x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bachmann 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bachmann 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bachmann 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bachmann 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158610823.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229293947.jpg
Bachmann Bachmann 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s) 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s) 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s) Bachmann 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s) (1)
  • 04016514008032
1
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Technische details
    • Geïntegreerde aan/uitschakelaar: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 56 mm
  • 25.94 25.94 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Bachmann 381.251K Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s)25.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153580541.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199511058.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) Brennenstuhl stekkerdoos, Ecolor - Ben jij op zoek naar een betrouwbare stekkerdoos met een handige schakelaar? Kies dan dit praktische exemplaar van Brennenstuhl met 5 stopcontacten. Dit stekkerblok is veilig voor kinderen en heeft een kabel van 1.5 meter.Handig stekkerblok met drie stopcontactenAangezien tegenwoordig veel apparaten van stroom voorzien moeten worden, is een stekkerdoos in de buurt altijd handig. Deze stekkerdoos creëert 5 extra stopcontacten in huis of op kantoor en is veili... (1)
      Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • 04007123647552
      • 1153250020
      2
    • Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216275768.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199510872.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Brennenstuhl stekkerdoos, Ecolor - Op kantoor of in huis kom je altijd stopcontacten te kort. Dankzij deze stekkerdoos van Brennenstuhl is dit probleem opgelost. Dit stekkerblok heeft 3 stopcontacten en een handige schakelaar, waarmee jij zelf kunt bepalen of je de stroom in- of uitschakelt. Daarnaast heeft dit exemplaar een stijlvol ontwerp.Handig stekkerblok met drie stopcontactenAangezien tegenwoordig veel apparaten van stroom voorzien moeten worden, is een stekkerdoos in de buurt altijd h... (1)
      Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • 04007123643172
      • 1153230070
      2
    • Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143153913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151705502.jpg
      Deltac Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter U kunt met de stekkerdoos van Deltac tot maximaal 3 extra elektronische apparaten aansluiten op 1 stopcontact. (1)
      Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • 08712205049976
      • 4997
      • M4997
      1
    • QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87239465.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177861235.jpg
      QwattPro QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 \\nBeschrijving Volrubber hangcontactblok met ophangoog. 3 contacten met verwisselbare klepdeksels Controlelampje als spanningsindicator Uitgevoerd met neopreenkabel 230V, 16A geaard \\n\\nTechnische gegevens * aders 3x1,50 * lengte 10 meter * kabel H07RN-F * besteleenheid 1 (1)
      QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002
      • 08712008002086
      3
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.29
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.29
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.19
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.19
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 25.29
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 25.59
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 25.19
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 25.19
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.19
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.19
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.94
    • partner@vergelijk.nl