x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bachmann bureau aansluitingnit inbouw twist, aluminium/kunststof, rvs. Geschuurd

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bachmann bureau aansluitingnit inbouw twist, aluminium/kunststof, rvs. Geschuurd
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bachmann bureau aansluitingnit inbouw twist, aluminium/kunststof, rvs. Geschuurd
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bachmann bureau aansluitingnit inbouw twist, aluminium/kunststof, rvs. Geschuurd
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172440764.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211842422.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164227214.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172915594.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101125363.jpg
Bachmann Bachmann bureau aansluitingnit inbouw twist, aluminium/kunststof, rvs. Geschuurd bureau aansluitingnit inbouw twist, aluminium/kunststof, rvs. Geschuurd bureau aansluitingnit inbouw twist, aluminium/kunststof, rvs. Geschuurd Keuken inbouwunit 2x230V RVSVerpakt per 1 stuk (8)
  • 04016514055920
  • 931.000
5
good_buy
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal uitgangen: 2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
    • Materiaal: Metaal, Roestvrijstaal
  • Technische details
    • Lengte snoer: 2 m
    • Kleur kabel: Zwart
  • 70.03 133.27 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      TWIST 2 stopcontacten Slechts 40 mm inbouwdiepte Eenvoudige en snelle montage Achteraf inbouw mogelijk Ruimtebesparende kabelgeleiding, G...70.03, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Bachmann Twist - Dubbele Contactdoos - Aanrecht71.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Elektrototaalmarkt.nl Elektrototaalmarkt.nl
      Keuken inbouwunit 2x230V RVSVerpakt per 1 stuk85.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Keukenspeciaal.nl Keukenspeciaal.nl
      Dubbel stopcontact ideaal voor montage in het werkblad boven een lade vanwege de geringe inbouwdiepte van 40 mm. Of voor montage in de bo...102.86, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Installatievakwinkel.nl Installatievakwinkel.nl
      Bachmann Twist bureau aansluitunit inbouw, alu/kunststof, RVS. geschuurd, diameter 115mm, rond, inbouwdiepte 40mm, 2 randaarde-contactdoz...133.27, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216275768.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199510872.jpg
      Brennenstuhl Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5 Brennenstuhl stekkerdoos, Ecolor - Op kantoor of in huis kom je altijd stopcontacten te kort. Dankzij deze stekkerdoos van Brennenstuhl is dit probleem opgelost. Dit stekkerblok heeft 3 stopcontacten en een handige schakelaar, waarmee jij zelf kunt bepalen of je de stroom in- of uitschakelt. Daarnaast heeft dit exemplaar een stijlvol ontwerp.Handig stekkerblok met drie stopcontactenAangezien tegenwoordig veel apparaten van stroom voorzien moeten worden, is een stekkerdoos in de buurt altijd h... (1)
      Brennenstuhl Ecolor stekkerdoos 3-voudig rood/zwart 1,5m H05VV-F 3G1,5
      • 04007123643172
      • 1153230070
      2
    • Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143153913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151705502.jpg
      Deltac Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter U kunt met de stekkerdoos van Deltac tot maximaal 3 extra elektronische apparaten aansluiten op 1 stopcontact. (1)
      Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • 08712205049976
      • 4997
      • M4997
      1
    • QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87239465.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177861235.jpg
      QwattPro QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002 \\nBeschrijving Volrubber hangcontactblok met ophangoog. 3 contacten met verwisselbare klepdeksels Controlelampje als spanningsindicator Uitgevoerd met neopreenkabel 230V, 16A geaard \\n\\nTechnische gegevens * aders 3x1,50 * lengte 10 meter * kabel H07RN-F * besteleenheid 1 (1)
      QwattPro Hangkoppeling 3xRA 10m 3G1,5 H07RN-F - 2571002
      • 08712008002086
      3
    • ISY IWA-1000 Travel Adapter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146770340.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177723977.jpg
      ISY ISY IWA-1000 Travel Adapter IWA-1000 Travel Adapter IWA-1000 Travel Adapter De ISY IWA-1000 is een reisstekker die je makkelijk in je koffer meeneemt, waar je ook naartoe gaat. De stekker is geschikt voor 2- en 3-polige apparaten met een maximaal vermogen van 1575 Watt. Hierdoor is het ook mogelijk om je laptop of föhn mee te gebruiken. Gebruik de reisstekker in meer dan 120 landen. (2)
      ISY IWA-1000 Travel Adapter
      • 04049011152137
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 71.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 65.74
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 65.74
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 74.23
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.23
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.23
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 73.93
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 74.03
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 73.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 73.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 68.76
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 74.23
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.23
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 74.23
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 73.25
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 74.23
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 74.23
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 70.03
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 70.03
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 70.03
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 63.10
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 63.10
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 63.10
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 63.10
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 70.03
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.03
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.03
    • partner@vergelijk.nl