      • Titanium (titanium)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl