x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Brennenstuhl Stekkerdoos Hugo! 8-weg 2 M Antracietkleurig

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Brennenstuhl Stekkerdoos Hugo! 8-weg 2 M Antracietkleurig
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Brennenstuhl Stekkerdoos Hugo! 8-weg 2 M Antracietkleurig
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Brennenstuhl Stekkerdoos Hugo! 8-weg 2 M Antracietkleurig
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226407778.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227715944.jpg
Brennenstuhl Brennenstuhl Stekkerdoos Hugo! 8-weg 2 M Antracietkleurig Stekkerdoos Hugo! 8-weg 2 M Antracietkleurig Stekkerdoos Hugo! 8-weg 2 M Antracietkleurig 8-delige geaarde stekkerdoos met 2 m kabellengte H05VV-F 3G1,5 en geïntegreerde hogere contactbescharming Inhoud: 1 x Hugo! Stekkerdoos met bliksembeveiliging in de kleur antraciet in de beste kwaliteit van Brennenstuhl Beschermt waardevolle apparaten tegen overspanning met een maximale Lekstroom tot 19.500 A (bescherming bij onweer, blikseminslag, enz.) Stijlvol en cool design, verkrijgbaar in vele verschillende kleuren, met praktische bevestigingsogen voor wandmontage Met verlichte veiligh... (1)
  • 04007123618699
  • 1150610318
7
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Technische details
    • Lengte snoer: 2 m
  • Algemene kenmerken
    • Stroom (max.): 19.5 Ampère
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 29.94 49.89 EUR 7
    7
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Brennenstuhl Hugo! Stekkerdoos 8-Voudig met Overspanningsbeveiliging, 2 M Kabel En Schakelaar, Behuizing Van Onbreekbaar Polycarbonaat, K...29.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      8-delige geaarde stekkerdoos met 2 m kabellengte H05VV-F 3G1,5 en geïntegreerde hogere contactbescharming Inhoud: 1 x Hugo! Stekkerdoos m...29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bax-shop.nl Bax-shop.nl
      7.977495404509464 (310)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Brennenstuhl hugo! 1150610318 stekkerdoos 8-voudig met overspanningsbeveiliging en verlichte veiligheidsschakelaar. Bescherming IP20. Len...
      37.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      Brennenstuhl Overspanningsbeveiligde stekkerdoos 8-voudig Geaarde stekker Zwart | 1150610318 \\n\\n Technische gegevens * Bijzonderheden ...38.64, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      4.009676423886497 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze 8-voudige hugo! stekkerdoos met overspanningsbeveiliging van Brennenstuhl is uitstekend geschikt voor je elektrische huis- en kantoo...46.41, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Conrad Conrad
      7.960228383338968 (1170)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Hugo! stekkerdoos oversp.veilig 57cm zwa47.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Deze achtvoudige hugo! stekkerdoos met overspanningsbeveiliging van Brennenstuhl biedt veel gemak. Je kan hem gebruiken voor je elektrisc...49.89, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153580541.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199511058.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s) Brennenstuhl stekkerdoos, Ecolor - Ben jij op zoek naar een betrouwbare stekkerdoos met een handige schakelaar? Kies dan dit praktische exemplaar van Brennenstuhl met 5 stopcontacten. Dit stekkerblok is veilig voor kinderen en heeft een kabel van 1.5 meter.Handig stekkerblok met drie stopcontactenAangezien tegenwoordig veel apparaten van stroom voorzien moeten worden, is een stekkerdoos in de buurt altijd handig. Deze stekkerdoos creëert 5 extra stopcontacten in huis of op kantoor en is veili... (1)
      Brennenstuhl 1153250020 Stekkerdoos met schakelaar 5-voudig Wit, Zwart Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • 04007123647552
      • 1153250020
      2
    • Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216275768.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199510872.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Brennenstuhl stekkerdoos, Ecolor - Op kantoor of in huis kom je altijd stopcontacten te kort. Dankzij deze stekkerdoos van Brennenstuhl is dit probleem opgelost. Dit stekkerblok heeft 3 stopcontacten en een handige schakelaar, waarmee jij zelf kunt bepalen of je de stroom in- of uitschakelt. Daarnaast heeft dit exemplaar een stijlvol ontwerp.Handig stekkerblok met drie stopcontactenAangezien tegenwoordig veel apparaten van stroom voorzien moeten worden, is een stekkerdoos in de buurt altijd h... (1)
      Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • 04007123643172
      • 1153230070
      2
    • Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143153913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151705502.jpg
      Deltac Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter U kunt met de stekkerdoos van Deltac tot maximaal 3 extra elektronische apparaten aansluiten op 1 stopcontact. (1)
      Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • 08712205049976
      • 4997
      • M4997
      1
    • QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87239465.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177861235.jpg
      QwattPro QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 \\nBeschrijving Volrubber hangcontactblok met ophangoog. 3 contacten met verwisselbare klepdeksels Controlelampje als spanningsindicator Uitgevoerd met neopreenkabel 230V, 16A geaard \\n\\nTechnische gegevens * aders 3x1,50 * lengte 10 meter * kabel H07RN-F * besteleenheid 1 (1)
      QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002
      • 08712008002086
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 32.67
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 32.67
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 32.67
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 32.67
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 32.67
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 32.67
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 32.67
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 32.67
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.67
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.67
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.67
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 32.67
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.67
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 32.67
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 31.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.98
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 31.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 31.98
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 29.94
    • partner@vergelijk.nl