x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rucanor sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Rucanor sporttas Achelos 31 liter zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116220276.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164521170.jpg
      Rucanor Rucanor sporttas Achelos 31 liter zwart sporttas Achelos 31 liter zwart sporttas Achelos 31 liter zwart Rucanor sporttas Achelos Berg nu jouw sportspullen op in deze sporttas! De tas heeft één groot hoofdvak, één voorvak en twee zijvakken. De schouderriem is makkelijk te verstellen voor een optimaal draagcomfort. Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: unisex Materiaal: polyester Inhoud: 31 liter Afmetingen: 50 x 25 x 25 cm (L x B x H) (1)
      Rucanor sporttas Achelos 31 liter zwart
      • 08715517047531
      3
      36.94 EUR
    • Rucanor sporttas Hellas 100 liter zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164509476.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160552644.jpg
      Rucanor Rucanor sporttas Hellas 100 liter zwart sporttas Hellas 100 liter zwart sporttas Hellas 100 liter zwart Rucanor sporttas Hellas Berg nu jouw sportspullen op in deze sporttas! De tas is super praktisch en functioneel en is door de wielen geschikt voor eenvoudig transport over alle ondergronden. De tas heeft één groot hoofdvak, één voorvak en één zijvak. De schouderriem is makkelijk te verstellen voor een optimaal draagcomfort. Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: unisex Materiaal: polyester Inhoud: 100 liter Afmetingen: 75 x 37,5 x 36 cm (L x B x H) (1)
      Rucanor sporttas Hellas 100 liter zwart
      • 08715517047432
      2
      deal
      73.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Benlee (benlee)
      • Bestway (bestway)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • CCM (ccm)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Compactor (compactor)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabol (gabol)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gilbert (gilbert)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Grays (grays)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iceberg (iceberg)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joya (joya)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lenz (lenz)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Matsuru (matsuru)
      • Maupiti (maupiti)
      • MIKASA (mikasa)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Most (most)
      • My Brand (my_brand)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Oliver (oliver)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Overige (overige)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ppd (ppd)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rucanor (rucanor)
      • Samsonite (samsonite)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sonic (sonic)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Sportec (sportec)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stiga (stiga)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tempish (tempish)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wilson (wilson)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 45 L (capaciteit_liter_2)
      • 45 L - 70 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 70 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Schaatsen (schaatsen)
      • Skiën (skie_n)
      • Tennis (tennis)
      • Trail Running (trail_running)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Wandelen (wandelen)
      • Yoga (yoga)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl