x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er stofzuigers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LG stofzuiger

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in stofzuiger categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • LG VS8405SCW
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/6/3/0/1/lg-vs8405scw-73646301.jpg
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/4/4/9/0/lg-vs8405scw-85324490.jpg
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/6/3/0/1/lg-vs8405scw-73646301.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzYvMy8wLzEvbGctdnM4NDA1c2N3LTczNjQ2MzAxLmpwZw==
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/4/4/9/0/lg-vs8405scw-85324490.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzQvNC85LzAvbGctdnM4NDA1c2N3LTg1MzI0NDkwLmpwZw==
      LG VS8405SCW (2)
      LG VS8405SCW
      BCC BCC
      8.395122236223978 (1422)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.56.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      299, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      BCC BCC
      8.395122236223978 (1422)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.56.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      299, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      most_sold
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Miele DEFAULT
        • miele
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Dyson DEFAULT
        • dyson
      • Zonder zak DEFAULT
        • stofzuiger_zonder_zak
      • Dierenharen DEFAULT
        • mensen_met_huisdieren
      • Lang snoer DEFAULT
        • lang_snoer_7m_
      • Grote inhoud DEFAULT
        • veel_opvangcapaciteit_4l_
      • Stil DEFAULT
        • stille_stofzuiger_70db_
      • Licht DEFAULT
        • lichte_stofzuiger_5kg_
      • AEG of Bosch DEFAULT
        • aeg
        • bosch
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Miele (miele)
      • Philips (philips)
      • Bosch (bosch)
      • Siemens (siemens)
      • Dyson (dyson)
      • Dirt devil (dirt_devil)
      • AEG (aeg)
      • Andersson (andersson)
      • Bestron (bestron)
      • Beta (beta)
      • Bissell (bissell)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Bomann (bomann)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cleanfix (cleanfix)
      • Cross (cross)
      • CVC 632 (cvc_632)
      • Dibo (dibo)
      • Domo (domo)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Eigen Merk (eigen_merk)
      • Einhell (einhell)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emerio (emerio)
      • Euromac (euromac)
      • Fein (fein)
      • Festool (festool)
      • festool tooltechnic (festool_tooltechnic)
      • Gamma (gamma)
      • Grundig (grundig)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Hoover (hoover)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Inventum (inventum)
      • Karcher (karcher)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kress (kress)
      • Lavor (lavor)
      • Lavorwash (lavorwash)
      • Leifheit (leifheit)
      • LG (lg)
      • Makita (makita)
      • Materialenvoordebouw.nl (materialenvoordebouw_nl)
      • Metabo (metabo)
      • Nilfisk (nilfisk)
      • Numatic (numatic)
      • Numatic Henry (numatic_henry)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princess (princess)
      • Proline (proline)
      • qlima (qlima)
      • Rowenta (rowenta)
      • Rupes (rupes)
      • Samsung (samsung)
      • Sauber (sauber)
      • Severin (severin)
      • Shark (shark)
      • Shopvac (shopvac)
      • sip (sip)
      • Thomas (thomas)
      • Tristar (tristar)
      • VAX (vax)
      • vtwonen (vtwonen)
      • Zanussi (zanussi)
    • Varianten (group):
      • Dirt Devil Rebel 24 (dirt_devil_rebel_24)
      • Dirt Devil Rebel 74 (dirt_devil_rebel_74)
      • Dirt Devil Rebel 75 (dirt_devil_rebel_75)
      • Dyson DC 33 (dyson_dc_33)
      • Karcher MV4 (karcher_mv4)
      • Miele Compact C1 (miele_compact_c1)
      • Miele Complete C2 (miele_complete_c2)
      • Miele Complete C3 (miele_complete_c3)
      • Nilfisk Bravo (nilfisk_bravo)
      • Nilfisk Coupe Neo (nilfisk_coupe_neo)
      • Numatic Henry Eco (numatic_henry_eco)
      • Numatic Henry Plus (numatic_henry_plus)
      • Numatic Henry Plus Eco (numatic_henry_plus_eco)
      • Numatic Hetty (numatic_hetty)
      • Numatic Hetty Eco (numatic_hetty_eco)
      • Numatic Hetty Plus (numatic_hetty_plus)
      • Numatic James (numatic_james)
      • Philips fc8721 (philips_fc8721)
      • Siemens vsz3 (siemens_vsz3)
      • Siemens VSZ5 (siemens_vsz5)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €100 (budget)
      • Lage prijs: €100 - €160 (low)
