x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cuisinart Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cuisinart Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cuisinart Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cuisinart Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159690656.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132312454.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132312452.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132312449.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132312446.jpg
Cuisinart Cuisinart Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker Glazen stoom- en serveerschaal met 5 liter inhoud Warmt supersnel op binnen 30 seconden klaar voor gebruik Digitale display met aftelklok en voorgeprogrammeerde instellingen voor vis, gevogelte, groente of granen Warmhoudfunctie, opwarmfunctie en pauzefunctie Inclusief roestvrijstalen stoommand Onderdelen zijn vaatwasserbestendig 3 jaar After Sales Service, Gewicht: 15.43235834 Pond, Fabrikant: Cuisinart (2)
  • 03030050125627
  • STM1000E
2
  • Technische details
    • Aantal mandjes: 1
    • Beeldscherm type: LCD
    • Capaciteit watertank: 1.4 L
    • Soort bediening: Draaiknop, Knoppen
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Verwijderbare kom: Ja
  • 249.00 249.00 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Glazen stoom- en serveerschaal met 5 liter inhoud Warmt supersnel op binnen 30 seconden klaar voor gebruik Digitale display met aftelklo...249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Cuisinart ® Cookfresh Glass Steamer STM1000E - Stoomkoker249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101130857.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155162555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151067945.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161398805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207087980.jpg
      Braun Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black Identity Stoomkoker FS5100 Black Identity Stoomkoker FS5100 Black Braun FS 5100 IdentityCollection - Stoomkoker - Zwart (1)
      Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black
      • 08021098773364
      • 00065030852913
      • CMHOOKMW
      • 57979796
      • 0X23611002
      2
    • Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95489882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99581426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144494027.jpg
      Moulinex Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Moulinex Fuzzy Logic MK705111 - Multicooker (4)
      Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • 03045386373369
      • MK705111
      2
    • Braun FS3000WH Stoomkoker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60172372.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133126473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167697530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158243099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144061977.jpg
      Braun Braun FS3000WH Stoomkoker FS3000WH Stoomkoker FS3000WH Stoomkoker DezeBraun FS3000 TributeCollection stoomkoker is voorzien van een stoomversneller waardoor er binnen 45 seconden stoom wordt geproduceert. De FS3000 heeft een vermogen van 850 Watt en is voorzien van 2 universele stoomkorven, een donkere stoomkom en een stoomkom voor rijst.De 2 lekbakkenvangen het gecondenceerde water op zodat vermenging van de verschillende aroma's voorkomen wordt.De stoom zorgt ervoor dat de groente hun natuurlijke kleur behouden, maar ook hun vitaminen en smaak. De ingredi... (12)
      Braun FS3000WH Stoomkoker
      • 08021098773340
      • FS3000WH
      • 3550811
      • 83616
      • 0X23611001
      6
    • Moulinex Multi Cooker EZ150800
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210001023.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220848578.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210001022.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210001021.jpg
      Moulinex Moulinex Multi Cooker EZ150800 Multi Cooker EZ150800 Multi Cooker EZ150800 Geniet bij elke maaltijd van dat extra krokante effectje!Met het Cookeo Extra Crisp deksel kunt gezonde recepten bereiden en elke maaltijd voorzien van dat heerlijke krokante laagje! Dit veelzijdige keukenaccessoire is de perfecte aanvulling op uw Cookeo tijdens het braden, grillen, frituren met hete luchten en bakken van uw bereidingen. De Extra Crisp-technologie is perfect voor heel wat recepten en levert dat mooi, goudbruin gebakken laagje op. Steek het in het stopcontact, zet het aan, en ... (4)
      Moulinex Multi Cooker EZ150800
      • 03045387244026
      • 3045387244026
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 213.26
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 213.26
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 213.26
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 244.19
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 249.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 249.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 210.76
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 210.76
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 248.57
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 248.57
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 248.57
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 248.57
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 248.57
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 248.57
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 248.57
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 249.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 225.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 225.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 210.76
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 210.76
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 210.76
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 210.76
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 210.76
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 210.76
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 244.19
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 244.19
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 249.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 249.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
    • partner@vergelijk.nl