x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vileda Steam Plus XXL

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vileda Steam Plus XXL
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vileda Steam Plus XXL
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vileda Steam Plus XXL
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236438988.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238129743.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238129744.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238129741.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238129737.jpg?ts=1
Vileda Vileda Steam Plus XXL Steam Plus XXL Steam Plus XXL Vileda Stoomreiniger Steam XXL Plus Steam XXL is de nieuwe stoomreiniger van Vileda die speciaal werd ontwikkeld voor het hygiënisch schoonmaken van grote oppervlakken harde vloeren en vasttapijt: hij doodt tot 99,9% van de bacteriën en de virussen* zonder gebruik te maken van chemische producten. Perfecte schoonmaakprestaties op basis van stoom voor een uitzonderlijk schone en frisse woning. Met zijn 40 cm brede kop kan hij snel grote oppervlakken schoonmaken en toch blijft hij makkelijk op te bergen in kleine kasten. Gewoon het handvat demonteren en het toestel past in kleine opbergruimtes. Deze nieuw ontworpen, extra brede stoomreiniger is ook uitgerust met een nieuwe ergonomische handgreep om het gebruik ervan nog comfortabeler te maken. Heb jij je huis graag hygiënisch schoon? Dan is Vileda Steam XXL de ideale stoomreiniger voor jou! Hij doodt moeiteloos de bacteriën en virussen en verwijdert hardnekkig vuil, spatten en vlekken. Hij is niet alleen doeltreffend, maar ook uiterst pr (57)
  • 04023103229754
  • 168935
  • 70115642
4
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Soort stoomreiniger: Stoomzuiger
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 3720 g
  • 82.25 124.99 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vileda Stoomreiniger Steam XXL Plus82.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolsound.nl Coolsound.nl
      De Vileda Steam PLUS XXL stoomzwabber met een 40 cm brede pad is perfect voor het reinigen van grote oppervlakken. Perfect schoon in het ...84.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Ideaal voor grotere oppervlakken: de grote stoomreiniger heeft een wisserplaat met een breedte van 40 cm en is daardoor het ideale en eff...90.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Plein.nl Plein.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Vileda Stoomreiniger Steam XXL Plus Steam XXL is de nieuwe stoomreiniger van Vileda die speciaal werd ontwikkeld voor het hygiënisch scho...
      98.97, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • H.Koenig NV60 - stoomreiniger - handheld
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227201334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114436182.jpg?ts=1
      H.Koenig H.Koenig NV60 - stoomreiniger - handheld NV60 - stoomreiniger - handheld NV60 - stoomreiniger - handheld Stoomdruk: 4 bar Stoomdebiet: 30 g/min Inhoud: 250 ml Opwarmtijd: 3 min Veiligheidssysteem voor kinderen - Kabellengte: 2 m - Accessoires: trechter, maatbeker, 3 spuitmonden, glasschraper - Vermogen: 1000 W, Gewicht: 2.9 Pond, Fabrikant: H.Koenig (3)
      H.Koenig NV60 - stoomreiniger - handheld
      • 03760124951066
      • 3760124951066
      2
    • Shark Click 'n Flip Stoomreiniger S6005EU
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227560151.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227560152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237701381.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237701387.jpg?ts=1
      Shark Shark Click 'n Flip Stoomreiniger S6005EU Click 'n Flip Stoomreiniger S6005EU Click 'n Flip Stoomreiniger S6005EU Voor vloeren en meer 2-in-1 apparaat: stoommop voor vloeren en handstoomreiniger Reinigt en verwijdert 99,9% van de gebruikelijke huishoudbacteriën Voor het moeiteloos reinigen van alle verzegelde harde vloeren en oppervlakken van hardhout-, steen- en tegelvloeren tot glas-, werk- en badkameroppervlakken Contactvrije reiniging van het dubbele vloeroppervlak dankzij klik-'n'-flip-technologie; steam-blaster-modus voor het verwijderen van hardnekkige, vastzittende vuil 5 accessoires en 2 machinewasbare dirt-grip-reinigingspads inbegrepen (4)
      Shark Click 'n Flip Stoomreiniger S6005EU
      • 00622356235365
      • 0622356235365
      3
    • Thomas Stoomreiniger Vaporo Buggy 792 023
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228021830.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211195955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187429460.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187429544.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187429547.jpg?ts=1
      Thomas Thomas Stoomreiniger Vaporo Buggy 792 023 Stoomreiniger Vaporo Buggy 792 023 Stoomreiniger Vaporo Buggy 792 023 Reinigen met stoom is de gewoonste zaak van de wereld, omdat je bij stoom geen chemische reinigingsmiddelen nodig hebt. De THOMAS VAPORO BUGGY is een gebruiksvriendelijke en milieubewuste (9)
      Thomas Stoomreiniger Vaporo Buggy 792 023
      • 04005435109263
      • 04005435106491
      • 792023
      3
    • Concept CP1010 Stoomreiniger Perfect clean
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246366053.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246366318.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246366320.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246366316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139930398.jpg?ts=1
      Concept Concept CP1010 Stoomreiniger Perfect clean CP1010 Stoomreiniger Perfect clean CP1010 Stoomreiniger Perfect clean Concept CP1010 Handstoomreiniger Handstomer Verschillende accessoires Geschikt voor vloeren, badkamer, glas en stoffering (2)
      Concept CP1010 Stoomreiniger Perfect clean
      • 08595631003497
      • CP1010
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 90.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 87.50
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 87.50
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 87.50
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 87.50
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 87.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 87.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 87.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 87.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 87.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 87.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 87.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 87.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 77.24
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 77.24
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 77.24
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 77.24
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 77.24
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 77.24
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 77.24
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 77.19
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 77.19
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 77.19
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 77.19
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 79.88
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 79.88
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 79.88
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 79.72
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 79.71
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 79.71
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 79.71
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 79.71
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 79.71
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 79.71
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 79.71
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 79.98
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 82.53
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 82.53
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 82.53
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 82.53
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 82.53
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 82.53
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 82.53
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 82.53
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 83.12
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 83.12
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 83.12
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 83.12
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 83.12
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 83.12
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 83.53
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 83.53
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 83.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 88.22
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 88.22
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 88.22
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 88.22
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 88.22
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 88.22
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 88.22
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 88.51
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 88.51
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 87.56
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 87.56
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 86.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 86.95
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 86.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 86.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 86.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 90.48
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 87.78
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 89.69
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 89.69
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 87.78
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 87.78
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 87.78
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 87.78
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 87.78
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 83.40
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 83.40
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 83.40
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 83.30
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 85.87
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 85.87
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 85.87
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 85.87
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 83.96
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 83.96
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 83.96
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 84.91
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 85.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 85.98
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 77.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 80.24
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 75.93
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 75.93
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 84.55
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 75.93
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 75.93
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 83.69
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 83.69
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 80.24
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 75.93
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 84.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 83.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 83.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 83.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 83.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 81.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 82.95
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 81.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 82.25
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 81.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 81.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 82.25
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 82.25
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 82.25
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 82.25
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 82.25
    • partner@vergelijk.nl