x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Allocacoc PowerCube Original groen Type F voor Extended Cubes

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Allocacoc PowerCube Original groen Type F voor Extended Cubes
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Allocacoc PowerCube Original groen Type F voor Extended Cubes
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Allocacoc PowerCube Original groen Type F voor Extended Cubes
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151130111.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229571506.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168816095.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147043438.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140995223.jpg
Allocacoc Allocacoc PowerCube Original groen Type F voor Extended Cubes PowerCube Original groen Type F voor Extended Cubes PowerCube Original groen Type F voor Extended Cubes Perfect formaat voor elk stopcontact in uw woonkamer, kantoor, klaslokaal en slaapkamer Verbind tot vijf apparaten tegelijk in alle richtingen met deze handige kleine kubus Kleur: Wit/Groen Merk: Allocacoc (1)
  • 08718444081128
  • 1100DEORPC
  • 1100GN/DEORPC
  • GT-600
  • 44-1100
2
  • Technische details
    • Soort stekkers: Type F
  • Design
    • Kleur: Groen
  • Algemene kenmerken
    • Stroom (max.): 16 Ampère
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 210 g
  • Energie
    • AC input voltage: 250 V
  • 13.92 19.44 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Perfect formaat voor elk stopcontact in uw woonkamer, kantoor, klaslokaal en slaapkamer Verbind tot vijf apparaten tegelijk in alle richt...13.92, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Perfect formaat voor elk stopcontact in uw woonkamer, kantoor, klaslokaal en slaapkamer Verbind tot vijf apparaten tegelijk in alle richt...19.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143153913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151705502.jpg
      Deltac Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter U kunt met de stekkerdoos van Deltac tot maximaal 3 extra elektronische apparaten aansluiten op 1 stopcontact. (1)
      Deltac Stekkerdoos 230V Zwart 1,5 Meter
      • 08712205049976
      • 4997
      • M4997
      1
    • Stanley Buitenstopcontact - 2-Voudig- IP44 - Penaarde - Op grondpen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182820097.jpg
      Stanley Stanley Buitenstopcontact - 2-Voudig- IP44 - Penaarde - Op grondpen Buitenstopcontact - 2-Voudig- IP44 - Penaarde - Op grondpen Buitenstopcontact - 2-Voudig- IP44 - Penaarde - Op grondpen STANLEY - 2-VOUDIGE STEKKERDOOS GROUND SPIKE - MET KLAPDEKSELS EN GRONDPIN \\nBeschrijving \\n\\nTechnische gegevens * max. vermogen: 3500 W * type kabel: H07RNF 1.5 mm² * spanning: 230 VAC * stroom: 16 A * kabellengte: 5 m * materiaal: aluminium behuizing * IP-norm: nylon * dimensions: 7 x 5.8 x 53.8 cm * IP-norm: IP44 * stekker: differentieelstekker (2)
      Stanley Buitenstopcontact - 2-Voudig- IP44 - Penaarde - Op grondpen
      • 08719322271020
      2
    • Kopp 234202016 Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114769230.jpg
      Kopp Kopp 234202016 Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s) 234202016 Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s) 234202016 Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s) Kopp 234202016 Stekkerdoos met schakelaar 1 stuk(s) (1)
      Kopp 234202016 Stekkerdoos met schakelaar 6-voudig Wit Randaarde stekker 1 stuk(s)
      • 04008224618991
      • 234202016
      1
    • Allocacoc PowerCube Original Blue USB (NL)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133129085.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101198395.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137796900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151998353.jpg
      Allocacoc Allocacoc PowerCube Original Blue USB (NL) PowerCube Original Blue USB (NL) PowerCube Original Blue USB (NL) De Allocacoc PowerCube Original USB biedt op zeer ingenieuze wijze een oplossing voor een probleem waar de meeste mensen niet bij stilstaan. Bij een standaard stekkerdoos zijn de aansluitingen meestal in een rij geplaatst. (1)
      Allocacoc PowerCube Original Blue USB (NL)
      • 08718444082231
      • 1203BL/DEOUPC
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 13.92
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 13.92
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 13.92
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.92
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 13.92
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.92
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.92
    • partner@vergelijk.nl