x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarstein Quickstick Flex 1300W 3D circulerend 0-95 °C IPX7 timer zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarstein Quickstick Flex 1300W 3D circulerend 0-95 °C IPX7 timer zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarstein Quickstick Flex 1300W 3D circulerend 0-95 °C IPX7 timer zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarstein Quickstick Flex 1300W 3D circulerend 0-95 °C IPX7 timer zilver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185654042.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218592769.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218594814.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218594815.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218594813.jpg
Klarstein Klarstein Quickstick Flex 1300W 3D circulerend 0-95 °C IPX7 timer zilver Quickstick Flex 1300W 3D circulerend 0-95 °C IPX7 timer zilver Quickstick Flex 1300W 3D circulerend 0-95 °C IPX7 timer zilver Eenvoudige bediening: culinaire highlights thuis, Safety First Technology: automatische uitschakeling bij te weinig water, Absolute veiligheid: waterdicht volgens IPX 7, Nauwkeurige temperatuurtechnologie: nauwkeurige temperatuurregeling van +/- 0,2 °C, Op de graad nauwkeurig: temperatuurbereik van 0-95 °C (1)
  • 04060656106040
2
deal
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 84.99 93.99 EUR 2
    2
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      Eenvoudige bediening: culinaire highlights thuis, Safety First Technology: automatische uitschakeling bij te weinig water, Absolute veili...
      84.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Klarstein.nl Klarstein.nl
      Bewust leven heet: bewust koken, bewust eten. De Klarstein Quickstick Flex sous-vide koker is een precisie-apparaat volgens deze filosofi...
      84.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95489882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99581426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144494027.jpg
      Moulinex Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Moulinex Fuzzy Logic MK705111 - Multicooker (4)
      Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • 03045386373369
      • MK705111
      2
    • Braun FS3000WH Stoomkoker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60172372.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133126473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167697530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158243099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144061977.jpg
      Braun Braun FS3000WH Stoomkoker FS3000WH Stoomkoker FS3000WH Stoomkoker DezeBraun FS3000 TributeCollection stoomkoker is voorzien van een stoomversneller waardoor er binnen 45 seconden stoom wordt geproduceert. De FS3000 heeft een vermogen van 850 Watt en is voorzien van 2 universele stoomkorven, een donkere stoomkom en een stoomkom voor rijst.De 2 lekbakkenvangen het gecondenceerde water op zodat vermenging van de verschillende aroma's voorkomen wordt.De stoom zorgt ervoor dat de groente hun natuurlijke kleur behouden, maar ook hun vitaminen en smaak. De ingredi... (12)
      Braun FS3000WH Stoomkoker
      • 08021098773340
      • FS3000WH
      • 3550811
      • 83616
      • 0X23611001
      7
    • Moulinex Multi Cooker EZ150800
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210001023.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220848578.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210001022.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210001021.jpg
      Moulinex Moulinex Multi Cooker EZ150800 Multi Cooker EZ150800 Multi Cooker EZ150800 Geniet bij elke maaltijd van dat extra krokante effectje!Met het Cookeo Extra Crisp deksel kunt gezonde recepten bereiden en elke maaltijd voorzien van dat heerlijke krokante laagje! Dit veelzijdige keukenaccessoire is de perfecte aanvulling op uw Cookeo tijdens het braden, grillen, frituren met hete luchten en bakken van uw bereidingen. De Extra Crisp-technologie is perfect voor heel wat recepten en levert dat mooi, goudbruin gebakken laagje op. Steek het in het stopcontact, zet het aan, en ... (4)
      Moulinex Multi Cooker EZ150800
      • 03045387244026
      • 3045387244026
      2
    • Cuisinart CRC800E Rijstkoker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204842711.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204842852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84732042.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84732043.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143153964.jpg
      Cuisinart Cuisinart CRC800E Rijstkoker CRC800E Rijstkoker CRC800E Rijstkoker Capaciteit tot 800g rijst, genoeg voor 12 borden Automatische warmhoudfunctie Onderdelen zijn vaatwasserbestendig Binnenpan met antiaanbaklaag Inclusief stoommand, maatbeker en rijstlepel 3 jaar After Sales Service, Gewicht: 5.732018812 Pond, Fabrikant: Conair (1)
      Cuisinart CRC800E Rijstkoker
      • 03030050011890
      • CRC800E
      • 530263
      • 857124
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
    • partner@vergelijk.nl