x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Moulinex Cookeo Touch WiFi YY4632FB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Moulinex Cookeo Touch WiFi YY4632FB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Moulinex Cookeo Touch WiFi YY4632FB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Moulinex Cookeo Touch WiFi YY4632FB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180396932.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178411808.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182738828.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188081294.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188081297.jpg
Moulinex Moulinex Cookeo Touch WiFi YY4632FB Cookeo Touch WiFi YY4632FB Cookeo Touch WiFi YY4632FB Slowcooker - 1600W - 6l - display - touch bediening - Wifi (1)
  • 03700342446388
  • 3700342446388
  • YY4632FB
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 359.00 439.00 EUR 2
    2
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Betreed een wereld van eenvoudig, snel en geïnspireerd koken met de Cookeo Touch wifi, de multicooker van Moulinex. Zoek niet langer in k...359.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      Slowcooker - 1600W - 6l - display - touch bediening - Wifi
      379.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Russell Hobbs Rijstkoker 27030-56
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223144555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183546480.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183546478.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163955913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163955911.jpg
      Russell Hobbs Russell Hobbs Rijstkoker 27030-56 Rijstkoker 27030-56 Rijstkoker 27030-56 De inhoud van 1,4 l verwijst naar gekookte rijst en 0,8 l is de inhoud van zuiver water (zonder rijst) Gekookt tot 6 porties rijst (tot 200 gram per portie). Stoommand ideaal voor plantaardig leer. Automatisch warm vasthouden Verwijderbare kom met antiaanbaklaag Deksel van gehard glas en vaatwasmachinebestendige kom Inclusief maatbeker en lepel Geïntegreerde dekselhouder. Met behulp van de maatbeker om ervoor te zorgen dat hoeveelheden ongekookte rijst worden toegevoegd, raden we het gebruik ... (1)
      Russell Hobbs Rijstkoker 27030-56
      • 05038061106947
      • 27030-56
      • 5038061106947
      4
    • Braun FS3000 Stoomkoker Tribute Collection
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60172372.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133126473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167697530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158243099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144061977.jpg
      Braun Braun FS3000 Stoomkoker Tribute Collection FS3000 Stoomkoker Tribute Collection FS3000 Stoomkoker Tribute Collection DezeBraun FS3000 TributeCollection stoomkoker is voorzien van een stoomversneller waardoor er binnen 45 seconden stoom wordt geproduceert. De FS3000 heeft een vermogen van 850 Watt en is voorzien van 2 universele stoomkorven, een donkere stoomkom en een stoomkom voor rijst.De 2 lekbakkenvangen het gecondenceerde water op zodat vermenging van de verschillende aroma's voorkomen wordt.De stoom zorgt ervoor dat de groente hun natuurlijke kleur behouden, maar ook hun vitaminen en smaak. De ingredi... (12)
      Braun FS3000 Stoomkoker Tribute Collection
      • 08021098773340
      • FS3000WH
      • 3550811
      • 83616
      • 0X23611001
      6
    • Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95489882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99581426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144494027.jpg
      Moulinex Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Moulinex Fuzzy Logic MK705111 - Multicooker (1)
      Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • 03045386373369
      • MK705111
      2
    • Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101130857.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155162555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151067945.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161398805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207087980.jpg
      Braun Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black Identity Stoomkoker FS5100 Black Identity Stoomkoker FS5100 Black Braun FS 5100 IdentityCollection - Stoomkoker - Zwart (1)
      Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black
      • 08021098773364
      • 00065030852913
      • CMHOOKMW
      • 57979796
      • 0X23611002
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 449.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 449.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 388.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 370.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 370.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 370.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 389.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 389.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 365.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 364.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 364.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 361.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 362.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 364.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 364.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 364.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 364.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 360.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 361.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 361.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 359.00
    • partner@vergelijk.nl