x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Clatronic DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Clatronic DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Clatronic DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Clatronic DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163070081.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140385795.jpg
Clatronic Clatronic DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W CLATRONIC Stoomoven DG 3665 (1)
  • 04006160638028
  • 263802
2
  • Technische details
    • Aantal mandjes: 3
    • Capaciteit watertank: 1.5 L
    • Soort bediening: Draaiknop
    • Waterniveau-indicator: Ja
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit
    • Capaciteit afvalwater: 1.5
    • Paneel positie: Voorkant
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex, Heren, Dames
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Functies
    • Makkelijk schoon te maken: Ja
  • 40.34 43.95 EUR 2
    2
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      CLATRONIC Stoomoven DG 366540.34, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Clatronic DG 3665 stomerkoker 3 mand(en) Wit Tafelblad 800 W43.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Braun FS3000 Stoomkoker Tribute Collection
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/60172372.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133126473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167697530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158243099.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144061977.jpg
      Braun Braun FS3000 Stoomkoker Tribute Collection FS3000 Stoomkoker Tribute Collection FS3000 Stoomkoker Tribute Collection DezeBraun FS3000 TributeCollection stoomkoker is voorzien van een stoomversneller waardoor er binnen 45 seconden stoom wordt geproduceert. De FS3000 heeft een vermogen van 850 Watt en is voorzien van 2 universele stoomkorven, een donkere stoomkom en een stoomkom voor rijst.De 2 lekbakkenvangen het gecondenceerde water op zodat vermenging van de verschillende aroma's voorkomen wordt.De stoom zorgt ervoor dat de groente hun natuurlijke kleur behouden, maar ook hun vitaminen en smaak. De ingredi... (12)
      Braun FS3000 Stoomkoker Tribute Collection
      • 08021098773340
      • FS3000WH
      • 3550811
      • 83616
      • 0X23611001
      6
    • Russell Hobbs Rijstkoker 27030-56
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223144555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183546480.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183546478.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163955913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163955911.jpg
      Russell Hobbs Russell Hobbs Rijstkoker 27030-56 Rijstkoker 27030-56 Rijstkoker 27030-56 De inhoud van 1,4 l verwijst naar gekookte rijst en 0,8 l is de inhoud van zuiver water (zonder rijst) Gekookt tot 6 porties rijst (tot 200 gram per portie). Stoommand ideaal voor plantaardig leer. Automatisch warm vasthouden Verwijderbare kom met antiaanbaklaag Deksel van gehard glas en vaatwasmachinebestendige kom Inclusief maatbeker en lepel Geïntegreerde dekselhouder. Met behulp van de maatbeker om ervoor te zorgen dat hoeveelheden ongekookte rijst worden toegevoegd, raden we het gebruik ... (1)
      Russell Hobbs Rijstkoker 27030-56
      • 05038061106947
      • 27030-56
      • 5038061106947
      4
    • Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95489882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99581426.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144494027.jpg
      Moulinex Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Multicooker 12-in-1 MK705111 Moulinex Fuzzy Logic MK705111 - Multicooker (1)
      Moulinex Multicooker 12-in-1 MK705111
      • 03045386373369
      • MK705111
      2
    • Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101130857.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155162555.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151067945.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161398805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207087980.jpg
      Braun Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black Identity Stoomkoker FS5100 Black Identity Stoomkoker FS5100 Black Braun FS 5100 IdentityCollection - Stoomkoker - Zwart (1)
      Braun Identity Stoomkoker FS5100 Black
      • 08021098773364
      • 00065030852913
      • CMHOOKMW
      • 57979796
      • 0X23611002
      2
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 37.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 37.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.49
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 41.38
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 41.38
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 40.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 40.34
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 40.34
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 40.34
    • partner@vergelijk.nl