x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum Hs422Cg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum Hs422Cg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum Hs422Cg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum Hs422Cg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140378666.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140378667.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140378668.jpg
Inventum Inventum Hs422Cg Hs422Cg Hs422Cg Inventum HS422CG - Stoomstrijkijzer - Wit/Turquoise (1)
  • 08712876104288
  • HS422CG
3
  • Algemene kenmerken
    • Soort strijkijzer: Stoomstrijkijzers
    • Draadloos: Nee
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
  • Technische details
    • Antikalksysteem: Ja
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Capaciteit watertank: 0.25 L
    • Maximale stoomdruk: 25 bar
    • Verticale stoomfunctie: Ja
    • Continu stoom: 25 gram per minuut
    • Steam boost performance: 120 gram per minuut
    • Lengte snoer: 2 m
    • Variabele stoom: Ja
    • Anti-druppelfunctie: Ja
    • Anti-kalkaanslag: Ja
    • Calc-Clean-functie: Ja
    • Geschikt voor kraanwater: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Maximale continue stroom: 120 gram per minuut
    • Minimale continue stroom: 25 gram per minuut
    • Ontworpen voor reizen: Nee
    • Sproeifun: Ja
    • Stoomdruk: 25 bar
    • Zelfreinigend: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Nee
  • Design
    • Kleur: Wit, Groen, Turquoise
    • Materiaal: Aardewerk
  • Eigenschappen
    • Druppelstop: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 28.5 cm
    • Gewicht: 1.2 kg
    • Hoogte: 15 cm
  • Ergonomie
    • Niet draaiende kabel: Nee
    • Soft grip: Ja
  • Functies
    • Stoomstoot: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Maatbeker inbegrepen: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 27.99 29.99 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Inventum HS422CG - Stoomstrijkijzer - Wit/Turquoise27.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Inventum HS422CG Stoomstrijkijzer28.88, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Met de Inventum stoomstrijkijzer HS422CG heb je in een handomdraai een super glad strijkresultaat. Het stoomstrijkijzer met 250 ml inhoud...29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bestron ACL258
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100994384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269087.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157268966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158729876.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157269089.jpg
      Bestron Bestron ACL258 ACL258 ACL258 De BESTRON ACL258 is een ideaal strijkijzer voor op reis door de compacte uitvoering en de inklapbare handgreep. Het strijkijzer is voorzien van een traploze temperatuurregeling en een stoomfunctie. Verder is het strijkijzer voorzien van een Teflon strijkzool en een afneembaar waterreservoir (50ml). De BESTRON ACL258 wordt geleverd met een reisetui. (1)
      Bestron ACL258
      • 08712184022410
      • ACL258
      • 410004
      1
    • Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176739674.jpg
      Kitchencraft Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft KitchenCraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft (1)
      Kitchencraft Schuimspaan / netje - 7cm - Kitchen Craft
      • 05028250133380
      1
    • AEG ST7-1-4LG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379221.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379225.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140379229.jpg
      AEG AEG ST7-1-4LG ST7-1-4LG ST7-1-4LG AEG Stoomstrijksysteem Delicate 7000 ST7-1-4LG (1)
      AEG ST7-1-4LG
      • 07332543656530
      • 950 008 628
      1
    • Philips Stoomstrijkijzer HI5917/20
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166371228.jpg
      Philips Philips Stoomstrijkijzer HI5917/20 Stoomstrijkijzer HI5917/20 Stoomstrijkijzer HI5917/20 Philips Stoomstrijkijzer HI5917/20 (6)
      Philips Stoomstrijkijzer HI5917/20
      • 08710103892588
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 28.88
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 28.88
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.99
    • partner@vergelijk.nl