x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Urban Classics sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Urban Classics Reistas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133945958.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137846516.jpg
      Urban Classics Urban Classics Reistas Reistas Reistas Urban Classics Weekendtas Sport Geel (1)
      Urban Classics Reistas
      • 04053838371428
      • TB2142-01650-0050
      2
      23.29 EUR
    • Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173431397.jpg
      Urban Classics Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Grijs Gymtas/Rugtas Basic Sack Grijs Gymtas/Rugtas Basic Sack Grijs Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Grijs (1)
      Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Grijs
      • 04250284173600
      2
      15.94 EUR
    • Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173571314.jpg
      Urban Classics Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Blauw Gymtas/Rugtas Basic Sack Blauw Gymtas/Rugtas Basic Sack Blauw De Basic Gym Sack is je dagelijkse metgezel Groot hoofdvak, praktische binnenzak en een extra buitenvak met ritssluiting voor je mobiele telefoon, portemonnee enz. Perfect op te bergen en gemakkelijk te transporteren (1)
      Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Blauw
      • 04250284156481
      2
      15.94 EUR
    • Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173405123.jpg
      Urban Classics Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Roze Gymtas/Rugtas Basic Sack Roze Gymtas/Rugtas Basic Sack Roze Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Roze (1)
      Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Roze
      • 04250284156375
      2
      15.94 EUR
    • Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173319680.jpg
      Urban Classics Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Groen Gymtas/Rugtas Basic Sack Groen Gymtas/Rugtas Basic Sack Groen Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Groen (1)
      Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Groen
      • 04250284155484
      2
      15.94 EUR
    • Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173426810.jpg
      Urban Classics Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Oranje Gymtas/Rugtas Basic Sack Oranje Gymtas/Rugtas Basic Sack Oranje Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Oranje (1)
      Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Oranje
      • 04250284156368
      2
      15.94 EUR
    • Urban Classics Reistas 'NASA'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149105988.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190080059.jpg
      Urban Classics Urban Classics Reistas 'NASA' Reistas 'NASA' Reistas 'NASA' Urban Classics NASA Weekendtas NASA Puffer Zwart (1)
      Urban Classics Reistas 'NASA'
      • 04053838482575
      • MT2025-00007-0050
      2
      28.99 EUR
    • Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174523857.jpg
      Urban Classics Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Rood Gymtas/Rugtas Basic Sack Rood Gymtas/Rugtas Basic Sack Rood De Basic Gym zak is je dagelijkse metgezel Groot hoofdvak, praktische binnenzak en een extra buitenvak met ritssluiting voor je mobiele telefoon, portemonnee enz. Perfect opbergen en vederlicht transporteren. (1)
      Urban Classics Gymtas/Rugtas Basic Sack Rood
      • 04250284156436
      2
      15.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Benlee (benlee)
      • Bestway (bestway)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • CCM (ccm)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Compactor (compactor)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabol (gabol)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gilbert (gilbert)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Grays (grays)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iceberg (iceberg)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joya (joya)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lenz (lenz)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Matsuru (matsuru)
      • Maupiti (maupiti)
      • MIKASA (mikasa)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Most (most)
      • My Brand (my_brand)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Oliver (oliver)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Overige (overige)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ppd (ppd)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rucanor (rucanor)
      • Samsonite (samsonite)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sonic (sonic)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Sportec (sportec)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stiga (stiga)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tempish (tempish)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wilson (wilson)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 50 L (capaciteit_liter_2)
      • 50 L - 70 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 70 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Schaatsen (schaatsen)
      • Skiën (skie_n)
      • Tennis (tennis)
      • Trail Running (trail_running)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Wandelen (wandelen)
      • Yoga (yoga)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl