x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brennenstuhl 1150610378 8AC outlet(s) 2m Rood Overspanningsbeveiliging

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brennenstuhl 1150610378 8AC outlet(s) 2m Rood Overspanningsbeveiliging
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brennenstuhl 1150610378 8AC outlet(s) 2m Rood Overspanningsbeveiliging
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brennenstuhl 1150610378 8AC outlet(s) 2m Rood Overspanningsbeveiliging
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132607359.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139917892.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139917881.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139917852.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139917959.jpg
Brennenstuhl Brennenstuhl 1150610378 8AC outlet(s) 2m Rood Overspanningsbeveiliging 1150610378 8AC outlet(s) 2m Rood Overspanningsbeveiliging 1150610378 8AC outlet(s) 2m Rood Overspanningsbeveiliging Brennenstuhl Overspanningsbeveiligde stekkerdoos 4-voudig Geaarde stekker Blauw | 1150610384 \\n\\n Technische gegevens * Bijzonderheden Kinderbeveiliging, Overspanningsbeveiliging, met schakelaar * Stekkerdozen 4 * Kabellengte 2 m * Locatie Binnen * Montagewijze Montagegaten * Materiaal Polycarbonaat * Kinderbeveiliging Ja * Afleidstroom 19,5 kA * Stekkertype Geaarde stekker * Kabeltype H05VV-F 3G 1,5 mm² * Voedingsspanning 230 V * Aansluitvermogen 3600 W * Kleur Blauw * Lengte 370 mm * Bree... (1)
  • 04007123618651
1
  • Technische details
    • Lengte snoer: 2 m
    • Geïntegreerde aan/uitschakelaar: Ja
  • 29.59 29.59 EUR 1
    1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      Brennenstuhl Overspanningsbeveiligde stekkerdoos 4-voudig Geaarde stekker Blauw | 1150610384 \\n\\n Technische gegevens * Bijzonderheden ...29.59, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Plenty PLA416-8S PDU Stekkerdoos met Schakelaar 8-voudig Type F
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199212104.jpg
      Plenty Plenty PLA416-8S PDU Stekkerdoos met Schakelaar 8-voudig Type F PLA416-8S PDU Stekkerdoos met Schakelaar 8-voudig Type F PLA416-8S PDU Stekkerdoos met Schakelaar 8-voudig Type F 19" stopcontactcentrale met verlichte schakelaar. RN3005 lengte 465 mm 19". (2)
      Plenty PLA416-8S PDU Stekkerdoos met Schakelaar 8-voudig Type F
      • 08716065108927
      1
    • Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153580541.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199511058.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) Brennenstuhl stekkerdoos, Ecolor - Ben jij op zoek naar een betrouwbare stekkerdoos met een handige schakelaar? Kies dan dit praktische exemplaar van Brennenstuhl met 5 stopcontacten. Dit stekkerblok is veilig voor kinderen en heeft een kabel van 1.5 meter.Handig stekkerblok met drie stopcontactenAangezien tegenwoordig veel apparaten van stroom voorzien moeten worden, is een stekkerdoos in de buurt altijd handig. Deze stekkerdoos creëert 5 extra stopcontacten in huis of op kantoor en is veili... (1)
      Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • 04007123647552
      • 1153250020
      2
    • Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216275768.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199510872.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Brennenstuhl stekkerdoos, Ecolor - Op kantoor of in huis kom je altijd stopcontacten te kort. Dankzij deze stekkerdoos van Brennenstuhl is dit probleem opgelost. Dit stekkerblok heeft 3 stopcontacten en een handige schakelaar, waarmee jij zelf kunt bepalen of je de stroom in- of uitschakelt. Daarnaast heeft dit exemplaar een stijlvol ontwerp.Handig stekkerblok met drie stopcontactenAangezien tegenwoordig veel apparaten van stroom voorzien moeten worden, is een stekkerdoos in de buurt altijd h... (1)
      Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • 04007123643172
      • 1153230070
      2
    • Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143153913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151705502.jpg
      Deltac Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter U kunt met de stekkerdoos van Deltac tot maximaal 3 extra elektronische apparaten aansluiten op 1 stopcontact. (1)
      Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • 08712205049976
      • 4997
      • M4997
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.59
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.59
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.59
    • partner@vergelijk.nl