      • Gemiddelde prijs: €160 - €250 (medium)
      • High end: Meer dan €250 (high)
    • Soort stofzuiger (soort):
      • Cilinderstofzuiger (cilinderstofzuiger)
      • Trommelstofzuiger (trommelstofzuiger)
      • Staand (upright_vacuum_cleaner)
      • Verticale stofzuiger (verticale_stofzuiger)
    • Zuigkracht / watt (zuigkracht):
      • < 220 W (zuigkracht_220)
      • 220 W - 270 W (zuigkracht_220_270)
      • 270 W - 715 W (zuigkracht_270_720)
      • ≥ 715 W (zuigkracht_720)
    • Kenmerken (kenmerken_stofzuiger):
      • Lang snoer (>7m) (lang_snoer_7m_)
      • Lichte stofzuiger (<5kg) (lichte_stofzuiger_5kg_)
      • Stille stofzuiger (<70dB) (stille_stofzuiger_70db_)
      • Stofzuiger met zak (stofzuiger_met_zak)
      • Stofzuiger zonder zak (stofzuiger_zonder_zak)
      • Veel opvangcapaciteit (>4L) (veel_opvangcapaciteit_4l_)
    • Stofcapaciteit (stof_capaciteit):
      • < 2 liter (stof_capaciteit_2)
      • 2 liter - 3.5 liter (stof_capaciteit_2_3.5)
      • 3.5 liter - 5 liter (stof_capaciteit_3.5_5)
      • ≥ 5 liter (stof_capaciteit_5)
    • Luchtfilter (stofzuiger_luchtfiltering):
      • HEPA (hepa)
      • Air-clean (air_clean)
      • Allergiefilter (allergiefilter)
      • Allergy Plus (allergy_plus)
      • Cyclonisch (cyclonisch)
      • EPA (epa)
      • Hygiënefilter (hygie_nefilter)
      • Micro (micro)
      • Miele Actieve AirClean (miele_actieve_airclean)
      • Miele AirClean (miele_airclean)
      • Miele AirClean Plus (miele_airclean_plus)
      • S-klasse-filter (s_klasse_filter)
      • Water (water)
    • Geschikt voor (speciaal_voor):
      • Tapijt (tapijt)
      • Harde vloeren (harde_vloeren)
      • Mensen met huisdieren (mensen_met_huisdieren)
    • Soort reiniging (soort_reiniging):
      • Droog (droog)
      • Droog en nat (droog_en_nat)
      • Nat (nat)
    • Extra functies (gebruiksgemak):
      • Stofzak vol indicator (stofzak_vol_indicator)
      • Telescopische buis (telescopische_buis)
      • Variabele zuigkrachtregeling (variabele_zuigkrachtregeling)
    • Draadloos (draadloos):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Snoerlengte (snoer_lengte_voordeel_stofzuiger):
      • Extra lang (> 7m) (extra_lang_7m_)
      • Gemiddeld (5-7m) (gemiddeld_5_7m_)
      • Kort (< 5m) (kort_5m_)
    • Actieradius (actieradius):
      • < 9 meter (actieradius_9)
      • 9 meter - 10 meter (actieradius_9_10)
      • 10 meter - 11 meter (actieradius_10_11)
      • ≥ 11 meter (actieradius_11)
    • Geluid (geluidsniveau_voordeel_stofzuiger):
      • Superstil (<60 dB) (superstil_60_db_)
      • Gemiddeld (71-81 dB) (gemiddeld_71_81_db_)
      • Niet belangrijk (niet_belangrijk)
      • Stiller dan gemiddeld (61-70 dB) (stiller_dan_gemiddeld_61_70_db_)
    • Kleur (kleur):
      • Applegreen (applegreen)
      • Black Recycled (black_recycled)
      • BlackDiamond (blackdiamond)
      • Blauw (blauw)
      • Bordeaux (bordeaux)
      • Bordeaux rood (bordeaux_rood)
      • Brons (brons)
      • Bruin (bruin)
      • Champagne (champagne)
      • Dark Bordeaux (dark_bordeaux)
      • Deep Black (deep_black)
      • Deep Blue (deep_blue)
      • Ebony Black (ebony_black)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Karmijnrood (karmijnrood)
      • Koper (koper)
      • Koraal (koraal)
      • Limejuice Green (limejuice_green)
      • Limoen (limoen)
      • Metal Grey (metal_grey)
      • Metal Red (metal_red)
      • Metallic (metallic)
      • Multi kleuren (multi_kleuren)
      • Nikkel (nikkel)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Recycled Black (recycled_black)
      • Red metallic (red_metallic)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Spitfire red (spitfire_red)
      • Splash Blue (splash_blue)
      • Steel Blue Metallic (steel_blue_metallic)
      • Titanium (titanium)
      • Titanium en blauw (titanium_en_blauw)
      • Titanium en groen (titanium_en_groen)
      • Titanium en oranje (titanium_en_oranje)
      • Transparant (transparant)
      • Tungsten Metallic (tungsten_metallic)
      • Turkoois (turkoois)
      • Turquoise (turquoise)
      • Violet (violet)
      • Watermelon Red (watermelon_red)
      • Watermelon Red Metallic (watermelon_red_metallic)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • HEPA-filter (hepa_klasse):
      • HEPA 11 (hepa_11)
      • HEPA 12 (hepa_12)
      • HEPA 13 (hepa_13)
      • HEPA 14 (hepa_14)
    • Maximaal ingangsvermogen (maximaal_ingangsvermogen):
      • < 700 W (maximaal_ingangsvermogen_700)
      • 700 W - 800 W (maximaal_ingangsvermogen_700_800)
      • 800 W - 1100 W (maximaal_ingangsvermogen_800_1100)
      • ≥ 1100 W (maximaal_ingangsvermogen_1100)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.nl